Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z okazji Black Friday:

- na umowie Comfort+ w promocji było tylko HBO +HBO go.

- do umowy Extra+C+HBO w promocji dostępna tylko opcja MultimanPack.

Wziąłem obie.

 

Poprawka: na umowie Comfort+ pojawiła się teraz promo na MMP.

 

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra opcja, tym bardziej że odbiór przypadnie na okres świąteczny. :) Co prawda HBO + Go mam już w CP i tego nie wezmę, ale warto uruchomić MMP chociażby dla Sportklubu i niedzielnego meczu Barcelona - Real Madryt w lidze ACB. 

Jak to mawiają Janusze, "jak za darmo to bierę" :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila z tą ofertą na HBO i MMP. To pierwsze mam, więc chciałbym drugie, ale wbrew temu co tutaj napisaliście, w regulaminie nigdzie nie widzę informacji, że można zrezygnować w grudniu. Zapytałem konsultanta na czacie, powiedział że można odłączyć. Dlatego, na wszelki wypadek, zapytam czy tam w ICA pojawia się jakieś oznaczenie, że to jest promocja na Black Friday, czy po prostu to, co w grafice, tj. "Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł"? Z tego co widziałem, to to wisi tam często. Może mi nie wskoczyła jakaś promocja jeszcze i nie chcę się władować w kolejne 2 dychy.

nc.jpg

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, boss509 napisał:

Dostałem maila z tą ofertą na HBO i MMP. To pierwsze mam, więc chciałbym drugie, ale wbrew temu co tutaj napisaliście, w regulaminie nigdzie nie widzę informacji, że można zrezygnować w grudniu. Zapytałem konsultanta na czacie, powiedział że można odłączyć. Dlatego, na wszelki wypadek, zapytam czy tam w ICA pojawia się jakieś oznaczenie, że to jest promocja na Black Friday, czy po prostu to, co w grafice, tj. "Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł"? Z tego co widziałem, to to wisi tam często. Może mi nie wskoczyła jakaś promocja jeszcze i nie chcę się władować w kolejne 2 dychy.

nc.jpg

 

Zasada jest taka:

Jak w opisie masz okres gwarantowany to w tym czasie nie możesz wyłączyć opcji.

Jak w opisie masz okres promocyjny to w tym czasie możesz wyłączyć opcję.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcji "Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł" okres gwarantowany,  w którym nie można wyłączyć opcji bez żadnych kosztów wygląda tak: listopad + grudzień bez opłat, od stycznia do maja 20zł miesięcznie. W maju można zgłosić wyłączenie z początkiem czerwca lub nic nie robić i nadal  płacić 20zł miesiecznie. 

W opcji "MULTI MAN PACK za 0 zł przez 1 miesiąc" -  listopad + grudzień bez opłat.  W grudniu można zgłosić wyłączenie z początkiem stycznia.

Wszystkie informacje są na dole strony z ofertą w pozycji: Dokument.  Szczegóły oferty. 

W dokumencie można znaleźć okres gwarantowanego korzystania, promocyjnego, a nawet punkt: zasady wyłączania usług. 

MULTI MAN PACK za 0 zł przez 1 miesiąc

Edytowane przez missioo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, maks27 napisał:

Włączyłem "Muli Man Pack" w promocji "Black Friday" i po zatwierdzeniu aktywacji był komunikat, że dostanę potwierdzenie również na maila. Niestety, po kilku godzinach nic nie dotarło. Folder "spam" oczywiście sprawdziłem. Też tak macie?

Maile, szczególnie na pocztę Interii, potrafią nie docierać.Zobacz zakładkę "Zestawienie ofert". Tam powinny być dostępne potwierdzenia wszystkich zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile można wyciągnąć Eleveny i PSP do Extra z 8 C+? Teraz płacę za Eleveny 11,90 zł, a chcę 7,90 zł, tak jak wyczytałem na forum! Mówią, że nie ma dla mnie takiej oferty! Za PSP chcą 10zł. Wyczytałem na forum, że ludzie mają ma za 5 zł, a niektórzy nawet za 0 zł! Od czego to zależy? Czy zejdą z ceny, jak będę nieugięty?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku. Poprawiono też niechlujną pisownię oraz formę wypowiedzi w poście. To jest poważne forum, dla poważnych ludzi. Tutaj nie stosujemy gwary podwórkowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...