Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Umowa kończy mi się 31 grudnia i chciałbym włączyć sobie jakieś dodatkowe pakiety: Eleven Sports, MP, HBO, Cinemaxy. Na moim koncie po zalogowaniu w ofercie promocyjnej tych pakietów już nie widzę - tylko w ofercie cennikowej. Czy dzwoniąc można dostać te pakiety w jakichś przyzwoitych cenach, czy skoro do końca umowy mam tak mało, to jednyna opcja to: 15,90 za Eleveny, 30 za MP, 35 za HBO i 15 za Cinemaxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, PawelTSW napisał:

@przemm82 w promocyjnej nie dostaniesz, pozostaje standardowa cena. Miesiąc aktywacji gratis. 

 

Dzięki za odpowiedź. Wzięcie takich opcji nie powoduje w żaden sposób przedłużenia umowy z automatu, prawda? Chcę być pewny, że w jakąś "pułapkę" nie wpadnę (umowa wypowiedziana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, przemm82 napisał:

 

Dzięki za odpowiedź. Wzięcie takich opcji nie powoduje w żaden sposób przedłużenia umowy z automatu, prawda? Chcę być pewny, że w jakąś "pułapkę" nie wpadnę (umowa wypowiedziana).

Może spowodować pogorszenie ofert przedłużeniowych, bo podniesiesz średnią abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dobrac MP do pakietu nowy comfort+ to powiedzieli ze jedyna opcja do podniesienie pakietu do extra + za  49.90 i do tego MP za 30 zl . W opcii wlacz wylacz. 

 

Teraz za pakiet comfort place 23.50zl . 

 

Za hbo  i hbo go w opcji wlacz wylacz  35 zl .  Lub do konca umowy za 25 zl . 

 

Umowe mam do 05.2022

Edytowane przez Tomo1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA NC+ / PC+ do wyboru dwie opcje MP.

 

1. W opcji włącz wyłącz - 30 zł na miesiąc.

2. Ze zobowiązaniem do końca umowy to 20 zł.

 

Samemu możesz sobie włączyć daną opcję bez podnoszenia pakietu podstawowego.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tweed77 napisał:

W ICA NC+ / PC+ do wyboru dwie opcje MP.

 

1. W opcji włącz wyłącz - 30 zł na miesiąc.

2. Ze zobowiązaniem do końca umowy to 20 zł.

 

Samemu możesz sobie włączyć daną opcję bez podnoszenia pakietu podstawowego.

Nie mam takich opcji w ICA. Dlatego dzwonilem na infolinie . 

 

Wykupilem dzisiaj pakiet na c+ online  c+ i pakiet sport z polsatami premium . I chcialem sobie dzisiaj  obejrzec meczyk ligi mistrzow.   

 

Niestety c+ ma do 12 h aby wlaczyc pakiety. Także platnosc pobrana  a pakiety dostepne od jutra.  Żart . Na player czy ipli wykupuje subskrypcje to mam dostep od razu .  

Edytowane przez Tomo1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tomo1985 napisał:

Nie mam takich opcji w ICA. Dlatego dzwonilem na infolinie . 

Nie masz, bo Liga Mistrzów jest minimum od pakietu Extra+. Jeżeli masz niższy to nie dokupisz opcji Mistrzowska Piłka.  Chyba, że masz opcję C+ do niższego pakietu. Wtedy też taka opcja powinna się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2021 o 22:17, kamil2505 napisał:

Nie masz, bo Liga Mistrzów jest minimum od pakietu Extra+. Jeżeli masz niższy to nie dokupisz opcji Mistrzowska Piłka.  Chyba, że masz opcję C+ do niższego pakietu. Wtedy też taka opcja powinna się pojawić.

A to nie jest tak, że mając paczkę C+ dostajesz od razu za darmo MP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Umowa na pakiet Nowy Entry+ i wchodząc z poziomu dekodera w NC+ Go w kolekcję Kino Polska (pakiet za zawiera Kino Polska)  przy próbie włączenia dowolnego filmu pojawia się komunikat:

 

                                   Zamówienie 

Zapraszamy do aktywacji Uzupeł. reklm. Start+ w cenie 0,00 zł miesięcznie.

Naciśnij OK, aby aktywować usługę. Kwota 0,00 zł będzie doliczana co 

miesiąc do Twojego rachunku.  Sprawdź czy mamy promocje na tę lub inne 

kolekcje - zadzwoń 22 310 47 47..

Przy potwierdzeniu OK jednak jest błąd, zlecenie odrzucone.

Jeśli się uda to ciekawa opcja za 0 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W tej chwili mam pakiet nowy start+ (12,40 zł), paczka canal+ (za 20 zł) i hbo (za 20 zł). Za wszystko płacę 52, 40. chciałbym dopełnić to co mam do pakietu extra+, ale w ica chcą za ten pakiet co mam i extra prawie 90 zł. czy dostane to za max 80 zł, jeśli zadzwonię na infolinię. Umowę mam przedłożoną na rok do 31 sierpnia 2022r. Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirkoz Opcja Dopełnienie do Extra+ będzie możliwa przy posiadaniu pakietu Optimum+. Także przy najbliższym przedłużeniu umowy negocjuj o przejście na pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m i potem będziesz mógł sobie uruchomić w trakcie umowy, to Dopełnienie do Extra+ w cenie 10 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, mirkoz napisał:

Witam

 

W tej chwili mam pakiet nowy start+ (12,40 zł), paczka canal+ (za 20 zł) i hbo (za 20 zł). Za wszystko płacę 52, 40. chciałbym dopełnić to co mam do pakietu extra+, ale w ica chcą za ten pakiet co mam i extra prawie 90 zł. czy dostane to za max 80 zł, jeśli zadzwonię na infolinię. Umowę mam przedłożoną na rok do 31 sierpnia 2022r. Z góry dzięki za odpowiedź

 

W twoim przypadku przy podnoszeniu pakietu taniej nie będzie, pakiet Extra+ (U) to koszt 49.99 ,do tego dolicz CANAL+ i HBO i masz w okolicach tych 90 zł. Inne ceny dopiero przy przedłużaniu umowy, najwcześniej od lutego 2022 r.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...