Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam darmowe HBO do lutego. Jeśli chcę, żebym nie musiał płacić od lutego to muszę teraz zadzwonić, żeby wyłączyli od lutego?

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios to mozna pakiet C+ w opcji włącz/wyłącz? Druga sprawa, nie wiem jak u was, ale u mnie chatlive przestał być live. Jakieś automaty, a pakiet musiałem wyłączyć ostatnio mailem, innej możliwości drogą elektroniczną nie było.

Edytowane przez wojmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mistrzowskiej Piłki to przy przedłużeniu umowy miałem propozycje za 10zł (nie było możliwości za 0zł ze względu na Extra+C+HBO i HBO GO w cenie 79,99zł).  Ostatecznie nie zdecydowałem się na tę opcje.  Zapytałem przy okazji konsultanta czy teraz byłaby taka opcja dołączenia - jest, ale tylko i wyłączenie za 20zł. 

 

Przy okazji zaproponowano mi Multi Man Pack z kanałami Eleven za 25zł miesięcznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2018 o 14:33, miro777 napisał:

Czy prawdą jest, że PSP za free dostają przy przedłużeniu tylko abo z opcją C+ na stałe?

Z ciekawości spytałem o to konsultanta dziś przy przedłużaniu, chociaż mi na tym nie zależało. Gdybym wziął pakiet C+ na całą umowę, to ponoć PSP jest bezpłatnie, a jak za 25zł na 6 mies. to nie ma takiej opcji.

Prawda, Mistrzowska Piłka jest przy przedłużeniach za kwotę 0-5-10zł. 

Jeśli macie ofertę najtańszą przedłużeniową, jak @kamil2505, to nie dostaniecie PSP za 0zł. Im bliżej ceny ulotkowej za pakiety z Canal+, tym oferty na PSP lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎01‎.‎01‎.‎2019 o 06:55, ircios napisał:

Dzwoń. Przekonasz się. Chyba lepiej będzie w opcji włącz-wyłącz.

Na stronie www w sekcji DLA ABONENTÓW jest możliwość włączenia opcji CANAL+ za 30 zł do końca umowy....

EDIT:

Dziś tj.02.01. uzgodnione telefonicznie -CANAL+ za 25 zł na 6 miesięcy.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+ 99zł/msc i jedyna dla mnie opcja do wyboru w ICA to za 20zł w "promocji", brak innych możliwości na obecną chwilę. Raczej podziękuję, jak nie będzie w opcji włącz-wyłącz. 100zł za abo, 15 za dekoder 4k bez żadnego kanału 4k bo od września trzeba bulić 10zł za ten kanał, tvp 4k zniknęło, kanałów FTA z Astry na liście brak. Parodia i coraz gorsze dziadostwo jeśli chodzi o ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 minuty temu, lamparcicho napisał:

dekoder 4k bez żadnego kanału 4k bo od września trzeba bulić 10zł za ten kanał,

Nie prawda, większość z nas nie płaci za Canal+4K do końca trwania swoich umów.

Ja mam bezpłatny do 30.08.2020.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie u mnie to samo proponują 20 zł i konsultant mówi ze to promocja 

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Nie prawda, większość z nas nie płaci za ten kanał do końca trwania swoich umów.

Ja mam bezpłatny do 30.08.2020.

Tylko kilka osób trafilo na konsultanta który już został zwolniony, i dawał ten kanał za darmo. Udało ci się i tyle. także nie pisz że większość bo to nie prawda

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

2 godziny temu, wilos napisał:

 

Tylko kilka osób trafilo na konsultanta który już został zwolniony, i dawał ten kanał za darmo. Udało ci się i tyle

Kolejna nie prawda.  Skąd wiesz jaki mi konsultant udostępnił  Canal+ 4K za darmo na czacie w ICA???

Tutaj na forum jest dużo osób mających ten kanał za darmo i to nie jest dzięki temu jednemu zwolnionemu. O czym ty piszesz? Poważny jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lamparcicho napisał:
Superpremium+ 99zł/msc i jedyna dla mnie opcja do wyboru w ICA to za 20zł w "promocji", brak innych możliwości na obecną chwilę. Raczej podziękuję, jak nie będzie w opcji włącz-wyłącz. 100zł za abo, 15 za dekoder 4k bez żadnego kanału 4k bo od września trzeba bulić 10zł za ten kanał, tvp 4k zniknęło, kanałów FTA z Astry na liście brak. Parodia i coraz gorsze dziadostwo jeśli chodzi o ceny.

 

Tak. Potwierdzam. Nie to, żeby mnie ten pakiet interesował, ale to parodia, że ktoś mając pakiet Superpremium ma jedyną słuszną ofertę za 20 zł! Wcześniej było pisane, że ci, którzy mają najwyższe pakiety dostaną ten za 10 zł. I co? I nic. Plac dożywotnio za dzierżawę dekodera, 99 za pakiet, plus 20 za to. To chore. A ci co mają niskie pakiety dostaną ofertę za 30 zł i zmieszczą się w sumie w niewielkiej kwocie. Gdzie dbałość o stałych, płacących niemałe pieniądze klientów?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PWojciechowska napisał:

 

Tak. Potwierdzam. Nie to, żeby mnie ten pakiet interesował, ale to parodia, że ktoś mając pakiet Superpremium ma jedyną słuszną ofertę za 20 zł! Wcześniej było pisane, że ci, którzy mają najwyższe pakiety dostaną ten za 10 zł. I co? I nic. Plac dożywotnio za dzierżawę dekodera, 99 za pakiet, plus 20 za to. To chore. A ci co mają niskie pakiety dostaną ofertę za 30 zł i zmieszczą się w sumie w niewielkiej kwocie. Gdzie dbałość o stałych, płacących niemałe pieniądze klientów?

Kto tak pisał? Od września było wiadomo że MP jest za 0 5 i 10 zł przy przedłużeniu, bez przedłużenia to 20 z zobow i 30 bez zobowiazania. Innych informacji nikt nie podawał chyba że ktoś na forum sobie bajki dopisał. Możesz mieć VIPa za 199 zł a tak nie dostaniesz mniej niż za 20 zł MP bez przedłużenia umowy. 

 

Spokojnie z tym MP bez zobowiązania jest dostępne. A czy ICA macie C+ za 80 zł? Nie, bo to jest opcja bez zobowiązania tak samo jak MP za 30 zł. ICA to nie jedyna forma włączenia opcji a tam nie ma wszystkich promocji i pakietów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na profilu fejsbukowym nc+ we wrześniu pisali, że MP będzie przy opcji Canal+ i Extra za 10 zł , a teraz walnęli cenę 20 zł za miesiąc do końca umowy - trzeba być chorym psychicznie, żeby wykupić za taką cenę kanały, które nadają 6 miesięcy na rok. W "Moje nc+" nie ma możliwości wykupienia MP bez zobowiązania za 30 zł na miesiąc. Konsultant powiedział, że nie będzie takiej opcji dla abonentów.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...