Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
1 godzinę temu, ronnie84 napisał(a):

W jakiej cenie jest pakiet Viaplay zamawiając jako opcje dodatkową w Canal +, w  którym będzie Liga angielska, niemiecka, Ligą Europy? Ksw I F1 mnie nie interesuje. 

W trakcie umowy pakiet Viaplay Medium+ za 29 zł/m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.07.2023 o 12:23, wally79 napisał(a):

38 zł za Netflix na 2 urządzenia (w zobowiązaniu do końca trwania umowy - nie można zrezygnować wcześniej) + 17 zł za dopełnienie do Netflix 4K na 4 urządzenia (z dopełnienia można rezygnować w trakcie trwania umowy).

Dzień Dobry podłączam się do postu który został napisany, czyli rozumiem że za Netflix jeśli chciałbym go sobie dobrać na dwa urządzenia to cena wynosi 38 zł, i moje drugie pytanie jest takie że miałbym go w tv  czyli na dekoderze i na drugie urządzenie poprzez Canal + Online np. na tablecie? Jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór , Ja dalej drąże temat Netflixa, kupiłem wczoraj przez telefon tzn rozmowę z konsultantem Netflix za 38 zł do swojego abonamentu. Od wczoraj i dzisiaj szósty już konsultant pomimo najszczerszych chęci , wszyscy są w porządku uruchomić przez przeglądarkę i strefę Canal+ aplikacji Netflix. Praktycznie na ostatnim etapie kiedy trzeba podać maila. Wyskakuję komunikat ....podaj maila powiązanego z kontem Netflix. My nigdy nie mieliśmy konta w Netflix. Już ręce opadają. I opcja } dalej po wpisaniu maila Mnie nie puszcza dalej wyskakuje ten komunikat i nikt z konsultantow nie jest Mi w stanie pomóc. Czy można zrezygnować w takim razie z Netflixa, chce oglądać ale nie mogę i nikt  nie jest w stanie Mi pomóc. Gdzie mogę odstąpić od zawarcia telefonicznej powiedzmy umowy z Netflix, dzwonić do nich ? Czy mogę jakoś przez strefę Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Wykupilem sobie specjalnie na mistrzostwa Swiata kobiet w pilce noznej opcje France TV. Chcialem normalnie w TV linearnej ogladac mecze, bo nie mam viaplay i odpowiedniego internetu i dekodera dodatkowego zeby ogladac w TV.

 

Trwala telewizja sniadaniowa i mowili ze zaraz ceremonia otwarcia. Godzina 8:35 i kanal zakodowany. Inne kanaly z francuskiej paczki dzialaja. Zlozylem juz do canal+ reklamacje i pewnie dostane zwrot 10 zl ale szkoda ze nie moge ogladac meczow i nie ma zadnej opcji ogladac w TV tak waznej imprezy. Niestety moj blok zle jest ustawiony i nie lapie mi sygnalu astry zeby miec niemieckie kanaly.

 

przypomnialy mi sie czasy gdy polsat chcial jakos wygasic zagraniczne stacje jak mieli monopol na mundial. Ciekawe czy viaplay maczal cos w tym palce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kacperek14 napisał(a):

Ciekawostka. Wykupilem sobie specjalnie na mistrzostwa Swiata kobiet w pilce noznej opcje France TV. Chcialem normalnie w TV linearnej ogladac mecze, bo nie mam viaplay i odpowiedniego internetu i dekodera dodatkowego zeby ogladac w TV.

 

Trwala telewizja sniadaniowa i mowili ze zaraz ceremonia otwarcia. Godzina 8:35 i kanal zakodowany. Inne kanaly z francuskiej paczki dzialaja. Zlozylem juz do canal+ reklamacje i pewnie dostane zwrot 10 zl ale szkoda ze nie moge ogladac meczow i nie ma zadnej opcji ogladac w TV tak waznej imprezy. Niestety moj blok zle jest ustawiony i nie lapie mi sygnalu astry zeby miec niemieckie kanaly.

 

przypomnialy mi sie czasy gdy polsat chcial jakos wygasic zagraniczne stacje jak mieli monopol na mundial. Ciekawe czy viaplay maczal cos w tym palce.

@kacperek14 Trzeba spróbować odświeżyć uprawnienia do odbioru w Strefie CANAL+ w zakładce "Moja oferta" --> "Sprzęt". Do 15 minut na włączonym kanale TVP 1 HD po wysłanej aktualizacji uprawnień wszystkie kanały z oferty powinny zacząć działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...