Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Czy ktoś się orientuje ile by kosztowało do pełnienie do extra po okresie darmowym w tym przypadku? Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów
(10/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla
Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem i na razie kicha. Dopłata 25 zł. Czyli tak jak za standardowo wychodzi 49,99 za pakiet extra. Poczekam do wygaśnięcia okresu darmowego i będę dzwonić.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pawel napisał:

o ile pamiętam miałeś przedłużyć na ten pakiet.

chciałem zaryzykować i wziąć na razie comfort z paczką c+ i hbo , hbo go, a później spróbować dopełnić.  Na razie mam extra do końca marca. Może po tym okresie wskoczy jakaś rozsądna oferta. Jeśli nie to trudno. Zasadniczo extra jest mi tylko potrzebne dla dzieci bo one lubią boomeranga i nick jr. Gdyby tylko o mnie i żonę chodziło to bym wziął start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonił do mnie konsultant z propozycją pakietu Extra+ do mojej umowy.  Proponował 15zł miesięcznie do końca umowy w tym dwa miesiące gratis (jeden niepełny + 2 pełne). 

 

Podziękowałem, bo nie jest mi to potrzebne.  Posiadam Comfort+ z Canal+ za 47,50zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużając umowę otrzymałem do końca trwania umowy pakiet Man Pack za 5zł. Aktywowałem w grudniu opcje Multi Man Pack i zleciłem wyłączenie wraz z końcem stycznia,  ale wyłączyli mi również pakiet Man Pack na który miałem zobowiązanie do Końca umowy i gwarancję że ten pakiet kosztuje mnie 5zł. Mogę go jakoś odzyskać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od stycznia br. korzystam z pakietu Nowy Start+ za 9,99 zł / miesięcznie. Pod koniec stycznia gdy chciałem skorzystać za pośrednictwem infolinii z dopełnienia do Nowy Comfort+ za 10 zł / miesięcznie nie było takiej opcji. Jedynie za 20 zł / miesięcznie. Dzisiaj się zalogowałem do strefy Canal+ i w ofertach promocyjnych pojawiło się dopełnienie do Nowy Comfort+ w dwóch wariantach: za 15 zł / miesięcznie oraz za 10 zł / miesięcznie. Skorzystałem z tej drugiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, damio napisał:

Pytanie do osób które mają nowy comfort i dopełnienie do extra czy w strefie canal+ macie napisane pakiet nowy comfort? a nie extra

 

Twierdzą że mam mam Nowy Comfort

Ja też tak mam.

Nowy comfort to twój pakiet, extra to tylko dopełnienie, tak opcja dodatkowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje. Tak jak pisałem wcześniej mam obecnie pakiet Extra z Canal+ i HBO za 77,50 zł. Pozdrawiam.

https://zapodaj.net/fa38f2288a502.png.html

   
  • CANAL+

  • CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

  • HBO

  • HBO GO

  • HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł 6 m dla Abonentów

  • Dopełnienie do Extra+

  • Dopełnienie do Extra+ 10 zł/m dla Abonentów

  •  

  • Nowy Comfort+ 22,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czym różnią się te dwie opcje?Pierwsza cyt.

PLAYBOY TV

 

Promocja: Playboy TV przez 6 miesięcy za 9,99 zł miesięcznie, a następnie za 9,99 zł miesięcznie do końca obowiązywania umowy.

I druga cyt.

Promocja: Playboy TV za 9,99 zł miesięcznie do końca obowiązywania umowy.

Jak dla mnie to ta sama promocja chyba że druga mozna uruchomić gdy jest np 4 miesiace do końca umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...