Jump to content

sateliciarz

Users
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About sateliciarz

  • Rank
    Niedoświadczony
  1. Ostatnio proponowali mi do końca roku za 0 zł abonament. Plus te kilka dni października jak przedłużę.Może wracają gratisowe miesiące?
  2. Witam. Propozycja - extra 47,50, c plus 25, 11 - 7,95 = 80,45 umowa 15 miesięcy. Plus możliwość wymiany dekodera na 4k 10 zł / miesiąc. 2razy cameleon - karty zostają. Dekoder chce wymienić na lepszy nie chce 4k bo na cam itak nie będę miał. Co sądzicie? Pozdr! Od. Czerwca 2020 maja parować camele z dekoderami.
  3. Witam Kolegów. Na początku szacuneczek za wiedzę jaką się tu dzielicie z innymi. Mam Extra 44.99zł i 11 za 7,95zł Pytanko - czy ktoś uzyskał cenę za samo extra inna niż 44,99? Mam na mysli "oryginał" nie składak. Przeglądam forum regularnie ale jakoś nie zauważyłem. Mówimy o umowie na 2 lata. Rzecz druga to promocja w banku CA - zakładałem ostatnio konto i podobno ta promocja jest do 31.12.2019 r i do tego czasu mozna otrzymać dekoder 4k za darmo na 2 lata, nawet poźniej przedłużając umowe tzn, konto np we wrześniu a przedłuzenie w listopadzie - byle by do końca roku. Ktoś może to zweryfikować? Moja umowa kończy sie w styczniu 2020 mam chwile czasu jeszcze, dzwoniłem do nich w 2 wrzesnia i chciałem paczke c+ za 25 zł i nie dali, bo za krótki okres czasu do końca umowy 😄 próbowałem kilka razy i nic - tylko i wyłącznie paczka C+ mozliwa przy przedłużeniu umowy - dziwne - miał ktoś taki przypadek? ps - Jeśli ktoś chce kod polecający do założenia konta w CA to chętnie podeśle - proszę o info na priv. pozdrawiam Forumowiczów!
×
×
  • Create New...