Jump to content

pawel1003

Users
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About pawel1003

 • Rank
  Amator
 1. chciałem zaryzykować i wziąć na razie comfort z paczką c+ i hbo , hbo go, a później spróbować dopełnić. Na razie mam extra do końca marca. Może po tym okresie wskoczy jakaś rozsądna oferta. Jeśli nie to trudno. Zasadniczo extra jest mi tylko potrzebne dla dzieci bo one lubią boomeranga i nick jr. Gdyby tylko o mnie i żonę chodziło to bym wziął start.
 2. Przed chwilą dzwoniłem i na razie kicha. Dopłata 25 zł. Czyli tak jak za standardowo wychodzi 49,99 za pakiet extra. Poczekam do wygaśnięcia okresu darmowego i będę dzwonić.
 3. witam. Czy ktoś się orientuje ile by kosztowało do pełnienie do extra po okresie darmowym w tym przypadku? Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów.
 4. Może źle się wyraziłem. Chodzi mi o dekoder 4k za 0 zł .Mnie zasadniczo nie interesuje c+4k. Bardziej ni chodzi o możliwość nagrywania 2 kanałów jednocześnie , szybkość działania dekodera i większy dysk.
 5. Dobrze odczytałeś moje zamiary. Czyli raczej mam ustalone, że wezmę extra+ i wtedy zobaczę w jakiej cenie mi zaproponują c+ i hbo, hbo go. Sygnał mają mi wyłączyć jutro. W sumie jestem dogadany panem, który prowadzi punkt w moim mieście i radził mi żebym doczekał do wyłączenia sygnału i zaraz się z nim skontaktował to on na bank coś mi dobierze bo ma też możliwości rabatowania ofert. Zobaczymy jak nie ugram nic ciekawego z nim to zadzwonię na infolinie. Mam dekoder wi fi premium box i płacę za niego 5 zł. Czy jest szansa na 4k za 0 zł?
 6. Dzięki. Zawsze miałem Superpremium i kanały Ekstra były w tym. Teraz chcę trochę zejść z ceny i nie ma dla mnie problemu bawić się w włącz/wyłącz. Czyli jeśli dobrze myślę, po wybraniu pakietu Comfort pojawią się w mojej strefie C+ możliwości opcji dodatkowych, takich jak pakiet Extra, Canal+, HBO z HBO Go?
 7. Ja dzieci nie mam zamiaru pozbawiać kanału. Rozchodzi się czy warto bawić się w dopełnianie do extra jako włącz/wyłącz. Chyba, że takiej opcji nie ma do wyboru.Jeśli nie ma to wezmę extra normalnie.
 8. Witam. Mam podobną sytuację. Sygnał mają wyłączyć 01.02.2020. Chcę zejść z superpremium z hbo go do comfort. Interesuje mnie cała paczka c+ bez 4K. jeszcze hbo z hbo go i czasami dobranie extra bo dzieci oglądają nick jr, a tylko ten kanał jest w extra. Czy warto brać sam comfort i dopełniać to wszystko jako włącz/wyłącz?
 9. Witam. Umowa wygasa z końcem stycznia. Wypowiedzenie złożone. Ogólnie chcę zejść z superpremium do start ale chce zachować paczkę C+. Pani z DUK proponuje pakiet start za 42,50 z c+. Nie wiem z czego to wynika ale chyba jest ok. W punkcie c+ w moim mieście człowiek prowadzący punkt podpowiedział mi żebym dokończył umowę i on mi znajdzie lepszą ofertę. Czy czekać czy lepszej już nie dostanę?
 10. Witam. Wypowiedzenie złożone. Chcę zejść z superpremium z hbo go do start z pełnym canal plus i hbo z hbo go. Teraz za to płacę 109,99. W tym opłata za dekoder 5 zł. Byłem w punkcie c+ i pan obsługujący doradził mi abym doczekał do końca umowy, a kończy się z dniem 31.01.2020. On mi później ją wznowi i mówił, że w punkcie mają możliwości lepsze czasami niż na infolinii. Teraz po wypowiedzeniu miałem z infolinii propozycję: start z pełnym canal za około już nie pamiętam dokładnie 45 zł. o HBO nie było mowy więc nie wiem ile by mi zaproponowano. Na razie czekam tak jak mi doradził kolega z pun
 11. Witam. Teraz mam superpremium+ z hbo go i najmem wi premium box łacznie za 109,99. Umowa kończy mi się 31.01.2020. Mam zamiar zejść jak najniżej z pakietem bo większość programów z pakietu extra+ to śmieci. Człowiek prowadzący punkt w mojej miejscowości doradził mi żebym złożył rezygnację i poczekał cierpliwie do końca umowy, a on wtedy mi przywróci na tym samym dekoderze to co bym chciał. Interesuje mnie start lub komfort z canal + i jakby się dało to z hbo i hbo go. Przerabiał już ktoś taką rzecz? Czy na infolinii można coś takiego zrobić? Raczej teraz po złożeniu rezygnacji chcą mi wcisnąć
 12. Witam. Chciałbym dobrać pakiet strat z możliwością dobrania canal+. Generalnie nie interesuje mnie nic poza Canal+ więc chodzi o jak najmniejszy pakiet z canal+. Widzę że na stronie nie jest to możliwe. Chodzi jeszcze o dobranie dekodera wi fi premium box bo zależy mi na nagrywaniu.
×
×
 • Create New...