Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Płaciłem 20 zł. Nie wiem z jakiej ty promocji skorzystałeś? U mnie było 12 miesięcy 20 zł, potem mogę zrezygnować lub nadal płacić 20 zł.

edit:

Tak to u mnie wygląda:

" Multi Man Pack 20 zł 12 i 20zł/m dla Abonentów "

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniła do mnie Pani z infolinii, co ciekawe że zwykłego komórkowego numeru z atrakcyjną ofertą. Wypytywala czy interesuje mnie sport, tj piłka nożna, boks itp. Odpowiedziałam, że nie, ewentualnie skoki narciarskie lub tenis ziemny. No to może filmy - mówi? No ma Pani bogaty pakiet (Superpremium), więc może pakiet Filmbox za 10 zł? A ja jej na to, że w ICOK mam to samo za 5 zł. Szybko się rozlaczyla. Tylko się uśmiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2019 o 08:10, tweed77 napisał:

 

O tych co mają umowy na kartach Conax w NC+ to zapomnieli.

Na kartach Conax brak oferty France TV.

 

@tweed77

Co ty opowiadasz? Opcja dodatkowa TV France jest dostępna od początku czerwca już dla wszystkich Abonentów nc+, czyli na sprzęcie z kartami Cameleon, Cayman i Conax. Nawet logotypy kanałów już trafiły do wykazu na stronie ncplus.pl w sekcji wszystkie kanały pod linkiem https://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly

W skład opcji dodatkowej TV France wchodzą takie kanały jak: France 2 HD, France 3, France 4, France 5 oraz France Ô.
Opis każdego z kanałów ze strony ncplus.pl:

France 2 HD - Wiodący kanał publiczny, który wychodzi naprzeciw zainteresowaniom i aspiracjom swoich widzów. Oferuje różnorodne programy, wśród których są wiadomości, filmy, dokumenty, programy rozrywkowe oraz sportowe. Kanał nadawany w jakości HD.

France 3 - Kanał, który w licznych programach informacyjnych i magazynach informuje o tym, co dzieje się we francuskich regionach. Oprócz tego w ramówce kanału znajduje się popularny program „Plus belle la vie”.

France 4 - Rozrywka dla młodszych widzów od 15 do 35 roku życia. Kanał ma w swojej ofercie m.in. filmy oraz serie telewizyjne.
Najbardziej popularnym programem jest „Taratata”, czyli koncerty na żywo z udziałem słynnych gości z międzynarodowej sceny muzycznej. Dla France 4 charakterystyczne są: innowacja, rozrywka i odkrywanie młodych talentów.

France 5 - Kanał ma w swojej bogatej ofercie dokumenty, interaktywne programy talk-show oraz debaty, w których poruszane są bieżące tematy. Ambicją kanału France 5 jest misja edukacyjna.

France Ô - Francuski kanał wielokulturowy, który w swojej ofercie posiada programy podróżnicze, muzyczne, sportowe. Nie brakuje w nim także istotnych rozmów na tematy takie jak polityka czy środowisko. France Ô jest oknem na kulturalną różnorodność na całym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95

 

Wcześniej na kartach Conax nie było możliwości aktywacji paczki TV France.

U mnie w ICOK NC+ nadal brak możliwości włączenia paczki TV France na zestawie z kartą Conax.

Ja się nie przejmuję bo mam paczkę Fransat z bezterminowej karty ( oferta z modułem CI+ ) wraz z kanałami TF1 4K oraz France TV Sport 4K UHD.

 

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77

Nie dodali jeszcze w serwisie ICA moje nc+ możliwości podłączenia samodzielnie tej opcji na warunkach promocyjnych lub standardowych. Na obecną chwilę opcję TV France można włączyć poprzez infolinie, a w serwisie ICA moje nc+ trzeba widocznie jeszcze chwile poczekać, aż to zaktualizują i dadzą możliwość samodzielnie podłączenia tej opcji dodatkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ircios napisał:

U niektórych im więcej tym lepiej. Tak aby mieć.  Oglądają wszystko, nc+go mobilne, Netflix i inne, chodzą do pracy, dziećmi się zajmują. Doby brakuje, ale jednak?

Dobre, dobre... ? 

 

U mnie w ICA również już jest możliwa aktywacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu podpisałem umowę na 24 miesiące, ale opcje Eleven za 7,95 zł. dostałem tylko na 12. Wygasa mi ona wraz z końcem tego miesiąca. Napisałem z ciekawości do nich maila, czy nie mają jakieś promocji i bez problemu dali na kolejne 12 miesięcy za 7,95 zł., czyli już do końca umowy. Jak ktoś jest w podobnej sytuacji to niech korzysta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, puszczyk napisał:

Rok temu podpisałem umowę na 24 miesiące, ale opcje Eleven za 7,95 zł. dostałem tylko na 12. Wygasa mi ona wraz z końcem tego miesiąca. Napisałem z ciekawości do nich maila, czy nie mają jakieś promocji i bez problemu dali na kolejne 12 miesięcy za 7,95 zł., czyli już do końca umowy. Jak ktoś jest w podobnej sytuacji to niech korzysta ;)

 

Ja miałem przez 12 za 0 teraz proponuja na 12 za 11,90 chyba sie skuszę ze względu na PGE Ekstralige tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...