Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie wydziwiam :D Po prostu mnie zastanawia jak można jednocześnie zmienić nazwę programu i pozostać przy starej :P Tematu w ogóle by nie było gdyby RBL.TV w sieci też nie istniał od dziś. Z RBL.TV zrobiono dziś to samo co z radiem ESKA ROCK jakiś czas temu (w sieci nadajników naziemnych zastąpiło je VOX FM) i wówczas nikt nie udawał, że to zmiana nazwy tylko podmiana programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dwa różne byty Adrian. Z prawnego punktu widzenia istotna jest koncesja satelitarna i to co się na niej nadaje. Do 12.00 nadawali RBL a od 12.00 nadają Mjuzik. Reszta jest bez znaczenia. Stream internetowy się nie liczy w tej zabawie. Z Eską Rock i Voxem miało to znaczenie bo oba podmioty nadawały na podstawie koncesji i nadal nadają na koncesji. Więc w ich przypadku doszło do zamiany programów. A w tym przypadku doszło jedynie do zmiany nazwy jednego programu. Dla KRRiT RBL już nie istnieje :) Kumasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511

Czy ja wiem czy taka Eska? Przez godzinę oglądania wyglądało to mniej więcej tak: 3 utwory z lat 90.; 5 utworów z lat 00.; 4 utwory z 2010+ W Esce czy 4fun.tv raczej trudno byłoby znaleźć coś starszego niż 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dni obserwacji stacji można powiedzieć jednak - jest spoko ale "4Liter nie urywa :P" Ciekawy jestem tylko opłacalności transmisji takiej stacji yhm ... nijakiej. Choć w sumie koszty minimalne bo teledyski z bazy jakaś grafika totalny brak reklamy stacji - za to reklamy są.

Jakoś na siłę 4Fun media chce mieć drugą stację pop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reżyserka nic nie zmieniła i raczej już nic nie zmieni (no może poza obiecanym pomniejszeniem loga, co zapowiedzieli na swoim facebooku). Ogólnie bardzo mdły kanalik, robiony na siłę, bez pomysłu i przede wszystkim bez jakiejkolwiek chęci. Nie wróżę im sukcesu. Teledyski zmiksowane przez komputer, a pomiędzy nimi wypełniacz w formie reklam. No i jeszcze jedna rzecz - osoba, która wymyśliła hasło ''powrót prawdziwej telewizji muzycznej'' powinna dostać nagrodę i....y roku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...