Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za gieniusz wymyślił EPG na tym kanale z dwoma audycjami o nazwie Current i Next, trwające po 24h ? Wgrywa mi się EPG na 7 dni dla tego programu z transpondera enki (chyba, w każdym razie z innego), tyle że jak przełączę już na ten kanał to wgrywają się te audycje widmo i nadpisują dwa dni. Już lepiej nic nie nadawać, przynajmniej nie popsuje się tego co kto inny zrobił dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na wizji czyta nazwę jako "Re be el"

Co za geniusz wymyślił taki sposób odczytywania nazwy stacji.. Każdy przeciętny Polak przeczyta to jako "er be el", byłem święcie przekonany, że to poprawna forma. "Re be el" - ani to po polsku, ani po angielsku..

A utrzymywanie, że ma to związek z kojarzeniem z poprzednią nazwą to dla mnie żaden argument. W końcu jak ktoś napisał to juz nowa marka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciekawostka: w Trójce gości właśnie Sokół i przed momentem puścił informację, że został jednym z doradców RBL.TV, który ma pomóc przekształcić stację w... Hip Hopową. Ponieważ trochę mało informacji, to proszę to traktować jako przeciek, może ktoś będzie miał więcej info... Spodziewałem się, że jak weźmie się za to Figusrki, to jednak kanał skręci w mocniejsze granie - może chodzi tylko o bloki tematyczne? Rzuca to też nowe światło na bloki z Hip Hopem w Eska TV - czyżby dowiedzieli się i zareagowali z wyprzedzeniem? Polski Hip Hop wraca do łask?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka rosyjska stacja muzyczna - Pierwyj Alternatiwnyj (A-One)... chociaż teraz nazywa się A-One Hip Hop Music Channel...

Zawsze uważałem, że RBL.TV się na niej wzorował.

A-One_Logo.jpg

Nawet stare logo A-One podobne do starego logotypu Rebela (litera w kółku - może to coś więcej niż tylko zaczerpnięcie litery R z karetek pogotowia?)

Otóż ta stacja, kiedyś grająca muzykę alternatywną (dużo rocka, metalu) przekształciła się jakieś 2 lata temu w kanał z Hip Hopem.

1325345507_www.satsis.info_a-one-hip-hop-music-channel.jpg

Dlatego biorąc pod uwagę tą wiadomość, jestem utwierdzony w przekonaniu, że cały czas kopiują z tego rosyjskiego kanału.

Co do Rebela...RBL.TV - ta stacja moim zdaniem była w miarę dobra, gdy tylko zmienili oprawę graficzną (na tą poprzednią, jeszcze przed zmianą nazwy). Pamiętam, że co kilka dni widywałem Dire Straits - Sultans of Swing. Potem to już dno i dno. Obecnie przypominają mi PR4 na Wizji. Bodaj ostatnio trafiłem na Eminema... stąd zmiany mnie nie dziwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta stacja zrobiła bloki - jedne z muzyką indie, a drugie z muzyka miejską (hip hop, r&b, reggae), to wówczas byłaby to stacja moich marzeń - połączenie moich dwóch ulubionych nurtów :jupi: Dodając jeszcze pyta.pl i wgl...

 

Byleby tylko nie robili całkowitej mieszanki, jak np. ostatnio widziałem utwór reggae "Ludzie mówią" w R20 Rock Lista. Normalnie 100% rock... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhm ... szykuje się ciekawa zmiana na rynku ( w sumie to walka).4Fun media chce szybciej stworzyć stacje z hip hopem niż stację z disco polo.Chce tym razem "utrzeć" nosa esce.

Jestem mega fanem Polskiego Hip hopu i ogólnie kultury miejskiej itd.Więc fajny pomysł :) oby dali również zagraniczny dobry czarny rap ! Stacja coś w stylu dawnego nie "zniepopowałego" Trace TV :D

Rebel czy jak ta stacja teraz się zwie jest bardzo słaba.Rebel był najlepszy na samym początku Kazik Slayer itp normalnie w dzień grało ah :) Teraz to jakieś "wyprasowane jęki" dla hipsterów nadają :P

Tylko jak stacja z Hip hopem to nie tylko z wytwórni Prosto !

 

PS. Właśnie jest informacja od 4Fun media

RBL.TV ciągle się rozwija i nie wykluczamy tego, że na antenie pojawi się np. pasmo z dobrą muzyką hip-hopową, ale stacja z pewnością nie zostanie przekształcona w telewizją prezentująca wyłącznie hip-hop

http://media2.pl/media/100449-Hip-hop-w ... losci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

4Fun Media prowadzi złą politykę muzyczna swoich stacji 4Fun "wykastrowany" muzycznie do poziomu Vivy która nadawała z Londynu a Rebel całkiem wykastrowali hihihi :P Na poczatku jeszce jako TEST stacja miała super play listę około roku temu terz widoczne był rihjany itp niedawno postawili na Indie rock był news że rap ma być teraz znów rihjany ...

Problem jest w tym że niektóre kawałki z Rebel śmiało pasują do 4Fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już @Mr. Orbita słusznie zauważył, polski Hip Hop wraca do łask. RBL.TV to kolejna polska stacja muzyczna, która coraz częściej i chętniej puszcza nowe klipy polskich raperów. W ciągu zaledwie pół godziny zdążyłem obejrzeć dwa z nich (Pezet - Na pewno; Buka ft. Skor - Zamknij Oczy). Tylko czekać, aż pojawi się oddzielne pasmo z hip-hopem... i właściwie to by było najlepsze rozwiązanie, bo taki mix nie zawsze wszystkim pasuje. Ale to nic - razem z hip-hopem z Polski, rockiem i wszelaką inną alternatywą RBL.TV potrafi jeszcze zmieszać Justina Timberlake'a, Kanye West'a, wspomnianą już wcześniej Rihannę, Macklemore & Ryan Lewis (znanych z czołówki YouTube 100, chętnie puszczanych także na antenie Eska TV, itp.) czy Bruno Marsa. Miało być "pod prąd", a coraz bardziej płyniemy z prądem, głównym nurtem, czyli z Mainstream'em...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rihanna i Timberlake to pikuś... kiedyś widziałem Enrique Iglesias !...! to było już dość dawno. ale masz rację. trochę się gubią w tym ich płynięciu "pod prąd... nie można być trochę dziewicą a trochę nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...