Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://media2.pl/badania/104886-Muzyczna-TV-Polo-TV-i-Eska-TV-na-czele.-Wzrosty-iTV-RBL.TV-i-MTV.html

 

RBL.TV w końcu poprawia oglądalność. W grupie 4+ stacja awansowała na 8 miejsce wyprzedzając STARS.TV i VH1 mając 0,05% udziałów, zaś w grupie 13-29 uzyskało 7 miejsce wyprzedzając iTV z 0,16% udziałów.

 

Nikt też chyba nie zauważył, że już kilka tygodni temu stacja zrezygnowała z emisji zegara pod logo. Przez cały czas w tym miejscu widniej napis "rbl.tv". Według mnie wygląda to lepiej, ponieważ wcześniej w godzinach 12:00-6:00 było puste miejsce pod logo, które bardzo się rzucało w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadal będą bawić się w "Parszywą 13" 6 razy w tygodniu to nie wątpię. Nadal wiele osób nie zna tej stacji a jeśli kojarzą to nie mają pojęcia, że grają hip-hop. Odpowiednia reklama i już by wyprzedzili TV.DISCO, MTV i ITV. Naprawdę wiele młodych ludzi słucha tego gatunku, wiem z doświadczenia i z badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadal będą bawić się w "Parszywą 13" 6 razy w tygodniu to nie wątpię. Nadal wiele osób nie zna tej stacji a jeśli kojarzą to nie mają pojęcia, że grają hip-hop. Odpowiednia reklama i już by wyprzedzili TV.DISCO, MTV i ITV. Naprawdę wiele młodych ludzi słucha tego gatunku, wiem z doświadczenia i z badań.

 

Tak samo im ktoś pocisnął na facebooku tyle, że gdyby grali tak jak grali + reklama, lepsza oprawa i zasięg to byłoby lepiej bez zeszmacenia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym zmiany rocka na hip-hop zeszmaceniem się, tylko ratowaniem się, bo było z nimi strasznie. Zawsze mogło być gorzej, mogli zacząć grać Sylwię Grzejszczak, Katy Perry czy Ewelinę Lisowską. Mają niestety Parszywą 13, może w przyszłości ją zlikwidują albo chociaż ograniczą, jak oglądalność się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym zmiany rocka na hip-hop zeszmaceniem się, tylko ratowaniem się, bo było z nimi strasznie. Zawsze mogło być gorzej, mogli zacząć grać Sylwię Grzejszczak, Katy Perry czy Ewelinę Lisowską. Mają niestety Parszywą 13, może w przyszłości ją zlikwidują albo chociaż ograniczą, jak oglądalność się poprawi.

 

Dobra, akurat chodzi o to, że faza z hip hopem też jest już raczej w fazie schyłkowej i o to co mamy teraz. Kwiecień , Maj wtedy mieli dużo hip hopu (oglądalność im nie rosła jakoś specjalnie). Katy Perry widziałem niby w duecie ze Snoop Dogiem, ale była, poza tym jest jeszcze gorzej bo jest np. Rihanna (pare dni temu widziałem Diamonds poza P13). Dlaczego mają likwidować P13?? Przecież właśnie kiedy ją wprowadzili i zaczęli grać więcej hitów na czasie (np gruby letni beat) oglądalność poszła w górę.

 

PS. Nie oglądam za dużo tv ale ostatnio puściłem RBL a tam Lady Gaga - Poker Face (akurat nic do niej nie mam, bo laska ma głos i pomysł na siebie i uważam ten numer już za klasyk ale wiem , że dla niektórych to może być za dużo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na 100 % nie była parszywa 13 (daję sobie głowę uciąć), chyba Gruby Letni Beat labo ten program z chińczykiem.Zresztą co będą pociskać z Lady Gagi w P13 a za chwile usłyszę w normalnej playliscie "ło nana " albo "rampampampam"? Generalnie to ja nie rozumiem podziału na miejska i na niemiejską muzykę bo właściwie wszystko można podciągnąć pod miejską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gramy najlepszy hip-hop, elektronikę, pop z najwyższej półki. Promujemy szeroko pojętą kulturę miejską - muzykę, sport, modę i zajawki. Trzymamy rękę na pulsie tego, co najświeższe i najciekawsze. Nie zamulamy. "

 

Spis piosenek z przykładowego fragmentu pasma "Gruby Letni Beat" sprzed godziny 13:00 :

 

Black Eyed Peas - Let's Get it Started - hip-hop, czyli pasuje

Beyonce - Check On It - R&B, hip-hop, czyli pasuje

J. Cole ft. Trey Songz - Can't Get Enough - alternatywny hip-hop, czyli pasuje

Alex Clare - Too Close - alternatywny rock, dubstep, czyli pasuje

Nelly - Hey Porsche - R&B, hip-hop, pop, czyli w sumie pasuje

Duke Dumont - Need U 100% - house, bassline, czyli pasuje

Justin Timberlake - Mirrors - pop, ale czy "z najwyższej półki" i czy nie lepiej zostawić taką piosenkę dla stacji pokroju 4fun.tv

Solar i Białas - Spacer po linie - hip-hop, czyli pasuje

Tinie Tempah - Written in the stars - hip-hop, czyli pasuje

 

Szkoda tylko, że w tych głównych pasmach już tak mało polskiego hip-hopu leci oraz że jeśli stacja zobaczy jakiegoś rapera w popowej piosence to już od razu to gra, np. Katy Perry ft. Kanye West - E.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie RBL TV jest prawie wzorowym przykładem miejskiej telewizji czy jak kto woli "mainstreamowej".

J.Cole to zwykły hip hop nie żadna jego alternatywna wersja :smile:

Na plus stacji należy też dodać że dość szybko emitowane są premierowe teledyski jak np. ten grupy Potwierdzone Info, który pojawił się bodajże dzień po premierze internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania następnego dnia również spisałem sobie listę klipów z fragmentu Grubego Letniego Beatu:

Major Lazer – Get Free

Bastille – Things We Lost in the Fire

2 Chainz ft. Wiz Khalifa – We Own it (Fast & Furious)

Kacezet & Fundamenty – Mistrz!

Pezet – Slang 2

Bob One – W co wierzysz

Rihanna ft. Drake – What’s My Name?

Jason Derulo – The Other Side

DJ Fresh ft. Rita Ora – Hot Right Now

Destiny’s Child – Independent Woman

Jessie J ft. Big Sean & Dizzee Rascal – Wild

John Newman – Love Me Again

Potwierdzone Info – Nowy Rok

Gorillaz – Stylo

Sensi ft. O.S.T.R. – MC

Notorious B.I.G. ft. Lil’ Kim & Puff Daddy – Notorious B.I.G.

Tinie Tempah ft. Labrinth – Pass Out

Lupe Fiasco & Guy Sebastian – Battle Scars

Wiz Khalifa – Black & Yellow

Capital Cities – Safe and Sound

50 Cent ft. Ne-Yo – Baby Be Me

Hoodie Allen – No Interruption

 

Na początku super, ale jak zobaczyłem Jasona Derulo, Destiny's Child czy Jessie J... Poza tym dość duże mieszanie gatunków - hip-hop, indie, dance pop, drum'n'bass, R&B

Ale mówienie, że ta stacja się nie różni niczym od 4fun.tv, eski czy vivy jest bezpodstawne i te dwie listy klipów są na to dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...