Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Haha, śmieszne :woot:

Orange Sport Info jest gotowy do startu satelitarnego. Muszą czekać tylko na otrzymanie decyzji KRRiT, ponieważ bez niej nie mogą nadawać na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam! Koncesja już jest. Więcej>>>

Tak po cichutku obstawiam, że zrobią niespodziankę na wakacje, albo OSI na satelicie zostanie załączony od razu po wakacjach (to może nawet byłby najlepszy okres). Wszystko uzależnione jest teraz od postępów negocjacyjnych z Cyfrą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest tak, że KRRiT ogłasza przyznanie koncesji satelitarnej i kanał może rozpocząć nadawanie tego samego dnia. Strony (KRRiT i nadawca) przesyłają sobie jeszcze odpowiednie dokumenty, a szczególnie Rada musi wysłać stosowne zawiadomienie do nadawcy. Cała polska biurokracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
E tam! Koncesja już jest. Więcej>>>

Tak po cichutku obstawiam, że zrobią niespodziankę na wakacje, albo OSI na satelicie zostanie załączony od razu po wakacjach (to może nawet byłby najlepszy okres). Wszystko uzależnione jest teraz od postępów negocjacyjnych z Cyfrą ;)

Wiem po tym. Pisałem o otrzymaniu decyzji, a nie koncesji Rafale ;)

Czekamy, aż decyzja Krajowej Rady do nas trafi – mówi Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Grupy TP.

 

Edycja: no właśnie Karol wszystko wyjaśnił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tylko, że w przypadku Polsat News było nieco inaczej. O ile się nie mylę Polsat złożył wniosek do KRRiTV o przyznanie koncesji dla stacji Polsat24. Jednak ostatecznie w trakcie tworzenia kanału zdecydowano się na inną nazwę, w tym przypadku Polsat News. Zmiana nazwy z Polsat24 na Polsat News trwała dość długo. Dodać do tego przyznanie ostatecznej decyzji i cała masa innych biurowych spraw... nie chcieli czekać więc zdecydowali się na koncesję brytyjską. Mogłem poprzekręcać, ale nie wiele, bo schemat jest ten sam.

 

Czy w przypadku Orange Sport Info musi być podobnie? Nie. Ten kanał profilem jest skierowany do innej widowni. A z tego co udało mi się dowiedzieć, nie każdy polski kanał może ubiegać się o koncesję w innym kraju, nie każdy tamtejszy oddział musi się zgodzić na przyznanie koncesji i decyzji ostatecznej. Jak widać nie jest tak, że im się nie chce, tylko od razu chcą wszystko załatwić tutaj. Jak widać są już na finiszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają koncesję, otrzymali ją od naszej KRRiTV. Ale powiedz mi jak mogą nadawać bez decyzji? Prócz otrzymania koncesji istnieje proces papierkowy. Po załatwieniu wszelkich formalności kanał powinien na dobre wystartować. I to nie jest kwestia widzimisię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bardzo fajnie, że w końcu wystartował. Też dodam go do swojej listy, będzie wysoko bo aż na 9 miejscu. :wink: Jak będę miał chwilkę to sobie potestuję ten kanał. Na pierwszy rzut oka prezentuje się całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cp - przeszukaj częstotliwość 12,360 ghz i jest on identyfikowany jako ORA TEST , sygnał nie jest kodowany , obecnie lecą informacje.

 

Czytałem na 90minut.pl że dziś Orange sport ma robić jakieś wejścia z meczu poloni warszawa w LE , w Orange sport ma lecieć powtórka meczu polskiej ligi , przeczuwam ze te wejścia będą na niekodowanym Orange sport info - ale to tylko moje zdanie , jak ktoś by znalazł potwierdzenie tego to proszę o napisanie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, dzisiejszy Mecz Polonii z FK Buducnost Podgorica będzie transmitowany przez polską telewizję OSI. Nie będzie to relacja z całego meczu, lecz wejścia co kilkanaście minut w Orange Sport Info. OSI zaproponowała Polonii telewizyjną relację z meczu, która będzie uaktualniana co 15 minut. Poza tym, w wypadku ciekawych sytuacji na boisku planowane są bezpośrednie wejścia na antenę.

 

www.dvbnews.pl

 

 

czyli nie będzie relacji na żywo a jedynie wejścia co kilkanaście minut, może powtórkę całego meczu puszczą na OSI, co do kanału to niezła jakość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...