Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega myli pojęcie logotypu z logotypem ekranowym... Proponuję sobie rozważyć przypadek chociażby Telewizji Puls w Polsce - jakie logo jest oficjalnym, a jakie jest na antenie.

Zarówno logo jak i logo ekranowe polskiego OSI jest takie samo jak francuskiego. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście , jest przecież tyle innych transponderów , mniej zapchanych , ale ci co wstawiają kanały to jakoś o tym nie myślą :/ .

Jednak dla mnie najważniejsze , żeby jak najszybciej ruszył przez satelitę , bo nie mogę się go doczekać , a przecież program (jest na stronie CP) i logo już mają :evil: . Widać brak mi cierpliwości poczekać dzień , może dwa :wink: . A może już uruchomili przekaz , ktoś sprawdzał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Orange Sport są:

 

Magazyn FIBA - w programie między innymi relacje ze spotkań w ligach europejskich oraz NBA

Świat wyścigów konnych - relacje z ważniejszych wyścigów konnych, jakie miały miejsce w mijającym tygodniu na torach europejskich oraz światowych

 

Na Orange Sport Info też te programy będą. Czyli mogę liczyć na jakiś skrót w mogazynie FIBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startują 6 kwietnia 2009 czyli w ten Poniedziałek. Będzie to raczej TP ten sam co nadaje Oragne Sport bo specjalnie Cyfra Plus przeniosła MTV Two na inny swój TP by zrobić miejsce na przekaz Orange Sport Info. Chodzi im o nadawanie obu stacji z jednej czestotliwości. Z informacji od rzecznika Grupy TP wiem że kanał bedzie na stałe napewno niekodowany czyli FTA. Nie wykluczajateż uruchomienia kolejnych stacji tematycznych Orange nawet w emisji FTA ale to zalezy od sukcesu Orange Sport Info w FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartowali tylko na własnej platformie IPTV. Kanał ten dostępny FTA z satelity dla wszystkich posiadaczy tunerów cyfrowych będzie dostępny wówczas gdy dostaną koncesję od KRRIT na nadawanie drogą satelitarną a to zapewne jeszcze potrwa. Więc nie grzebcie w swoich tunerach bo i tak nic nie znajdziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie www.wirtualnemedia_pl jest artykuł na temat uruchomienia Orange Sport Info w którym napisane jest że start FTA z satelity będzie dopiero po otrzymaniu koncesji na nadawanie drogą satelitarną. Jest także wypowiedż naczelnego Orange Sport Janusza Basałaja który mówi że nadawanie jest kwestią dogadania z platformami i sieciami kablowymi i że to musi potrwać. Z tego wnioskuję że nie będzie to tak szybko jak byśmy chcieli. A to link do artykułu i wypowiedzi naczelnego. http://www.wirtualnemedia_pl/article/26 ... _wideo.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moga ruszyć wczesniej zanim dostaną koncesję od KRRiT bo testowo! Emisja testowa moze być prowadzona pod warunkiem iż wniosek o koncesje zostal już złozony.

Zgadzam się. W ten sposób nadawał kanał Owsiak TV - przez jakiś miesiąc mieli przy logu napis "test" i czekali sobie na koncesję KRRiT. Poza tym TP mogło złożyć wniosek w Czechach i nadawać na tamtej koncesji, jak robił to Polsat News... Ech, na razie ten kanał wygląda na antyreklamę - zapowiadany start przesunie się - to nie wróży niczego dobrego, zupełnie jak Polsat... Dla chcącego nic trudnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...