Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za info

szkoda że nie będzie transmisji całej na żywo ale do tego trzeba by pewnie zaangażować kilka kamer i spora ekipę ludzi a tak: 1- 2 reporterów , 1 wóz transmisyjny 3 kamery i już wejścia mogą robić , mecz Nie będzie chyba tak bardzo interesujący by go pościć całego , ale transmisja będzie podobno na stronie poloni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Jak na razie patrzę na Orange Sport Info i prezentuje się dobrze. Czekamy na dodanie go do Cyfry (CP zapowiadał, że nie doda) no i może do n :)

 

@lol - transmisja będzie też w Kuszo TV 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Jak szybko się na satelicie pojawił, tak szybko zniknął. Przypuszczam, że wkrótce pojawi się na TP Cyfry, a TP Globecast to był tylko test.

 

Edit: @pierścień, cóż za jednomyślność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jak na razie patrzę na Orange Sport Info i prezentuje się dobrze. Czekamy na dodanie go do Cyfry (CP zapowiadał, że nie doda) no i może do n :)

Był w tej kwestii jakiś oficjalny komunikat ze strony Cyfrowego Polsatu? Myślę, że ten kanał będzie spełniał wymagania CP aby mógł się znaleźć w ofercie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Jak na razie patrzę na Orange Sport Info i prezentuje się dobrze. Czekamy na dodanie go do Cyfry (CP zapowiadał, że nie doda) no i może do n :)

Był w tej kwestii jakiś oficjalny komunikat ze strony Cyfrowego Polsatu? Myślę, że ten kanał będzie spełniał wymagania CP aby mógł się znaleźć w ofercie CP.

Olga Zomer wypowiadała się nie tak dawno dla tvpolsat.info w tej kwestii:

– Na dzień dzisiejszy nie znając oferty programowej, jakości i stabilności kanału Orange Sport Info, nie planujemy dołączenia go do listy kanałów Cyfrowego Polsatu WIĘCEJ>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zaglądam na tvpolsat.info regularnie, ale musiałem to przegapić.

 

CP zawsze ma jakiś problem z dodawaniem do oferty kanałów FTA. Kanał ten nie będzie konkurencją dla Polsatu Sport więc nie wiem jaki to mają problem, aby dołączyć ten kanał do swojej oferty, gdy ten wystartuje z regularną emisją na satelicie. Oferta programowa nie jest powalająca, ale to w końcu kanał informacyjny, jakość jak widzieliśmy nie jest zła, a o stabilność nie ma co się martwić. Kanał świecił może ze trzy godziny, a już jest za nim płacz(ze mną na czele). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak na OSI nie będzie całego meczu , tylko na KuszoTV1 , więc jak nie włączą na mecz , to nie będzie dużej straty . Ja już włączyłem KuszoTV1 , na razie jest tylko podgląd stadionu , a miało być jakieś studio . A oglądalność jest wysoka jak na internet - 3500 i ciągle rośnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...