Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem kolejnego maila do rzecznika grupy tp i tak na moje pytanie:

Czy z czasem na kanale Orange Sport Info obok wiadomości sportowych i transmisji z wyścigów konnych będą pojawiać się jakieś inne transmisje czy też retransmisje sportowe?

dostałem odpowiedź:

Witam

Na dziś poza wyścigami konnymi ze Służewca nie planujemy innych teansmisji. Natomiast w OSI będzie można oglądać skróty i najciekawsze fragmenty polskiej ekstraklasy, ligi portugalskiej,francuskiej lub najciekawsze wydarzenia z NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie powinno się porównywać naszej Rady do Ofcomu, ale ci drudzy mogą mieć na głowie rozpatrywanie wniosków o przyznanie koncesji dla masy kanałów na kilku multipleksach naziemnych i do tego na nadawanie innych kanałów, a i tak wyrobią się z tym szybciej niż KRRiT kiedy ma przyznać koncesję na nadawanie tylko jednemu nadawcy na jeden kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxlukasz91xx zapytaj się go czy na Orange Sport Info będzie można liczyć na skrócony 12 minutowy odcinek zebi gol ?

 

A te wyścigi konne ktoś komentuje czy tylko sam galop bez niczego leci ?

 

Ciekawe czy jakaś gazeta drukuje program tv dla Orange Sport info.

 

Fajnie by było gdyby w programie TV było wypisane szczegółowo skrót jakiego meczu się pojawi skoro takowe mają być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
@godunow, Wystarczy przejrzeć kilka ostatnich stron tematu. Proszę bardzo viewtopic.php?f=11&t=9340&start=150#p220358

jak widać kanał już nadaje ;)

 

To że on nadaje u teściowej z apiecem lub podobnie ( czyli jakies TP SA)to wiem brak go na razie na satelitach o to mnie tylko interesuje i dartego pisałem ze brak.. może sie pokaże na którejś satelicie podobno ma być FTA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to bardzo fajnie im wyszło. Kanał może się podobać. Wyścigi konne maja ciupeńke słabą jakość ale da sie ogladać. Jedyne czego mi brakuje to logo Orange Sport Info podczas transmisji ze Służewca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Niech jeszcze dadzą ligę włoską(siatkówka) i będzie git. Kurde, jak zakodowali Planetę Sport to praktycznie nie mam gdzie siatkówki oglądać.

 

Ta, zaraz wyskoczy Sky Italia z krzykiem. :evil:

 

Nie każdy ma na tyle szybkiego neta, żeby móc oglądać gonitwy :> Ja z chęcią sobie popatrzę na transmisje ze Służewca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne, niech dadza jeszcze MKwZB czyli Mistrzostwa Kongo w Zbieraniu Bananów... To by było coś... Wyścigi sa live w necie i tam niech pozostaną tego prawie nikt nie ogląda dla tego Hippika TV upadła chcą zrobić to samo z OSI

To nie Hippika TV (marka transmisji wyścigów konnych, uważana też jako kanał tv) upadła, lecz jej właściciel, czyli Służewiec - Tory Wyścigów Konnych Sp. z o.o. Hippika TV była jedynie przekazem do zakładów bukmacherskich i dla wyjątkowo zainteresowanych widzów. W końcu nie nadawała regularnie, nie mogła być też powodem upadku spółki działającej na Służewcu - zawinił jej zarząd, a to nie miało nic wspólnego z telewizją.

 

Orange Sport Info pokazując wyścigi będzie to robić jako jedyny w miarę ogólnodostępny kanał tv. W końcu zasięg oraz zainteresowanie Hippiką TV było minimalne, zważywszy na obecność na mało interesującym satelicie oraz bardzo nieregularne przekazy. Dla OSI to będzie tylko wypełniacz czasu antenowego, który przy okazji zarobi na reklamach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś orientuje się, jaki to kanał leci na telewizorach w zakładach bukmacherskich Totomix? Ostatnio tam zajrzałem w swoim mieście i od ostatniej wizyty dużo się zmieniło - oprócz telewizora CRT z wynikami meczów z telegazety, mają drugi LCD, z wynikami różnych spotkań w HD (zapewne generowane na miejscu przez jakiś komputer) otaczającymi bardzo kiepskiej jakości (w porównaniu do tych napisów, możliwe że to kiepskie SD) przekaz stacji telewizyjnej pokazującej właśnie wyścigi konne, tyle że na pewno nie w Polsce. Podczas krótkiej wizyty, obraz tam kilkukrotnie się przyciął, ale nie wiem czy to przekaz satelitarny, czy internetowy. Jakieś tam logo to to ma, ale nie mogłem doczytać. Ktoś wie co to za stacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...