Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już dzisiaj, w czwartek 9 lipca, na antenie Orange sport info od godziny 20.00 relacje z meczu rewanżowego 1. rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europejskiej Polonia Warszawa - Buducnost Podgorica! Mecz rozpoczyna się o godzinie 20.30.

 

źródło: http://www.orangesport.pl/tpsa/run?n=os ... 052&p2=611

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam kuszo włączone ale NET to nie to samo co TV.

 

Ale przyznasz , że wejścia co 15 minut a cały mecz to też nie to samo . Co do jakości to nie jestem zaskoczony , bo już kiedyś oglądałem transmisję meczu na KuszoTV1 . Jak zwykle nie puścili zapowiadanego studia przedmeczowego :/ . Ale i tak oglądalność jest dosyć wysoka , bo ponad 15 tys. użytkowników .

 

Ciekawe kiedy OSI oficjalnie zainauguruje transmisję na HB? Całe szczęście , że prawdopodobnie będą nadawać z innego tp. niż test , bo ten tp. mi nie chciał odbierać (brak sygnału , nawet się zdziwiłem i nadal nie wiem dlaczego tak jest) . Pewnie teraz trochę przyśpieszą , bo z tego co mówili na początku , to OSI już powinien nadawać od kilku miesięcy , w świetnej jakości itd. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Z doświadczenia wiem, że na infolinii nic nie wiedzą. Czy w CP, czy w n, czy w Plusie - wszędzie. No ale - mam nadzieję, że jutro (dziś) kanał ruszy pełną parą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie mieli jakieś najnowsze wiadomości albo kanał zacznie nadawać to napiszcie na forum i podajcie parametry. W internecie narobiło się tych informacji i chyba z 3 podane parametry, ale żadnych konkretnych informacji brak. Zacznę szukać na dekoderze jak będą pewne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaz Orange Sport Info miał charakter wyłącznie testowy, bowiem nadawca wciąż czeka na otrzymanie decyzji od KRRiT w sprawie nadania

koncesji. Kanał powinien na dobre ruszyć po wakacjach.

 

źródło: tvsportowe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest dobry pomysł dla nich żeby ruszyć na wiosnę jak startują wszystkie ligi , chociaż osobiście chciałbym żeby teraz ruszyli bo wiadomo wakacje to można sobie więcej popatrzyć , ale i tak pewnie w każdych wiadomościach (o innych porach) będzie praktycznie to samo.

A wracając do Cyfrowego Polsatu to nie chcą dołączy tego kanału bo myślą i mają racje że ten kanał będzie głównie reklamował transmisje sportowe na OS, chyba ze dojdą do porozumienia z polsatem i będą mówić też np. że dany mecz można obejrzeć w Polsacie Sport , ale to jest nie możliwe , bo każdy chce reklamować tylko swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do Cyfrowego Polsatu to nie chcą dołączy tego kanału bo myślą i mają racje że ten kanał będzie głównie reklamował transmisje sportowe na OS, chyba ze dojdą do porozumienia z polsatem i będą mówić też np. że dany mecz można obejrzeć w Polsacie Sport , ale to jest nie możliwe , bo każdy chce reklamować tylko swoje.

No właśnie tak jest. Każda stacja reklamuje swoje, o dyscyplinach, które emitowane są w innych stacjach jedynie się wspomina (wyniki, fragmenty) bez podania nadawcy, chyba, że dany materiał od niego pochodzi. Na dobrą sprawę nie wyobrażam sobie aby dziennikarze Orange Sport Info zapraszali na mecz do Polsatu Sport, tak samo jak w "Wydarzeniach Sport" zapraszano by do oglądania Ekstraklasy w Canal+ czy Orange Sport :) Może od razu zachęcą do zmiany usługodawcy pay-tv :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Albo będzie brać żywy program od stacji - czyli z logiem. Tak było chociażby z Tour de France. Mieli materiał z Eurosportu, nadali go z logotypem ESP, a w tle słychać było komentarz Jarońskiego i Wyrzykowskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy z innych lig piłkarskich do których orange nie ma praw będą pokazywać bramki czy tyko nudne wyniki
Jak kupią prawa do bramek z tych lig, to będą pokazywać. To raczej nie będzie trudne, ponieważ prawa do bramek może mieć więcej niż jeden nadawca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek, 9 lipca przez kilka godzin na satelicie HotBird testował nowy kanał Orange Sport Info. Los stacji jest jednak niepewny - KRRiT wciąż wstrzymuje się z ostateczną decyzją w sprawie nadania koncesji.

 

Telekomunikacja Polska nie rozpoczęła jak na razie regularnej emisji Orange Sport Info, bowiem wciąż czeka na ostateczną decyzję w sprawie koncesji satelitarnej dla niego. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała kanałowi koncesję 10 czerwca br., potem wniosek trafił do Urzędu Komunikacji Elektronicznej, a następnie jeszcze raz do KRRiT, która ma wydać ostateczną decyzję.

 

Od 6 kwietnia br. (wtedy miał miejsce start kanału), Orange Sport Info jest dostępny jedynie w usłudze IPTV Telekomunikacji Polskiej. Kanał satelitarnie ma być nadawany na satelicie HotBird 13E, bez kodowania.

 

źródło: tvsportowe.pl

 

Wiecie co? To już sie robi jak czeska komedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po co sobie dodatkowo komplikować żywot? Poza tym TP, która otrzymała koncesję jest spółką, której udziałowcem jest m.in. Skarb Państwa. Poza tym jako monopolista na polskim rynku śmiesznie by się prezentowała szukając pociechy u brytyjskiego regulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...