Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A ja głupi po kilka razy dziennie skanowałem transpondery C+... :lol2: No szkoda, liczyłem, że już wkrótce go ujrzę, ale zanosi się na to, że niestety sobie poczekam. Mam nadzieję, że będzie warto. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moga ruszyć wczesniej zanim dostaną koncesję od KRRiT bo testowo! Emisja testowa moze być prowadzona pod warunkiem iż wniosek o koncesje zostal już złozony.

Poza tym TP mogło złożyć wniosek w Czechach i nadawać na tamtej koncesji, jak robił to Polsat News...

Polsat News miał koncesję wydaną przez brytyjski Ofcom, a nie czeską RRTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że gdy po raz pierwszy światło dzienne ujrzała informacja, iż wystartuje kolejny polskojęzyczny kanał FTA Orange Sport Info, mowa była o kilkunastu tygodniach oczekiwania. Tworząc ten kanał na przestrzeni kilku (nie jak była mowa kilkunastu) tygodni i tak przeszli samych siebie. Myślę że niedługo dostaną koncesje i będziemy mogli go zobaczyć na naszych ekranach (w końcu kanał gotowy i zależy im aby jak najszybciej był dostępny). Dlatego zakończcie już te spekulacje i cierpliwie czekajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już oglądają kanał w IPTV. Oceny są różne, ale ja nie o tym. Czy nikt z forowiczów nie ma dostępu do tego kanału tą drogą i nie może się na jego temat wypowiedzieć? Jakiś zap również by się przydał, nie chodzi o logo, ale np. o studio informacyjne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już oglądają kanał w IPTV. Oceny są różne, ale ja nie o tym. Czy nikt z forowiczów nie ma dostępu do tego kanału tą drogą i nie może się na jego temat wypowiedzieć? Jakiś zap również by się przydał, nie chodzi o logo, ale np. o studio informacyjne. :)

Studio jest to samo, co było w "Sport Raporcie" kanału Orange Sport. W sumie serwisy newsowe pozostały bez zmian - jedynie jingle zmienili (z pomarańczowych na białe) :)

sportraport2.pngsportraport3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na chwilę obecną platforma Cyfrowy Polsat wykluczyła możliwość dołączenia do swojej oferty kanału informacyjno-sportowego Orange Sport Info, który już wkrótce pojawi się w przekazie niekodowanym na satelicie Hot Bird (13E).

źródło: Satkurier

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Orange Sport Info nie jest dostępny na satelicie Hot Bird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Orange sport info serwisy są co 30 min., a flesz 15 min. po serwisach.

 

Dzięki za info, no to chyba w miarę sensownie rozłożone te serwisy, bo jakby było co 5-10 minut, to można by było mieć lekki przesyt :) Decyzji polsatu cyfrowego przyznam trochę nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzji polsatu cyfrowego przyznam trochę nie rozumiem...

 

Wolą się skupić na rozmowach z Discovery.

 

Za dołączenie do listy w cyfrowym polsacie zapewne musieli by coś zapłacić czy dogadywać się z nadawcą tego programu a po co skoro będzie FTA i można go będzie oglądać na dekoderach tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem - czy w takim razie Canal+ ma jakieś umowy z sex-telefonami z Włoch albo kanałami arabskimi, które są na liście kanałów? Może "oficjalna" lista obowiązuje tylko na dekoderach Cyfrowego Polsatu, gdzie można ją sobie zmieniać i przełączać na własną, a np. na C+ i n już tego problemu nie ma? A może chodzi o numer na liście - np. powyżej 200 jest już za darmo? W n ostatnio dołączono niekodowany RTL Schweiz na dość niską pozycję ze względu na Formułę 1, w C+ jest z kolei Rai Sport i RTR Sport Planeta obok kanałów sportowych, a nie gdzieś daleko - czy im też ktoś za to płaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś na dekoderach CYFRY + listę kanałów można było układać wg. własnych upodobań ale dla" KASY" :lol2: zmienili tą dogodność i zmienili oprogramowanie i nic nie można zmienić. Obecnie korzystam z własnego dekodera i już tego problemu nie mam. Ale gdyby tak wysyłać im e-maile z prośba o zmianę kanałów wg sugestii odbiorców serce możne by im zmiękło.najlepiej do prezesa Bernarda Le Guern. Bo jego podwładni maja to w tyłku. :lol2:

1)tvp 1

2)tvp 2

3)tvp 3

4)tvn

5)tvn24

6)superstacja

7)C+

8)C+film

9)Ale kino

10)hallmark

11)movies24

12)Kino Polska

13)itd.

wg. własnego uznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Bardzo ciekawy post tylko co to ma wspólnego z Orange Sport Info?

Ja tam czekam na tą całą koncesję i na to jak zaczną nadawać na HotBirdzie. Trzeba będzie zobaczyć czy to kanał warty uwagi. Jak to ich przekaz informacji sportowych będzie wyglądać. Osobiście lubię oglądać "gadające głowy". :wink: Zwłaszcza jeśli "gadają" na temat sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...