Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, paskud napisał(a):

Fajnie, że w końcu wprowadzają tę możliwość. Szkoda tylko, że nie można nagrywać w streamingu.

Od tego masz dodatkowe opcje Start-Over czy Catch-Up wiadomo że tylko dla wybranych kanałów. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał(a):

jak działa ;) 

Jeśli to będzie działało jak kanał Sejmu oraz streaming kanałów TVP, to będzie dobrze. Przełączanie bardzo szybkie, jakość, wiadomo, zależna od łącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby działało tak jak w polsat box 4k. 
Chyba nie tak do końca, bo wielu lokalnych operatorów światłowodowych ma "bana" na streaming PB na dekoderach evobox (mam tu na myśli evoboxy lub 4k ustawione w trybie internet, nie satelita + internet). Jest plansza, że z tym operatorem usługa tv nie będzie działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, paskud napisał(a):

Myślę, że zasada będzie podobna jak PB4K. Tylko oferta będzie okrojona.

Bardziej ciekawi mnie, jaki będzie kanał dystrybucji sygnału. Jesli ten sam co Canal+ Online, to okresowo mogą być problemy...


Wszystko wskazuje na to, że będzie to ten sam sygnał co C+ Online: 

 

Cytat

Po aktualizacji oprogramowania do wersji E4.1.10, dekoder 4K CANAL+ podłączony zarówno do anteny satelitarnej, jak i do internetu, w razie utraty sygnału z satelity zaproponuje przełączenie na odbiór kanału przez internet (o ile dany kanał jest nadawany w streamingu, czyli dostępny w ofercie CANAL+ online dla danego abonenta). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwa też będzie aktywacja dekodera bez konieczności podłączenia do instalacji antenowej, ale pobrana wtedy zostanie tylko lista kanałów dostępnych przez internet.

W ofercie sat jest to kanał 1 czyli TVP 1 ciekawe jak to będzie w opcji internetowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 11 ;) 

 

Zasada taka sama, czyli pobranie uprawień do odbioru tylko w jednym przypadku dzieje się to przez satelitę, a w drugim przez internet. Z tym kanałem 11 to takie zalecenie, bo akurat z niego uprawnienia lecą najszybciej. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączyłem antenę. Pokazuje się plansza "Brak sygnału satelitarnego. Kontynuj oglądanie telewizji przez internet..." Zatwierdza się komunikat lub przechodzi do miernika sygnału. Każde przełączenie kanału wywołuje  planszę informacyjną i wymusza ponowne zatwierdzenie komunikatu. Więc o płynnym przełączaniu kanałów bez sygnału satelitarnego można zapomnieć.

 

Edytowane przez JoeDirt
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jednym słowem. Nie tak to sobie wyobrażałem. Jak zwykle muszą utrudnić jak się tylko da. Oni mentalnie w ogóle nie są gotowi by porzucić satelitę.

 

 Ciekawe czy coś by się zmieniło po przywróceniu ustawień do fabryki i skonfigurowanie dekodera bez podłączonej anteny. Pewnie nie, ale naszła mnie taka myśl.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...