Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Piotrek1982 napisał(a):

Po aktualizacji pojawia się u mnie błąd E2001. Bład występuje przy szybkim przełączaniu kanałów kiedy skacze powiedzmy szybko kilka kanałów w górę lub w dół i zatrzymuje się na którymś. Żeby kanał zadziałał muszę przełączyć na inny i wrócić. 
 

To norma w tych dekoderach. mam to od początku. Raz częściej występuje, raz rzadziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was ten cud techniki też obcina część napisów na dole ekranu?

U mnie dzieje się tak gdy strzałką w prawo wyświetlę następne programy na danym kanale.

Telewizor 4k, ale z powodu znanych problemów z jakością na kanałach HD rozdzielczość ustawiona na 1080p. Jal przestawię dekoder na rozdzielczość 4k wtedy nie obcina napisów, ale obraz wygląda gorzej.

CD971-F04-5412-4073-BBB8-990743115-BDF.j

Nie mogę edytować. Zmiana ustawień dopasowania obrazu w telewizorze z Auto na Włączony pomogło. Dziwne że dla 4k Auto działa dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala jeszcze gorzej. Po wlaczeniu TV prawie za kazdym razem mam komunikat ze "program nie jest nadawany". Dopiero jak przelacze program to wskakuja kanaly.

Nic tez sie nie poprawilo w kwestii klatkowania obrazu na kanalach 4k. Caly czas wystepuje i nie da sie ogladac tych kanalow!

Kilka osob pisalo tutaj ze tez tak ma. Ale czy wszyscy? Czy jest kto tak nie ma? Moze to jest jakas wada konkretnej partii/serii dekoderow?

To klatkowanie nie pojawia sie od razu, czasem po 20-30 min ciaglego ogladania, a czasem po 2 min... obraz wyglada jakby mial 3 klatki na sekunde, albo jakby telewizor byl 15 Hz....

Nie da sie obejrzec meczu. Trzeba przelaczyc na kilkanascie minut na inny kanal i dopiero wrocic...

Edytowane przez Dawid B.
Interpunkcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Dawid B. napisał(a):

Dziala jeszcze gorzej. Po wlaczeniu TV prawie za kazdym razem mam komunikat ze "program nie jest nadawany". Dopiero jak przelacze program to wskakuja kanaly.

Nic tez sie nie poprawilo w kwestii klatkowania obrazu na kanalach 4k. Caly czas wystepuje i nie da sie ogladac tych kanalow!

Kilka osob pisalo tutaj ze tez tak ma. Ale czy wszyscy? Czy jest kto tak nie ma? Moze to jest jakas wada konkretnej partii/serii dekoderow?

To klatkowanie nie pojawia sie od razu, czasem po 20-30 min ciaglego ogladania, a czasem po 2 min... obraz wyglada jakby mial 3 klatki na sekunde, albo jakby telewizor byl 15 Hz....

Nie da sie obejrzec meczu. Trzeba przelaczyc na kilkanascie minut na inny kanal i dopiero wrocic...

U mnie to samo po aktualizacji czyli po włączeniu pojawia się komunikat ze "program nie jest nadawany". Nie zawsze ale często. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, PawelTSW napisał(a):


 

 


Dekoder w multiroom, brak jakichkolwiek problemów.
Antena 1 kablowa.

 

Tez mam w MR. Na Unicable. I problem jest. Wymienilem nawet kabel HDMI na nowy, ale nic. W takim razie chyba bede musial go wymienic na nowy i zobaczymy...

Dzieki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zbyszek1973 napisał(a):

Witam. Wiecie może dlaczego ciągle zmienia się rozdzielczość mam ustawione na 3840*2160 a za jakiś czas wraca na 1080 p 

Zmień wejście HDMI w tv

1 godzinę temu, Ozzy666 napisał(a):

znajomi mają limitowany internet mobilny i zauważyli że przez noc coś im zjadło 15 GB

Rodacy to mają pomysły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wojtek9972 napisał(a):

Dzisiaj w nocy czeka nas kolejna aktualizacja   

Tak dostaniemy ją na 4kdualbox+. Mam dwa dekodery w multiroom i mam główny dekoder 4ku ltrabox+. tTe dekodery dostaną wszystkie aktualizacje. a ty jakie masz dekodery?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...