Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wypowiedzeniu jak masz 4 miesiące do końca umowy (ICOK pokazuje 5) przez DUK jest oferta 24 miesiące pierwsze 3 gratis Rodzinny HD w cenie 5 złotych. Sam próbowałem bez wypowiedzenia nie dało rady, teraz mamy lepiej ponieważ nie trzeba wysyłać wypowiedzenia pisemnie, można to zrobić poprzez ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do CP i wymiana z obecnego dekodera na Evobox PVR jest możliwa dopiero od pakietu Familijnego MAX HD. Prawda to?

 

Evobox HD dostanę bez problemu ale cena 40zł za pakiet Familijny. Umowa 24 mies. i 4 miesięcy gratis.

Edytowane przez jerrybordelais
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ciacho007 napisał:

Słuchajcie czy jest możliwe przejście z Premium na Rodzinny HD za 5zł/miesięcznie przy przedłużeniu umowy? Jaką na chwile obecną można wynegocjować cenę pakietu (Rodzinny HD)

 

Tylko jeżeli masz w tej chwili Evoboxa to przy Rodzinnym HD będziesz go musiał chyba zdać.Poza tym tak jak pisze @maks27 ,poniżej 4 miesięcy masz możliwość obniżenia pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa. Wypowiedzenie złożone. Obecnie posiadam: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go + najem Evobox za 64,99zł Da się zejść z cena na 25zł za to samo? Ewentualnie bez Cinemax czy pakietu Film HD?

 

Jeśli nie, będę chciał tylko pakiet Rodzinny HD z Evoboxem za 10zł, dostanę?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem następujące warunki: 

Przejście z Premium Max za 104,99zl z jednym dekoderem do multiroomu (7 miesięcy w icok do końca umowy) na Premium Max + kanały Polsat Sport Premium ( bez pakietu rozrywka HD) za 110 zł + 3 dekodery multiroom po 5 zł każdy . W sumie 125 zł płatne od 7 miesiąca . Pierwsze 6 miesięcy z umowy 24 miesięcznej 0 zł. Dobrałem dwa dekodery 5500s do jednego już posiadanego i evoboxa PVR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypowiedzenie umowy w ICOK (elektronicznie), może zawierać się tylko w wiadomości dotyczącej: "okres podstawowy/wypowiedzenia umowy" przez napisanie standardowego zdania np:

W związku ze zbliżającym się końcem okresu, na który została zawarta umowa świadczenia usług Cyfrowego Polsatu informuję, że nie będę jej dalej kontynuował i tym samym składam wypowiedzenie na koniec okresu jej obowiązywania.

 

Czy jednak muszę napisać pismo i dołączyć je jako załącznik do wiadomości ? Pytam, bo piszecie, że to najszybsza droga a nie chcę mi się prowadzić zbędnej korespondencji.

Edytowane przez LWIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LWIK napisał:

Czy jednak muszę napisać pismo i dołączyć je jako załącznik do wiadomości ? Pytam, bo piszecie, że to najszybsza droga a nie chcę mi się prowadzić zbędnej korespondencji.

Żadnych pism.załączników nie piszesz, po wypełnieniu formularza kontaktowego piszesz treść wypowiedzenia i klikasz w podpis nastepnie w wyślij i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2019 o 07:33, jacek298 napisał:

Witam mam Familijny Max HD,  /29,99/ /esi-88/,do konca 6 mc ,zlozone wypowiedzenie ,chce zmienic tylko dekoder obojetne jaki evobox .

na jakie moge liczyc propozycje?

Prosze o info na jakie kwoty moge liczyc gdy wymienie dekoder

z gory dziekuje 

 

Czy moze ktos z forum mi pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek298,jeżeli zostawiasz dekoder to dostajesz pakiet Familijny Max za 30 zł w umowie na 24 miesiące w tym 3 gratis.Jeżeli chcesz wymienić dekoder to można było otrzymać ten pakiet w tej cenie na 24 miesiące ale wszystkie płatne i musisz jeszcze trafić na odpowiedniego konsultanta.Tylko że chyba nie dostaniesz Evoboxa w tej cenie. Komuś tutaj zaproponowano wymianę z tym pakietem ale w standardowej cenie. Jeżeli chcesz krótsze umowy ,to cena za ten pakiet wraca do normalnego pułapu. Cenę 30 zł za ten pakiet dostajesz tylko w umowie na 2 lata. Wszystko jest opisane i wałkowane przez kilka ostatnich stron.

W dniu 17.05.2019 o 16:15, Mr. Brooks napisał:

Kończy mi się umowa. Wypowiedzenie złożone. Obecnie posiadam: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go + najem Evobox za 64,99zł Da się zejść z cena na 25zł za to samo? Ewentualnie bez Cinemax czy pakietu Film HD?

 

Jeśli nie, będę chciał tylko pakiet Rodzinny HD z Evoboxem za 10zł, dostanę?

 

 

Tak jak pisałem koledze wyżej ,sam Familijny Max możesz mieć za 30 zł ,z dodatkami które masz płacisz 60 zł plus czynsz. Rodzinny HD możesz uzyskać za 5 zł ale musisz mieć poniżej 4 miesięcy do końca umowy. Z Evoboxem nie wiem jak to w końcu jest przy Rodzinnym HD.  Nie chcę Cię wprowadzać w błąd ,niech się wypowie ktoś kto przedłużał ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za odpowiedź.

 

Nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz. Jeśli przedłużę umowę na pakiet Rodzinny HD, to czy mogę dokupić w trakcie trwania umowy pakiet Sport HD poprzez ICOK? Czy taka możliwość istnieje tylko podczas przedłużenia umowy razem z pakietem Rodzinnym HD?

Edytowane przez Mr. Brooks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Można Eleven, Cinemax i HBO. Mam teraz Familijny Max HD i też nie ma pakietu Sport, ani Film do dokupienia.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2019 o 19:09, Mr. Brooks napisał:

Dziękuję Panowie za odpowiedź.

 

Nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz. Jeśli przedłużę umowę na pakiet Rodzinny HD, to czy mogę dokupić w trakcie trwania umowy pakiet Sport HD poprzez ICOK? Czy taka możliwość istnieje tylko podczas przedłużenia umowy razem z pakietem Rodzinnym HD?

Nie dawno była taka możliwość, ale Polsat chyba z tego zrezygnował. Można było otrzymać Rodzinny HD + Sport w umowie na dwa lata , 40 zł miesięcznie, ale tylko przy przedłużaniu umowy. Nowa taka umowa nie istniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...