Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wymienić dekoder główny przy przedłużeniu umowy (teraz mam hd6000 + 2x hd5500 + 1x hd2000)

Wiem ze liczba darmowych miesiecy bedzie mniejsza (15/1 lub 12/1) ale czy przy wymianie na evoboxa hd będę musiał zapłacić opłatę aktywacyjną? 

 

Czy evobox hd będzie współpracował ze starymi dekoderami? (czy można będzie przekładać karty aby aktywować dodatkowe dekodery?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć,

 

Zbliżą się ten czas wejścia w ponowny dialog z CP :)

Będę wdzięczna za pomoc, obecnie posiadam:

 

Pakiet Familijny Max HD    29.99 zł + Multiroom 10 zł (obecna umowa jest 24.3)

Pakiet Rodzinny HD    4,99 zł (obecna umowa jest 24.3)

 

 

  1. Czy da radę Multiroom obniżyć do 5 zł?
  2. Czy jedyne umowy, na jakie mogę liczyć by nie płacić więcej to 24/3? Coś czytałam o 24/4?
  3. Evobox do głownego paketu Familijnego Max da się za 5 zł, tak? Ta sama cena za HD, jak i PVR? Jednak przy wymianie jedyne umowy to 12/1 lub 15/1?
  4. Czy może senowniej jest podnieść pakiet by pozbyć się czynszu za dekoder?
  5. Oplata jednorazowa na stronie CP to 1 zł, ale na forum piszecie, że 29 zł?
  6. Czy do Evoboxa jest niezbędny konwerter unicable?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 12:39, krzyniu napisał:

Witam. Poproszę o podpowiedź. wypowiedzenie złożone po umowie 12/3.  Mam Familijny HD + Multiroom HD +opłata za sagema z dyskiem. Płacę 55zł. Co mogę urwać z ceny i zachować co mam obojętnie na jaki okres. I poproszę o drugą opcję z wymianą dekodera głównego na evo na obojętnie jaki okres. Bardzo proszę o podpowiedź. Dzięki.

Przy umowie 24/3 Familijny HD to 20 zł + Multiroom 10 zł + opłata za sagema Przy wymianie dekodera byłoby 24/1.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dlugasek napisał:

Dokładnie sam się zdziwiłem ale on on The go nie chciał dac w cenie chociaż nowi mają 

Bo nowi dostają umowę na 24 miesiące.W krótszych umowach on the go jest za 5 zł.Chyba tylko w premium max w krótszych umowach jest wliczone on the go.Jakbyś podpisał na 24 miechy,cena tego pakietu to 50 zł i otg gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio dość miło zaskoczyłem.

16go marca zostało mi 6 miesięcy do końca umowy jednak kompletnie o tym zapomniałem i wypowiedzenie złożyłem dopiero 9 kwietnia. 10 zadzwonił Pan z DUK, przedłużyłem umowę w wariancie 15/3 i z utrzymanie obecnej kwoty +5 zł za kolejny dekoder multiroom.

Zależało mi na tym, aby wyrobić się z nową umową przed 16 kwietnia, co by mieć już nowy, darmowy okres rozliczeniowy i uniknąć płacenia za jeden miesiąc. Jako, że dobierałem dekoder multiroom aneks nie mógł być zawarty telefonicznie a poprzez odbiór dekodera i podpis pod nowym aneksem. Pytałem Pana z DUK czy system zdąży ze wszystkim do 16 kwietnia i czy opłacać kolejny miesiąc, Pan powiedział, że nie wyrobimy się ze wszystkim i opłata normalnie będzie pobrana. Wpłaciłem więc kwotę w ICOK.

15 kwietnia zjawił się kurier, odebrałem dekoder i podpisałem aneks. 16 kwietnia, wraz z nowym okresem rozliczeniowym Polsat pobrał kwotę, w systemie wciąż widniała stara umowa.

Jakież było moje zdziwienie kilka dni później, kiedy wraz z pojawieniem się nowej umowy dostałem zwrot wcześniej wpłaconej kwoty :) Zachowali się fair, podpisałem przed nowym okresem rozliczeniowym, więc następnego dnia już obowiązywały nowe warunki. Tak powinno być, o ile mogę narzekać na CP pod wieloma względami tak tutaj tylko wypada ich pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

obecnie:

Pakiet Familijny Max HD    29.99 zł + Multiroom 10 zł (obecna umowa jest 24/3)

Pakiet Rodzinny HD    4,99 zł (obecna umowa jest 24/3)

 

  1. Czy da radę Multiroom obniżyć do 5 zł?
  2. jedyna opcja to 24/3? Coś tu czytałam o 24/4?
  3. Evobox do głownego paketu Familijnego Max za 5 zl? 
  4. przy wymianie tylko umowy 12/1 lub 15/1?
  5. Czy może senowniej jest podnieść pakiet by pozbyć się czynszu za dekoder, a przy nastepnej umowie obnizyc pakiet?
  6. Oplata jednorazowa na stronie CP to 1 zł, ale na forum piszecie, że 29 zł?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sebap napisał:

Umowa leci dopiero od 18 lutego, 24/3.

Familijny Max HD

FilmHD

Sport HD

Cinemax HD

Eleven Sports HD.

Podpisałem w punkcie, razem za wszystko 70zl z tym, że Eleven nie mogę wyłączyć bo jest w zobowiązaniu podstawowym.

 

 

Eleven możesz wyłączyć, bo zawsze on występuje jako pakiet dodatkowy - tylko że i tak będziesz płacił wtedy tyle samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...