Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaniesz,

warunek złożone wypowiedzenie i potem kontakt z działem utrzymania klienta. Ja miałem kilka dni do nowego okresu rozliczeniowego, więc sam zadzwoniłem do DUK, co skutkowało anulowaniem 4 miesięcy po 19,99 i już jestem w 1 miesiącu promocyjnym umowy 24/3 Rodzinny HD po 5 zlotych i te pierwsze 3 gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ułatwić liczenie miesięcy to jeżeli w ICOK jest informacja o :

- 7 miesiącach do końca umowy to można przedłużać umowę po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia (bez możliwości obniżenia pakietu),

- 5 miesiącach do końca umowy to można przedłużać umowę po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia z możliwością obniżenia pakietu.

 

Z tego co kojarzę to było tak:

- 6 miesiącach do końca umowy to można przedłużać umowę po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia (bez możliwości obniżenia pakietu),

- 4 miesiącach do końca umowy to można przedłużać umowę po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia z możliwością obniżenia pakietu.

 

Chyba, że się coś ostatnio zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ułatwić liczenie miesięcy to jeżeli w ICOK jest informacja o :

- 7 miesiącach do końca umowy to można przedłużać umowę po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia (bez możliwości obniżenia pakietu),

- 5 miesiącach do końca umowy to można przedłużać umowę po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia z możliwością obniżenia pakietu.

To pakiet mógłbym zmniejszyć już 9 sierpnia, a nie 9 września. :shock:

@swojadroga: możesz potwierdzić, że to nie błąd? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie błąd- tak działa licznik miesięcy na ICOK, zwróć uwagę że jak zmienisz/aneksujesz umowę to ona wejdzie od najbliższego ok. rozliczeniowego więc teoretycznie na ICOK w pozycji ilość do końca powinno widnieć 0 a pojawi się 1, w praktyce ICOK pokazuje jeden miesiąc więcej niż jest faktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy umowie na 24 miesiące i 7 bezpłatnych Premium Max właśnie kończy się ostatni okres bez opłat. Czy przedłużając teraz na to samo z kanałami na LM dostanę umowę 24/6? Czy ktoś przedłużając zauważył żeby jakieś kanały "uciekły" przy nowej umowie z rubryki gwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie błąd- tak działa licznik miesięcy na ICOK, zwróć uwagę że jak zmienisz/aneksujesz umowę to ona wejdzie od najbliższego ok. rozliczeniowego więc teoretycznie na ICOK w pozycji ilość do końca powinno widnieć 0 a pojawi się 1, w praktyce ICOK pokazuje jeden miesiąc więcej niż jest faktycznie.

O! To jutro biorę się za kosmetykę wypowiedzenia i w kolejną środę będę miał już PSP Super HaDe! :brawo:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomemu zostało 5 miesięcy umowy na pakiet Premium Max. Oczywiscie umowa wypowiedziana. Obecnie posiada umowę 12/3 w SmartDom gdzie TV miał zrabatowaną do -50%. Teraz byłby zainteresowany dobraniem multiroomu w ilości 3 dekoderów i przedłużeniem umowy na ten sam pakiet czyli Premium Max ale dodatkowo z dostępem do kanałów Polsat Sport Premium. Dodatkowo znajomy chce zrezygnować z SmartDom czyli godzi się płacić abonament bez żadnych zniżek. Pytanie: na jaki okres będzie zawierana ta przedłużana umowa? W jakiej cenie będzie abonament? Ile będzie kosztowała aktywacja dekoderów do multiroomu? Ile będzie wynosił koszt najmu każdego z dekoderów do multiroomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Familijny MAX HD+ Sport HD + Film HD + Cinemax HD + 3x MR = 79,99 zł

Do końca umowy mniej niż 6 miesięcy (umowa już wypowiedziana)

Chciałbym wymienić dek. główny na Evoboxa (i pozostać przy ten samym pakiecie)

Czy będę musiał płacić 5zł miesięcznie za dzierżawę EVO ?

Jeżeli tak, to czy gdy zmienię pakiet na Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Polsat Sport Premium + 3x MR = 85 zł również opłata za EVO mnie dopadnie ?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Znajomemu zostało 5 miesięcy umowy na pakiet Premium Max. Oczywiscie umowa wypowiedziana. Obecnie posiada umowę 12/3 w SmartDom gdzie TV miał zrabatowaną do -50%. Teraz byłby zainteresowany dobraniem multiroomu w ilości 3 dekoderów i przedłużeniem umowy na ten sam pakiet czyli Premium Max ale dodatkowo z dostępem do kanałów Polsat Sport Premium. Dodatkowo znajomy chce zrezygnować z SmartDom czyli godzi się płacić abonament bez żadnych zniżek. Pytanie: na jaki okres będzie zawierana ta przedłużana umowa? W jakiej cenie będzie abonament? Ile będzie kosztowała aktywacja dekoderów do multiroomu? Ile będzie wynosił koszt najmu każdego z dekoderów do multiroomu?

Pakiet Premium Max z PSP kosztuje 110 zł miesięcznie. Koszt 3 dekoderów dodatkowych to 15 zł miesięcznie. Aktywacja będzie kosztowała go 3*29 zł, więc 87 zł. Czynszu za dekodery nie ma. Całościowo 125 zł miesięcznie, z racji tego, że obecnie ma rabat -50% i jeśli nadal spełnia warunki programu SmartDom otrzyma rabat 25 zł, więc końcowo 100 zł miesięcznie po rabacie SmartDom4. Obecnie posiada 12/3, więc z racji PSP dostępne będą warianty 24/6, 29/6 (@swojadroga cenna uwaga i poprawka ;) )

 

@wacek4,

W tym wariancie 5 zł miesięcznie za EVOBOX PVR. 0 zł jest od pakietu Premium.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Premium Max z PSP kosztuje 110 zł miesięcznie. Koszt 3 dekoderów dodatkowych to 15 zł miesięcznie. Aktywacja będzie kosztowała go 3*29 zł, więc 87 zł. Czynszu za dekodery nie ma. Całościowo 125 zł miesięcznie, z racji tego, że obecnie ma rabat -50% i jeśli nadal spełnia warunki programu SmartDom otrzyma rabat 25 zł, więc końcowo 100 zł miesięcznie po rabacie SmartDom4. Obecnie posiada 12/3, więc dostępne będą warianty 15/3, 24/6, 29/6.

 

@wacek4,

W tym wariancie 5 zł miesięcznie za EVOBOX PVR. 0 zł jest od pakietu Premium.

Z PSP są tylko długie umowy więc 24/6 będzie najlepsza ( w rzeczywistości opłacasz 12 miesięcy - 6 darmowych i rezygnujesz z 6 ostatnich )...cena bez rabatów 125zł...ew. pakiet wyżej Premium Max Plus z sześcioma dodatkowymi kanałami erotycznymi za dodatkową dyszkę miesięcznie czyli po 135zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 9.02.2018 r przedłużyłem umowę 24-m ce na kolejne 12 m-cy na Pakiet Rodzinny HD z opcją On The GO za 14,99zł z 1 m-cem gratis. ICOK pokazuje że do końca umowy mam 7m-cy. Kiedy mogę przedłużyć umowę na ten sam pakiet ale z Cinemax ? Na jakich warunkach ? Czy to może być umowa na 12 m-cy?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualne posiadam pakiet premium max+ mr + vod (109,99/mies.) , do końca umowy mniej jak 6 mies.

Dzisiaj dostałem ofertę przedłużenia umowy, pierwsze 12 mies , 100 zł/mies za Pakiet premium max plus, Polsat sport premium, rozrywka, vod ( pełna oferta), po 12 mies 120zl/mies. Premium max plus + Polsat sport premium,lub130 zł/mies dodatkowo z pakietem vod, mam nadzieję że mr. w cenie.

Czy jest to mistrzowska oferta ? Chyba średnio

Edytowane przez BARTEK W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aktualnie posiadam umowę 15/3 na wypowiedzi z abonamentem 84zl Familijny MAX HD z Evoboxem i drugim dekoderem. Teraz interesuje mnie Premium Sport i dodatkowy dekoder. Zaproponowali mi umowę 29/6 pakiet rodzinny HD w cenie 65zl. Co mogę lepszego ugrać bo napewno umowę 24/6 a co więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Premium Max i chciałbym zejsc na najnizszy czyli Rodzinny HD za 5 zl i rownoczesnie rezygnujac z dwoch multiroom czy jest to mozliwe ? Oczywiscie cztery miesiace przed koncem umowy.

Myśle, że jak wyślesz wypowiedzenie i odrzucisz kilka pierwszych propozycji to z czasem pewnie się ugną i dostaniesz co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie w salonie miły Pan  powiedział że od niego mogę dostać LM za dodatkowe 10zł ale na 36/6, miesięcy uśmiechnąłem się i odparłem że 36 miesięcy to długo i ja wcale nie mam pewności czy będę tyle żył:D Pan się uśmiechną i powiedział że 36 miesięcy jest dlatego że oni mają umowę na LM  na 3 lata.... 
Powiedziałem dobrze w takim razie ja przyjdę z innym członkiem rodziny który podpisze nową umowę w podobnej cenie na 24 miesiące i jeszcze piłkę dostanie gratis Pan kolejny raz się uśmiechną przyznał mi rację i powiedział że on nic więcej nie może `robić więc czekam na telefon z doku..... jeśli dostanę to samo ale 24/6 to z bólem serca i ze strachem w oczach( że zaraz wprowadzą dekoder 4k)  podpiszę         

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 9.02.2018 r przedłużyłem umowę 24-m ce na kolejne 12 m-cy na Pakiet Rodzinny HD z opcją On The GO za 14,99zł z 1 m-cem gratis. ICOK pokazuje że do końca umowy mam 7m-cy. Kiedy mogę przedłużyć umowę na ten sam pakiet ale z Cinemax ? Na jakich warunkach ? Czy to może być umowa na 12 m-cy?

Jeśli chcesz rodzinny ale z Cinemax HD to na 24 lub na 29 z 6 miesiącami gratis. Przy krótszej umowie nie będzie cinemax. Cena za rodzinny po promocji 20 zł. On the go +5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...