Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Gursonek

 

U mnie wygląda to tak:

1.  Po wprowadzeniu nowych pakietów nie dostałem żadnych darmowych miesięcy. Dostałem natomiast full pakiet CP z pakietem Rozrywka, bez VOD na 3 miesiące za darmo. Pakiet po trzech miesiącach sam się wyłącza. Przeszedlem z pakietu Rodzinnego HD z Cinemaxami na pakiet S za 60zł - 10 zł rabatu w Smart Dom.

 

2.  Zaproponowano mi tylko aneks na 24 miesiące, twierdząc że nie ma już umów na 12 i 15 miesięcy.

 

3.  Jeśli miałeś do tej pory rabat kwotowy, np. w Smart Dom to podpisując aneks rabat kwotowy zatrzymujesz. Ja miałem rabat kwotowy w Smart Dom 10 zł i go zachowałem.

Do tego aneksu mogę w ciągu 18 miesięcy dobrać moduł WIFI do dekodera za 1zł, tylko o niego bardzo trudno w APS-ach w Wieluniu, gdzie mieszkam.

 

Jak dla mnie, nowa oferta jest dobra, lecz to oczywiście rzecz gustu. Mi oferta przypasowała. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gursonek napisał:

Witajcie.

 

Tak sobie Was czytam, a z 5 stron wstecz i czegoś nie rozumiem - uściślijmy więc:

 

1) Po wprowadzeniu nowych pakietów NIE MA już darmowych miesięcy! , przy przedłużaniu umów- tak?

2) NIE MA również 12 i 15 miesięcznych umów, jest tylko aneks 24 miesięczny - tak?

3) JEST ZA TO - kwotowy rabat na abonament przez ,,x" miesięcy - tak?

 

Dzięki za odpowiedź.

Może @Specjalista Cyfrowy Polsat wypowie się na ten temat aby rozwiać wątpliwości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2020 o 13:15, stan69 napisał:

Pakiet M to 30 zł.

Z tego co pisali koledzy wcześniej , to przy umowie na 24 mc dają za 20zł.

W dniu 30.09.2020 o 12:51, PawelTSW napisał:

Jak to policzyłeś?? 

Za pakiet M 20zł( przy przedłużeniu na 24 mc) + PSP 20zł + Eleven 10zł + Ekstraklasa 10zł. Jednak kolega wyżej napisał, że niestety Ekstraklasa tylko od pakietu L, a tego nie wiedziałem, więc bez Ekstraklasy wychodzi 50zł/mc. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

Edytowane przez paw98
pop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, paw98 napisał:

Z tego co pisali koledzy wcześniej , to przy umowie na 24 mc dają za 20zł.

Tak swoją drogą to wcale nie była by taka zła oferta, Pakiet M za 20 zł dokupić sobie do tego np Pakiet Dzieci + Eleven albo Filmbox i wychodzi cena 40 zł czyli tak jak za stary Familijny a kilka dość ciekawych kanałów więcej się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Artur napisał:

Mój ojciec ma Familijny Max HD. Wypowiedzenie złożone. Jak dzisiaj się dopytałem o starą pakietyzację, to kobieta zaproponowała Familijny HD za 40zł na 24 m-ce, ale bez promocyjnych miesięcy. Wydaje mi się, że trzeba konsultantów przycisnąć. Kolejna negocjacja jutro.

No tak, tylko Familijny Max HD jeszcze kilka dni temu był za 30 zł w umowie 24/3. Za 40 zł to już moim zdaniem średnio opłacalne. 10 zł droższy jest nowy pakiet L, gdzie mamy właściwie Familijny Max HD + Sport + Film (bez Filmboxów) + Cinemax. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła pani powiedziała, że jeszcze przez kilka dni mają takie możliwości, tylko zastanawia mnie ta sytuacja. Kanały, które są w pakiecie Rodzinnym HD, a nie ma ich w pakiecie M, nie będą dostępne przez okres 6 miesięcy. Czekam  jeszcze do 18: 00 na wyjaśnienia, bo w tym czasie ma do mnie dzwonić konsultantka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Dr.Hause napisał:

Dziś po kolejnej rozmowie z DUK dostałem kolejną ofertę przedłużeniową. Pakiet M przez 6 miesięcy, potem kolejne 18 miesięcy pakiet Rodzinny HD + Cinemax. 12 miesięcy po 10 zł, kolejne 12 miesięcy po 20 zł.

Przepraszam, to na jaki okres dają teraz te umowy przedłużeniowe? 12 miesięcy +12 miesięcy i jeszcze 6 miesięcy? Chyba ich pogięło. 30 miesięcy?! Za 30 miesięcy to ja mogę nie żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest  pakiet M. Niby oferują gratis Cinemaxy i 3 kanały Nick, a żeby dokupić pakiet "Dzieci" to trzeba dać 10 zł, a tam właśnie są 3 Nicki. Zależy mi tylko na Disney Junior, ale żeby za jeden kanał dać 120 zł na rok? Głupota!!! Obecnie mam Rodzinny HD do listopada za 4,75zł, z Disney Junior od wielu miesięcy gratis.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na następujących warunkach: pakiet Rodzinny HD + Cinemax + Nick w pierwszych 12 miesiącach 10 zł, potem 20 zł. Kanały z pakietu M udostępnione promocyjnie przez okres 6 miesięcy. Wszystkie kanały, które są w pakiecie Rodzinnym HD, są dostępne + dodatkowo kanały z pakietu M. Dla mnie to i tak dobra oferta bo nie  miałem pakietu Rodzinnego za 5 zł. 

Edytowane przez Dr.Hause
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr. Hause, a sam Rodzinny, bez tych śmiesznych Cinemaxów i Nicków Ci nie oferowali? Bo wspomnianych kanałów nie chcę nawet za darmo, a co dopiero płacić średnio 15 zł przez dwa lata. To jest Rodzinny HD dalej za 5 zetan czy nie? Bo już trzy razy dzwoniłem do DUK i każdy konsultant co innego mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus nie wiem jak to wygląda, bo jeszcze nie dostałem uprawnień, aby sprawdzić jakie kanały są dostępne, a których nie ma. W mojej sytuacji pani mnie zapewniała, że są wszystkie kanały z pakietu Rodzinnego i dodatkowo kanały z pakietu M. Po 6 miesiącach dodatkowe kanały z  pakietu M same się dezaktywują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt normalny nie weźmie teraz pakietu Rodzinny HD za 15zł, jak dotychczas ten pakiet był za 4.75zł. To juz zdecydowanie lepiej wziąść pakiet Start w Canal + za 19.99zł. Polsat przesadził z tą nową ofertą, pi dwóch dniach zmieniają i przywracają stare pakiety bo abonenci szturmem złożyli wypowiedzenie. Oferta dużo gorsza a trzy razy droższa, a 2miliony abonentów miało wspomniany pakiet Rodzinny HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bartolini1379 napisał:

Nikt normalny nie weźmie teraz pakietu Rodzinny HD za 15zł, jak dotychczas ten pakiet był za 4.75zł. To juz zdecydowanie lepiej wziąść pakiet Start w Canal + za 19.99zł. Polsat przesadził z tą nową ofertą, pi dwóch dniach zmieniają i przywracają stare pakiety bo abonenci szturmem złożyli wypowiedzenie. Oferta dużo gorsza a trzy razy droższa, a 2miliony abonentów miało wspomniany pakiet Rodzinny HD.

Jeszcze się zdziwisz, nie wszyscy tak dokładnie śledzą całą ofertę oraz wszystkie zmiany a tak naprawdę niewielki odsetek abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Większość nie wie  kiedy im się umowa kończy. Przypomina im o tym podstawowa infolinia dzwoniąc i oferując "super hiper" pakiety w promocyjnych cenach ;)

Mi rzutem na taśmę, udało się przedłużyć w poniedziałek umowę na starych zasadach:

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports + 2x multiroom na 24/6 i reszta po 80 zł. Średnia wychodzi 60 zł. Zobaczymy co będzie za 18 miesięcy, bo wtedy teoretycznie wypowiedzenie umowy nabierze "mocy". Ale 18 miesięcy to szmat czasu. Zobaczymy. Na razie nie narzekam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...