Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, rzeznik997 napisał:

9 października będę miał 6msc do końca umowy, mogę już teraz złożyć wypowiedzenie? 

Ostatnia umowa 12/3  Familijny Max + Sport + Film + Cinemax + Eleven + Multiroom + Evobox za 75zł.

Jakie teraz mam opcje? Z Eleven mógłbym zrezygnować.

Przedłużając umowę na obecnych zasadach będziesz miał 6 mc darmowych (24/6), bo 15/1 jest nieopłacalna. Po wejściu nowych zasad dla przedłużających tyle darmowych chyba nie będzie.Obecnie przedłużając to co masz na 24/6 cena bez zmian. Po rezygnacji z Eleven MR będzie za 10 zł bo zejdziesz z abonamentem poniżej 70 zł. Zyskasz tylko 5zł.,ale Eleven nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam: Pakiet Rodzinny HD+Pakiet Cinemax HD+Opcja ON THE GO+Katalog treści online. Opłata 10 zł (standardowo 20 zł, 10 zł rabatu z SmartDom). Umowa do 23.04.2021. ICOK pokazuje już 7 miesięcy do końca umowy, więc teoretycznie powinienem już mieć możliwość przedłużenia umowy. Chciałbym przedłużyć na Rodzinny HD za 5 zł miesięcznie (24/3), ale nie wiem, czy to nie będzie potraktowane jako przejście na niższy pakiet (bo mam Cinemax), a z tego co pamiętam wtedy takie przejście można zrobić dopiero na 4 miesiące przed końcem umowy (5 wyświetlane w ICOK). Jak to jest? Z tego co czytam za 2 miesiące może już nie być w ofercie pakietu Rodzinnego HD za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stan69 napisał:

Przedłużając umowę na obecnych zasadach będziesz miał 6 mc darmowych (24/6), bo 15/1 jest nieopłacalna. Po wejściu nowych zasad dla przedłużających tyle darmowych chyba nie będzie.Obecnie przedłużając to co masz na 24/6 cena bez zmian. Po rezygnacji z Eleven MR będzie za 10 zł bo zejdziesz z abonamentem poniżej 70 zł. Zyskasz tylko 5zł.,ale Eleven nie będzie.

Dodanie PSP lub Ekstraklasy to +10zł z tego co czytałem, a np wymiana Eleven na PSP/Ekstraklasę?

 

I jak to wygląda z wymianą dekodera multiroom na evoboxlite ? Za wymianę jest jakaś opłata? Jakaś comiesięczna kaucja?

Edytowane przez rzeznik997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Aktualnie posiadam pakiet Rodzinny HD z dwoma dekoderami ( HD 6000 ) 20zł+10zł. Czy do tego pakietu przysługuje dekoder z nagrywarką EVOBOX PVR HD ? Kończy mi się umowa to chętnie skorzystałbym z takiego udogodnienia. Mam też zestaw Internetu Domowego ODU-IDU 200 koszt 45zł miesięcznie. Czy przy przedłużaniu umowy dostane jakieś obniżki na tv i internet ? Może ktoś mi podpowie co mogę zyskać z TV, Internetem i dekoderami, z góry dzięki ?

Edytowane przez kx11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam coś takiego:

Familijny Max HD z:

- Polsat Sport HD

- Cinemax HD

- On The GO

- Polsat Sport Premium

- Film HD

- Eleven Sports HD

i za to płacę 80zł  (przy nowej ofercie pakiet L + Premium to kosztuje 120zł więc chyba rzeczywiście lepiej się spieszyć do końca września bo to wszystko droższe teraz będzie), do końca okresu wypowiedzenia 24m mam 3 miesiące. To jak jestem pewny że chcę dalej być z cyfrowym polsatem to opłaca się przedłużać umowę? Czy po prostu niech ona sobie będzie na czas nieokreślony? Czy może jednak przedłużając coś zyskam? Np. chciałbym Ekstraklase, ale na ICOK jakbym dodawał usługę to 30zł aż, nie 10 jak po nowemu.

Edytowane przez anderson35
zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam dwie umowy na pakiet Rodzinny HD za 5 zł. Jedna jeszcze 2 miesiące, druga 5 miesięcy. Czy to prawda, że dla przedłużających umowę będą tylko nowe pakiety od października? Co można teraz ugrać, poza 24/3?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chwilą wprowadzenia nowej oferty z nowymi pakietami dla dotychczasowych abonentów, Cyfrowy Polsat z pewnością wycofa wszystkie dotychczasowe, "stare" oferty. :wacko:

Praktycznie zawsze tak się dzieje u każdego operatora, nie tylko telewizyjnego. :(

Dlatego też, jeśli komuś wkrótce kończy się umowa z Cyfrowym Polsatem to niech ją przedłuża jak najszybciej, póki można jeszcze "wyrwać" kolejną umowę na dotychczasowych warunkach. :read:

Bo jeszcze "chwila" i skończy się, niestety, "Eldorado" w Cyfrowym Polsacie... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przedłużam jednak. Już wolę na czasie nieokreślonym być, niż na 24m przedłużać. Tak to możesz sobie zrezygnować, kiedy chcesz. Może te nowe oferty są teraz droższe, a na święta znowu jakieś promocje będą, czy to w Cyfrowym Polsacie czy w Platformie CANAL+.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anderson35

Tak, tylko że po upływie czasu określonego i pozostaniu na nieokreślonym, wzrośnie ci miesięczna kwota abonamentu. No, chyba że w umowie masz zagwarantowaną stałą, tę samą kwotę, również po przejściu umowy na czas nieokreślony. Jednak w Cyfrowym Polsacie są to chyba bardzo rzadkie przypadki. O ile w ogóle są... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barti napisał:

@anderson35

No, chyba że w umowie masz zagwarantowaną stałą, tę samą kwotę, również po przejściu umowy na czas nieokreślony. Jednak w Cyfrowym Polsacie są to chyba bardzo rzadkie przypadki. O ile w ogóle są... :roll:

Ja biorę abonament tylko na stałą kwotę, bo na huśtawkę nigdy się nie zgadzam. W styczniu kończy mi się umowa i jeżeli przedłużę, to tylko na zasadzie stałej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrośnie, wzrośnie. Jest bardzo mało prawdopodobne, że będzie inaczej. Chyba, że, tak jak już wyżej napisałem, w umowie ma się zagwarantowaną stałą kwotę, również po zakończeniu okresu podstawowego w umowie.

Tutaj trzeba by było zajrzeć do swojej umowy, do cennika. Z tego, co pamiętam to ja w mojej umowie mam podane ceny w wysokości +20 zł za każdy pakiet w przypadku umowy na czas nieokreślony. Dlatego też, w moim przypadku, absolutnie nie opłaca się pozostawać w Cyfrowym Polsacie na umowie na czas nieokreślony. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebap napisał:

Tak, ale czy ten abonament nie wzrośnie po czasie określonym umową? Śmiem wątpić.

 

W wakacje moja umowa przeszła na czas nieokreślony i cena została bez zmian, więc jej nie ruszam.

Około 2 lata temu, nie pamiętam dokładnie była z zmiana regulaminu i umowy podpisane po tym czasie już po okresie zobowiązania mają zaznaczoną cenę. Dla przykładu aktualnie aneksowany Rodzinny HD 24/3 za 5 cena rośnie o 10 złotych do 15 miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest, umowa na Rodzinny HD, cena 5zł, jeśli umowa przejdzie na czas nieokreślony to cena wzrasta do 15zł. Umowę mam z listopada 2018 a drugą z marca 2019r. Te same warunki. Wczoraj wysłałem przez icok wypowiedzenie. Bo podobno od czwartku już będą dostępne tylko nowe pakiety S M L, dużo mniej programów. Czekam na telefon z DUK, ale trzeba będzie chyba samemu zadzwonić na 222127128.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny Max HD, Sport HD, Cinemax HD, On The GO, Film HD + Multiroom i czynsz za dekoder. Było 75 zł, umowa kończyła się za 6 msc. Przedłużone na tych samych warunkach na umowę 24/6 w kilkanaście minut od przeczytania ostatniego posta w tym temacie. Nie składałem wcześniejszego wymówienia. Zadzwoniłem do DUK i zapytałem czy byłaby możliwość aneksu na wyżej wymienionych warunkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...