Jump to content

rzeznik997

Users
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About rzeznik997

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodanie PSP lub Ekstraklasy to +10zł z tego co czytałem, a np wymiana Eleven na PSP/Ekstraklasę? I jak to wygląda z wymianą dekodera multiroom na evoboxlite ? Za wymianę jest jakaś opłata? Jakaś comiesięczna kaucja?
 2. 9 października będę miał 6msc do końca umowy, mogę już teraz złożyć wypowiedzenie? Ostatnia umowa 12/3 Familijny Max + Sport + Film + Cinemax + Eleven + Multiroom + Evobox za 75zł. Jakie teraz mam opcje? Z Eleven mógłbym zrezygnować.
 3. To teraz opcja 12/1 tylko? Czyli skończyły się piękne czasy praktycznie, pamietam umowy 12/5. 😂
 4. W ostatnich postach nic nie znalazłem, a może coś się zmieniło dlatego pytam. Jest opcja po umowie 15/3 teraz na 12/3 czy już tego nie ma?
 5. Jest tu jakiś specjalista CP z którym można przedłużyć umowę? Teraz mam umowę 15/3 i Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, Eleven, MR, CP Go za 80zł. Coś taniej można zejść? Jakieś bonusy uzyskać?
 6. Można wysłać jakoś wypowiedzenie poprzez ICOK? Mam 10 miesięcy do końca i chciałbym wykorzystać sytuację i zmienić umowę. Mam Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, Eleven, MR, CP Go I płacę 80zł. Można coś więcej teraz dorzucić w tej samej cenie?
×
×
 • Create New...