Jump to content

kx11

Users
  • Content Count

    49
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kx11

  1. Dokładnie. Mogliby zostawić któryś z tych starych dekoderów dla niższych pakietów, teraz jeśli chcę mieć możliwość nagrywania muszę mieć większy pakiet... Przecież i tak koszt udostępnienia jest, więc można by zwiększyć miesięczną opłatę dla abonentów pakietów niższych ( w Familijnym Max HD był za 10zł, za Fam Max HD + Sport+Film+ Cinemax za 5zł ), a dla Rodzinnego np. zrobić opłatę 15zł za udostępnienie a tak posiadacze Rodzinnego nie mają możliwości nagrywania i pozostaje zaopatrzyć się w Video i kilka kaset VHS :)
  2. Niestety nie. Sam miałem pakiet Familijny Max HD z dekoderem Evobox PVR ale uznałem, że większość tych kanałów które oglądam są w pakiecie Rodzinnym HD, liczyłem na dekoder Sagemcom ESI-88 lub na HD PVR 7000, ponieważ raz były w ofercie raz nie były i myślałem, że przynajmniej na któryś z tych się załapię, no niestety nie było ich w ofertach a oczywiście Evoboxa musiałem zdać
  3. Czy jest szansa na powrót do oferty tego dekodera ? Czy jakikolwiek dekoder z nagrywarką jest dostępny w pakiecie Rodzinnym HD ? Lub czy jest szansa aby w najbliższym czasie np. Evobox PVR był dostępny w niższym pakiecie niż Familijny Max HD ?
×
×
  • Create New...