Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to ciekawe, dlaczego niby przy przedłużeniu umowy nie można zrezygnować z tego Cinemaxa, czy Sport HD? Czy nie można zrobić jakiegoś aneksu do umowy?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finansowo to się nie opłaca.Normalna cena pakietu Familijny Max to 50 zł.Sprawdź ile kosztuje każdy z pakietów oddzielnie,gdybyś chciał go dodać do podstawy.Natomiast gdyby chodziło o rezygnację z dodatków a zostawić sam pakiet podstawowy to już ma to sens.Bo sam ten pakiet można mieć za 30 zł miesięcznie w umowie na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wuzel napisał:

Finansowo to się nie opłaca.Normalna cena pakietu Familijny Max to 50 zł.Sprawdź ile kosztuje każdy z pakietów oddzielnie,gdybyś chciał go dodać do podstawy.

10zł Cinemax HD, po 5zł Sport HD i Film HD czyli płacąc 70 za całość mam jakby za free Eleven Sports.

Faktycznie, nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że biorąc pakiet Familijny Max wraz z Sport HD, Film HD i Cinemax za 60zł to się opłaca. Generalnie mi chodziło o to że podczas wypowiedzenia i negocjacji nie dadzą tego pakietu za 30zł bo to nie jest podstawowy pakiet. Wtedy podczas negocjacji rezygnuję z Sport HD, Film HD i Cinemax i biorę podstawowy Familijny Max za 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam obecnie pakiet Familijny Max HD + HBO + Cinemax w Smart Dom za 34.99zl/mc. Chciałem całkowicie zrezygnować z telewizji, jednak po wypowiedzeniu dostałem ofertę na Rodzinny HD za 5zł/mc. Czy ta oferta jest również powiązana jako Smart Dom? W tym roku chciałbym jeszcze wypowiedzieć umowę produktu uprawniającego do rabatu, a jak ten Rodzinny HD jest w Smart Dom to by mi to plany pokrzyżowało.

 

Poza tym, czy przy takim przedłużeniu umowy można wymienić dekoder? Mam leciwy już HD3000, czy mogę liczyć na coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz pierwszą wersje Smartdomu,patrząc po ofercie.SmartDom można było rozbić na części ale ceny wracały do standardowych stawek,także dopytaj konsultanta.Rodzinny HD można otrzymać za 5 zł po wypowiedzeniu i w umowie na 2 lata ale z dekoderem który posiadasz.Przy wymianie sprzętu cena wzrośnie do 20 zł za ten pakiet ale umowy możesz mieć na 12,15 lub 24 miesiące.Możesz przedłużyć umowę na warunkach zaproponowanych przez konsultanta a dekoder wymienić w trakcie umowy ale dostaniesz coś z serii HD....Tylko musisz  wymyślić przyczynę wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chudy771 napisał:

dostałem ofertę na Rodzinny HD za 5zł/mc. Czy ta oferta jest również powiązana jako Smart Dom? W tym roku chciałbym jeszcze wypowiedzieć umowę produktu uprawniającego do rabatu

To standardowa cena. Jeśli nie masz umowy P3, możesz spokojnie przedłużać na tych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiany dekodera. Dekoder zawsze można wymienić w trakcie umowy jeżeli nawalił.Szwagier narzekał kiedyś na swój HD 5000,że dekoder się wieszał.Ze dwa razy chodził do punktu aby go wymienili.Pracownik podłączał dekoder po czym stwierdzał,że nic mu nie dolega i odprawiał użytkownika z powrotem do domu.Po pewnym czasie szwagier wziął ten swój dekoder na zewnątrz,a był wtedy ładny mrozek na dworze. Zostawił sprzęt na jakąś godzinę,po czym zabrał go z powrotem do domu.Podpiął dekoder do prądu,coś zaiskrzyło i już się nie uruchomił.Żadnej plomby nie odrywał,ani nie rozkręcał urządzenia.W punkcie wymieniono mu na HD 5500s.A dekoder swoje lata już miał bo był u szwagra od samego początku jak trafił do oferty CP.Miał prawo się przepalić.Do niczego nie namawiam. Opisałem tylko zdarzenie. ;-)

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam 2 umowy:

-familijny max hd 29.99

-rodzinny (mini hd)14.99

 

Druga przeszla na czas nieokreslony.

Pierwszej zostalo 7 miesiecy.

Czy dalej bede placil tyle samo?

Czy mozna jakos te 2 umowy polaczyc w calosc na zasadzie multiroom?

Czy zlozyc wypowiedzenia umow i negocjowac lepsze (jakie ???) warunki.

 

Z gory dzieki

Edytowane przez mufex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj,że po zmianie regulaminu,przy przedłużeniu umowy  po jej zakończeniu ,  ceny wracają do normalnego pułapu.Czyli za Familijny Max zapłacisz 50 zł.Ja bym na Twoim miejscu pierwszego dekodera nie ruszał,chyba ,że chcesz zmniejszyć pakiet. Co do mulitiroom ,to według mnie lepiej mieć 2 niezależne dekodery,niż co jakiś czas ganiać z kartą w celu aktywacji uprawnień.To jest tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończy mi się umowa 15/3
Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
Pakiet dodatkowy: Multiroom HD  

sprzęt: HD 5000 i HD 3000
za całość płace obecnie 59.99 (nie mam Smartdom).

chciałbym wymienić dekodery na Evobox PVR i dołożyć pakiet HBO HD. Jaki będzie najkorzystniejszy pakiet abonamentu do wynegocjowania w DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na czas nie określony i chcę złożyć wypowiedzenie bo płacę 119 zł za:

Pakiet VOD 

Pakiet Eleven Sports HD 

Pakiet HBO HD

HBO GO 

Pakiet Film HD 

Pakiet Familijny Max HD 

Pakiet Cinemax HD 

Pakiet Sport HD 

Usługa Multiroom HD (3 dekodery)  

Katalog treści online 

Opcja ON THE GO   

Pytania do Was drodzy forumowicze :

1. Czy i kiedy można wymienić dekodery multirumu na evoboxy (podstawowy mamevobox PVR)

2. Za ile i na jakich warunkach można teraz ugrać taki sam pakiet jaki mam obecnie 

3. Mój okres rozliczeniowy przypada na 4 każdego miesiąca kiedy złożyć wypowiedzenie

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2019 o 14:50, Koprywa napisał:

Witam,

Mam EVOBOX PVR + Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO, Opcja On The Go.

Umowa na 24 miesiące (pierwsze 6 miesięcy 0 zł). Płacę 89,99 zł. Czyli średnio to około 67 zł miesięcznie i to mi pasuje.  Umowa kończy mi się we wrześniu 2019. 

 

To co mam mi pasuje i nie specjalnie chce coś tu zmieniać ale ni jak nie mogę się rozeznać w tym co teraz jest na stronie CP. O co chodzi w tych pakietach?

 

Kiedy mogę złożyć wypowiedzenie?

O co mogę powalczyć? 

Będę wdzięczny za wszelkie porady i propozycje... 

 

Pozdrawiam

 

 

Złożyłem wypowiedzenie.

Dzisiaj telefon i propozycja.

Anulowanie 6 miesięcy do końca umowy. Wszystkie pakiety bez zmian. Nowa umowa na 24 miesiące. Pierwsze 6 miesięcy gratis. Potem 89,99 (czyli jak dotychczas). Zdaje się, że jeszcze dodatkowy rabat 10 zł za internet w Netii.

Czy to dobra oferta? Czy coś można jeszcze ugrać?Jakiś bonusik np. w postaci dodatkowego sportu?

 

Jak jest w przypadku krótszych umów? Czy wypowiedzenie można składać również na 6 miesięcy przed końcem? Czyli np. umowa na 15 miesięcy to znaczy 3 miesiące gratis, 6 miesięcy płacę i 6 miesięcy ewentualne do anulowania przy nowej umowie??? Czy tak to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...