Jump to content

suski_kamil

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About suski_kamil

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. A powiedzcie mi proszę, czy jeżeli teraz podpisałbym umowę na 2 lata na pakiet Rodzinny HD to mógłbym w każdej chwili podnieść abonament do innego wyższego pakietu? Chodzi mi o to, że teraz dają Familijny HD za 20 zł, czy Max HD za 30, albo Premium Max za 89 zł z kilkoma miesiącami za darmo. Czy podczas podpisania umowy na Rodzinny HD za 5 zł w tej chwili mogłbym przejść na w/w pakiet z opcją 6 miesięcy za darmo w każdym momencie? Czy takie opcje są tylko przy przedłużaniu umowy, a przejście na wyższy pakiet będzie ceną standardową?
 2. Czy do Rodzinnego HD za 5 zł można dobrać Eleven za 15 zł?
 3. A wysłałeś emialem te wypowiedzenie to czy oni odpisali Ci coś? Dostałeś jakieś potwierdzenie od nich?
 4. Czyli mailowo można składać wypowiedzenie na adres: [email protected] Zgadza się? Piszemy pismo w Wordzie, drukujemy, podpisujemy robimy skan i wysyłamy w załączniku na adres [email protected] ?
 5. Czy to prawda? Ktoś może potwierdzić to? I na jaki adres mailowy mamy składać takie wypowiedzenia?
 6. Jeżeli chodzi o wysłane wypowiedzenie to warunki jakie aktualnie dają? Takie jakie poniżej? 1. Rodzinny HD - 5 zł 2. Familijny HD - 20 zł 3. Rodzinny HD + Eleven + Cinemax - 30 zł * Czy do Familijnego HD można dobrać paczkę Eleven za 10-15 zł? * Jakie dodatkowo kanały HD dochodzą do Familijnego HD w porównaniu do Rodzinnego HD? Co to dokładnie za programy? Nie mogę odszukać rozpiski kanałów z pakietu Familijnego HD.
 7. Witam wszystkich forumowiczów. Obecnie płacę miesięcznie 25 zł za pakiet Rodzinny HD. Umowa już dawno mi się skończyła i nie wiem co mam teraz zrobić? 1. Czy jeżeli zadzwonię do DUK teraz, bez wysyłania wypowiedzenia to mogę otrzymać pakiet Rodzinny HD z Elevenami? Jak tak to w cenie 30 zł jak na stronie CP? 2. Jeżeli złożyłbym wypowiedzenie, to Rodzinny HD z Elevenami za ile miałbym minimum i na ile umowa? 3. Czy ktoś mógłby podać mi jak mam napisać wzór wypowiedzenia takiego, gdzie moja umowa dawno się skończyła? 4. Poproszę o jakiś numer do DUK, lub kontakt do konsultantka z tego forum i prośba o pomoc
×
×
 • Create New...