Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie śmieszą takie teksty jak Twój. To jak kogoś interesuje np. jedna liga, to musi płacić za to co lubi ktoś inny? Mi się to nie podoba (płacenie za coś czego nie oglądam) i w nosie mam to czy coś się platformie opłaca czy nie. Mi ma się opłacać.

 

Co do Ligue1, to choćby liga rosyjska była o niebo lepsza to i tak mnie nie przekona do siebie. Mecze się ogląda jak ligę mołdawską, a nie jak ligi z cywilizowanych krajów (w sensie oprawy, murawy i stadionów). Nie do końca poziom ligi decyduje o jej oglądalności. Mi się nadal Ligue1 podoba. Akcje ładne są, bramki ładne są, mecze ciekawe także, a do tego jestem przyzwyczajony do tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie śmieszą takie teksty jak Twój. To jak kogoś interesuje np. jedna liga, to musi płacić za to co lubi ktoś inny? Mi się to nie podoba (płacenie za coś czego nie oglądam) i w nosie mam to czy coś się platformie opłaca czy nie. Mi ma się opłacać.

 

To musisz sobie stworzyć własną platformę!!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na canal+ kiedykolwiek lecial mecz ligue1 w hd? chyba nie? Ale pikseloza na 2 lub gol byla zawsze i to mnie najbardziej znichecalo do ogladania tej ligi wiec niech ktos kupi i zacznie puszczac w hd to wtedy bedzie atrakcyjniejsza. Jak mialem wybor Premiere L albo Liga hiszpanska a nawet wloska w hd to zawsze wybieralem w hd a nie piskseloze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EBU straciła prawa do turnieju Roland-Garros. To oznacza, że Eurosport także stracił.

Prawa kupiła agencja MP & Silva.

Oczywiście nie oznacza to, że nie zobaczymy tego turnieju na Eurosporcie ale będą na pewno musieli bardziej się wysilić aby mieć go w swojej ofercie.

Zainteresowanie turniejem rozgrywanym w Paryżu jest duże więc raczej nie będzie problemu ze sprzedażą.

Ale nie da się ukryć. Jest to porażka EBU. I do dość prestiżowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale EBU bardzo poważne prawa stracił i w tym samym Eurosport. Może Eurosport wykupi prawa, np: na Skandynawię i Europę Wschodnią jak z Bundesligą. Ciekawy jestem też jaka stacja zakupi prawa do turnieju w Polsce. Kolejny wydatek dla stacji sportowych w Polsce się szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SportKlub zdaje się ma prawa jeszcze na jeden sezon, przynajmniej tak słyszałem.

 

Wiecie może czy jakaś stacja FTA na HotBird lub Astrze transmituje Wimbledon?

 

Na Astrze zwykle był na Sport1/DSF, a na Hotbird są okienka Canal+ i Canal+Sport France (jakoś 18- 20:30) w których leci Wimbledon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja telewizyjna Eurosport podpisała nową dwuletnią umowę z WWE. Przez najbliższe dwa lata wszyscy fani w Polsce oraz w pozostałych krajach europejskich będą mieli możliwość oglądania This Week In WWE oraz WWE Vintage Collection.

źródło WrestleFans.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...