Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trudno znależć oficjalną strone turnieju ?

 

http://www.ca2011.com/jogos_todos.php

 

 

W tym momencie jest w Buenos Aires 17.42 ;)

 

Dzięki za linka. Pewnie że nie trudno, ale równie dobrze może ktoś napisać na gotowe na forum :D. A patrząc godziny meczów, widać że mecze z godz 16.00 spokojnie możemy obejrzeć, bez potrzeby siedzenia do późnych godzin nocnych :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie przedstawiają prawa Canal+ do Grand Prix na żużlu i NBA ? DO kiedy je mają?

Grand Prix na żużlu będzie w Canal+ co najmniej do 2017 roku. Jeśli chodzi o NBA to żadnych informacji ze strony C+ jeszcze nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie przedstawiają prawa z NBA ? DO kiedy je mają?

 

Canal+: liga NBA do 2011 roku

Canal+ podpisał umowę na zakup praw do transmitowania rozgrywek lig NBA i WNBA. Stacja mecze pokazywać będzie przez trzy najbliższe sezony: 2008/2009, 2009/2010 i 2010/2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny kłopot przy tychże sportach amerykańskich są godziny rozgrywania spotkań bo to zazwyczaj jest póżną nocą wyjątki stanowi niedziela gdzie mecze są nawet o 19. Dlatego jest stosunkow słaba oglądalnośc tych rozgrywek mimo bardzo wysokiego poziomu sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ France przegrał z Al Jazeera Sports na prawa międzynarodowe do Ligi Francuskiej w latach 2012/13 do 2017/18. Czyli Canal+ France nie będzie już sprzedawał praw do transmisji Ligi francuskiej stacjom zagranicznym.

 

http://www.latribune.fr/technos-medias/ ... anger.html

 

http://digitaltvinfo.gr/index.php?optio ... &Itemid=53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To osłabia pozycję Canal+ Polska w przetargu. Ciekawe co na to konkurencja. Jestem ciekaw tylko czy ktoś wyłoży większą kasę na Ligue 1 w Polsce. Prawa nie są tanie. W N-ke nie wierze bo to kolejny kredyt a wydaje mi się że tą ligę można traktować jako dodatek a nie magnez przyciągający abonentów. Mam Canal+ od kilku lat ale z Ligue 1 oglądam tylko pierwszą kolejkę bo wtedy jeszcze nie grają inne ligi. Później ginie w natłoku innych lig. Myślę, że dla Polsatu będzie to łakomy kąsek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga francuska jest piątą wg. rankingu UEFA siłą w Europie po: 1.Angielskiej 2.Hiszpańskiej 3.Niemieckiej 4.Włoskiej

Jej poziom systematycznie spada, w klubach jest coraz mniej gwiazd. Jeśli jej zespoły na arenie międzynarodowej dalej będą miały takie słabe wyniki Ligue1 może zostać wyprzedzona przez ligę rosyjską.

Nie wydaje mi się (a raczej jest to pewne na 100%) żeby prawa do jej pokazywania pozyskał Orange Sport- bo po co? Sztandarowego produktu z Ligue1 nie zrobi, a uzupełnieniem oferty sportowej również być nie może bo tej oferty tak naprawdę obecnie nie ma i jest bardzo prawdopodobne, że kanał w ogóle zniknie. Nawet gdyby pozyskali wyłączność na NBA i Ligue1 plus wszystko to co już mają to i tak zdecydowanie za mało na kanał premium.

Ligue1 zostanie w Canal+ lub wcale nie będzie pokazywana na terenie Polski jeśli jej cena dla nadawców będzie nieopłacalna. Polsat groszem nigdy nie szastał więc jeśli odpuści C+ odpuści i CP. NSport- może wraz z NBA na wyłączność.. choć to również mało prawdopodobne, bo wykosztują się na LM i pod nią zrobią wszystkie kampanie reklamowe.

Na koniec życzę każdemu by znalazł czas na oglądanie chociaż połowy transmisji sportowych, które nadawane są co weekend. Czy ewentualnie będzie brakować komuś ligi francuskiej? Pewnie tak, ale ja takiej osoby nie znam ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec życzę każdemu by znalazł czas na oglądanie chociaż połowy transmisji sportowych, które nadawane są co weekend.

 

Smiesza mnie takie teksty... Po to jest duzo transmisji zeby bylo w czym wybierac a nie zeby wszystko ogladac. Zdzichu lubi Ekstraklase a Wiechu Ligue 1 wiec ogladaja sobie to co im sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...