Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MŚ w hokeju odbędą się w tym roku na Słowacji pierwszy mecz Niemcy - Rosja odbędzie się 29 kwietnia 2011 r. o 16.15 , ale która polska stacja je pokaże tego nie wiem, na pewno turniej będzie transmitowany przez kanał Sport1 z Astry i być może przez kanały Rai Sport 1 i 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja nie bierze udziału w Mistrzostwach Świata I Dywizji, tylko w hokejowej elicie.

Jeśli chodzi o prawa do MŚ elity i MŚ I Dywizji. Na stronie Polsatu Sport jest informacja o posiadaniu tych praw w 2010 roku i nie znalazłem żadnej informacji o transmisji tych imprez na antenach Polsatu w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prawa do MŚ elity i MŚ I Dywizji. Na stronie Polsatu Sport jest informacja o posiadaniu tych praw w 2010 roku i nie znalazłem żadnej informacji o transmisji tych imprez na antenach Polsatu w tym roku.

Ja nie szukałem na stronie Polsatu, sprawdziłem to na stronie praw do transmisji sportowych http://sport.spam.org/prawa-sportowe/polsat/, faktycznie niema tam nic do kiedy, ale skoro są to chyba aktualne, chyba, że się mylę...to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa do MŚ elity i MŚ I Dywizji od 2011 roku przeszły w posiadanie TVP.Pewne info ;) ,w poprzednim roku nawet o tym pisał na swoim blogu Stanisław Snopek.

 

nie od 2011 tylko od 2012 i nie przeszły tylko kupili :P I to więcej niż pewne info. Jeszcze w tym roku w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...