Skocz do zawartości

Problem z działaniem TNK/Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

Czy nachylenie anteny jest odpowiednie do Twojego miejsca zamieszkania ?

Na osi Warszawa-Poznań jest ca.30 stopni.Jeśli jesteś powyżej tej linii to będzie mniej, poniżej będzie więcej.

Dopiero wtedy możesz kręcić powolutku.Jako pomoc może Ci slużyć antena sąsiada lub kompas np. w komórce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpiąłem dekoder z cyfry i było po ok 80% moc jak i jakość,ale żaden program nie działał,wyskakiwało sprawdź połączenie anteny z hotbirdem czy jakoś tak,a na tym dekoderze od tnk miałem jakość 5 % i moc 45% chociaż nie ruszałem anteną po tym jak ustawiłem na cyfrze.Chyba będę musiał jednak wezwać kogoś bardziej obeznanego,chyba,że jeszcze mi coś doradzicie,co sprawdzić?Bo jak chyba był taki sygnał na cyfrze to już nie trzeba ruszać anteną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany tylko teraz mam pytanie ponieważ mam tylko te darmowe programy.Aktywowałem kartę 2 dni temu i przez ten czas nie miałem sygnału, dopiero dzisiaj udało mi się ustawić antenę.Wyczytałem,że trzeba włączyć na tvn i poczekać ile to może trwać?Czy może teraz muszę zadzwonić do tnk o ponowne wysłanie uprawnień?Bo teraz na tych kanałach wyświetla się komunikat zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tą kartę TNK SD masz z pakietem bez opłat działającym do 2016 r. czy tą "nową" po zmianach, gdzie wprowadzono, że pakiet bez opłat działa 1 rok od ostatniego doładowania.

Czy karta jest doładowana, jaki masz ten dekoder.

 

Aby pobrać uprawnienia trzeba zostawić na kanale TVN, u mnie trwa to do max. 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zestaw otrzymałem w ten wtorek i zaraz aktywowałem przez stronę www,ale dopiero dzisiaj się uporałem z znalezieniem sygnału,i dopiero dzisiaj udało się włączyć.Ale pewnie nie aktywowali mi karty bo te kanały które pisałem wcześniej działają bez karty,a tvn jest darmowy ale pewnie musi być włożona karta?Bo w menu pisze oczekiwanie na aktywacje?Tylko już minęło 48 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak aktywowana karta to pewnie listę kanałów masz wgraną z automatu. Sprawdź czy masz dobre parametry kanału TVN tj. 11393V.

 

Tamte kanały są FTA więc działają bez karty, a TVN jest kodowany i bez karty nie działa.

 

http://telewizjanakarte.pl/fileadmin/pd ... rte-SD.pdf

 

A wiesz jeszcze, że możesz zmienić TNK SD na Smart HD?

https://n.pl/nsklep/promocje/smarthd/zamow

 

Dzwoń na infolinię: http://telewizjanakarte.pl/wazne_adresy_i_telefony.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki właśnie napisałem.A jeszcze raz sprawdziłem wyjąłem kartę z dekodera i ustawiłem na tvp2 to wyskoczyło brak karty,a na puls normalnie działało.Czyli wynika z tego,że karta nie została jeszcze aktywowana?Bo w ofercie tnk po dokonaniu aktywacji karty,darmowymi programami są tvn,tvn7,tvp1,2 i religia.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam używaną kartę TNK, aktywowana na starych zasadach, nieopłacona - chodzi tylko o darmowe kanały. Tuner Ferguson FX 7600 UCI. Tuner widzi kartę, ale darmowe kanały (TVN, TVP i reszta) pozostają zakodowane. Czy muszę dzwonić do naciągaczy (BOK tnk - jak twierdzi większość) w celu "odświeżenia" uprawnień jak to większość ujmuje?

 

Chid = 01000000

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwie karty ze starego miotu.Kupione chyba w pierwszym tygodniu TnK.Jedna działa do dziś.Oczywiście pakiet bez opłat.

Drugą niedziałającą zarejestrowałem na Smart HD ale wpłaty dokonałem dopiero po dwóch dniach.

Odbiornik stoi od trzech dni na TVN i nic się nie dzieje.Wszystko nadal zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...