Skocz do zawartości

Problem z działaniem TNK/Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Z opisu wygląda jakby karta nie załapała upewnień na cały pakiet , TVP 1, TVP2 ,TVN TVN 7 to też kanały FTA przez rok ,może wejdź na stronę internetową telewizji na kartę podaj jej numer i zobacz do kiedy jest ważność doładowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bym radził doładować kartę :) Masz prawdopodobnie NNK, gdzie kanały bez opłat działają tylko miesiąc po upływie doładowania pakietu Domowy HD.

 

*** Kanały dostępne w Pakiecie Bez Opłat aktywnym dla Użytkownika każdorazowo przez okres 1 miesiąca po wygaśnięciu Dostępu do Pakietów, które Użytkownik uprzednio doładował.

 

cytat z http://n.pl/oferta/n_na_karte.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
posiadam doładowaną kartę, od niedawna używam także moduł CP, wszystkie kanały z TNK działają jedynie Kino Pl jest zakodowane. Proszę o pomoc

Wyciagnij moduł CP i zobacz czy jest Kino PL. Możesz mieć pakiet mini HD i blokuje Ci uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Może to nie tyle problem co dziwna sytuacja.

Znajomy ma Opticuma X80 z TNK SD.

Karta dłuższy czas nie była opłacana.

Gdy byłem u niego ostatnio lista kanałów się zmieniła (prawdopodobnie sama).

Bliżej początku listy pojawiły się kanały dodane ostatnio w ofercie SMART HD (tj. Orange Sport, Polast itp.)

Gdy zresetowałem tuner gdy się zawiesił to wyskoczył monit, że trzeba przeszukać listę kanałów, że jakaś zmiana czy coś w tym stylu.

Wyszukało kanały w zasadzie tak jak już to było (z tymi nowymi kanałami ze SMART HD)

 

Znajomy doładował TNK SD za 20 zł na miesiąc, dziś dzwonię do niego, a on mówi że Polsat mu chodzi.

Nikt na stronie nic nie wypełniał, żeby przejść z TNK SD na SMART HD.

Dodali Polsat do TNK SD?

 

Nie wiem czy przypadkiem nie ma reszty nowych kanałów np.Orange Sport i inne. Mówił, że Polsat ma na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;) mam problem z działaniem 2 kanałów TNK. Wszystkie kanały działają poprawnie oprócz 2, dokladnie jest to TVP Sport oraz Discovery Channel. Zamiast obrazu wyświetla się czarny ekran, żadnego napisu, niczego. Wcześniej działało wszystko jak należy, ostatni tydzień (może 2) tak się porobiło. Byłbym ogromnie wdzięczny jeśli ktoś podzieliłby się informacją jak naprawić tą "usterke". :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tunerze Opticum X80 da radę zmienić ustawienia tak aby nie ściągał listy kanałów z nieba?

 

W tej chwili wyszukuje ok 30 kanałów z oferty TNK (a w zasadzie już szuka sobie SMART HD bo pojawiły się nowe kanały np. Orange Sport czy AXN)

Te 30 kanałów sobie trochę przestawiam, dodatkowo na pozycjach mniej więcej 30-70 ustawiam sobie fajne kanały FTA

(przeważnie zagraniczne, choć jest kilka kanałów, które są daleko na liście i trzeba je przesunąć i nie wiem dlaczego takie kanały jak HOT TV czy 4funTV nie wyszukują się razem z tą pierwszą 30-tką)

I po jakimś czasie lista mi się rozwala. Pierwsza 30-tka się przestawia, potem są jakieś 3 arabskie gnioty AL KHABAR, AL AOULA czy jakoś tak i potem te moje FTA poukładane (o tyle dobrze, że w miarę poukładane, a nie z powrotem wyrzucone gdzieś za pozycję 500 czy nawet 1000.

 

Można jakoś temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...