Skocz do zawartości

Problem z działaniem TNK/Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

@faeton, nie masz racji jeśli chodzi o transpondery. Z tego samego, a więc 11393 V nadają Religia TV i TVN (SD). TVN HD idzie z 11508 V. Uprawnienia na kartę SD można pobierać z tego pierwszego, natomiast co do HD, nie jestem pewien ale zdaje mi się, że z 11258 H, tam gdzie nadaje MGM i TVP 1 HD. Ja swoją kartę nHD w module właśnie aktywuję na tym transponderze. Inna rzecz, czy będziesz mógł oglądać HD na odbiorniku SD? Moim zdaniem to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś nie tak. Bo ja ściągnąłem sobie taki plik "Rozkład kanałów z oferty smart HD" i tam jest Religia TV na 11508V, TVN HD na 11508V, TVN SD 11393V i tak samo mam w dekoderze. Nie chodziło mi czy będę mógł oglądać HD na SD, bo wiadomo że nie, ale o to czy mi się aktywuje karta na kanale HD jeśli mam dekoder SD. Tylko jest coś dziwnego bo na religia tv zanika czasami sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam n na kartę z modułem ncam. Całość działa w tv LG 37lv375s. Wszystko działa bez problemów, może poza jednym, nie działa mi eurosport HD. Wszystkie inne kanały z oferty działają (kanały HD i SD ze wszystkich pakietów, nawet ostatnio dodaten tvn24HD). po wybraniu eurosport HD wyświetla mi: "brak dostępu (6)". sprawdzam na częstotliwości 11278V, przeleciałem jednak wszystkie inne eurosporty hd z satelity na wszelki wypadek i żadne nie świeci... O co może chodzić? dodam, że siła i jakoś sygnału są ok, zresztą na żadnym innym kanale nie ma problemów z jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: dzwoniłem do Opticuma bo dekoder wyświetla mi komunikat niepoprawna karta, ale odczytuje numer karty i inne dane, niby jest karta TNK to wszystko powinno działać. Na razie sprawdzam na TVN SD, w Opticumie powiedzieli, że można też na TVN 24. Ogólnie jest coś dziwnego, w menu w zakładce status subskrybcji są uprawnienia do ITI 2 Neovision na ten miesiąc, natomiast dekoder nadal wyświetla komunikat brak dostępu, w opcji status wyświetla stare uprawnienia do TVNu, nieaktualne, oraz że karta jest nie poprawna. Oddaje ten dekoder, nie spełnia on moich oczekiwań, zamawiam n na kartę, za 199zł + koszty transportu dostęp na 12 miesięcy i dekoder za 1zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam n na kartę z modułem ncam. Całość działa w tv LG 37lv375s. Wszystko działa bez problemów, może poza jednym, nie działa mi eurosport HD. Wszystkie inne kanały z oferty działają (kanały HD i SD ze wszystkich pakietów, nawet ostatnio dodaten tvn24HD). po wybraniu eurosport HD wyświetla mi: "brak dostępu (6)". sprawdzam na częstotliwości 11278V, przeleciałem jednak wszystkie inne eurosporty hd z satelity na wszelki wypadek i żadne nie świeci... O co może chodzić? dodam, że siła i jakoś sygnału są ok, zresztą na żadnym innym kanale nie ma problemów z jakością.

 

Mam dokładnie taki sam problem, tyle że u mnie nie odbiera ani eurosport(SD) ani eurosport HD. Dodam, że soft modułu ncam jest najnowszy (przynajmniej taki pojawia się komunikat przy próbie aktualizacji). Co ciekawe pozostałe kanały działają, nawet TVN siedem HD działa a jest odbierany na tych samych parametrach na których powinien działać Eurosport HD tj. 11278 MHz pol. V, 27500 kS/s 3/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

Mam pewien problem z TNK. Nie działają mi takie kanały jak TVP1, TVP 2, TVN czy Polsat. Działają tylko TVP Kultura, Polonia, Eska, 4Fun, Tele5 czy PULS. Dekoder mam TechniSat. Robiłem chyba wszystko. Jeszcze raz mocowałem kable, przywracałem ustawienia fabryczne, zostawiłem TV na TVN na godzinę i nic. Wyskakuje komunikat "Brak dostępu". Nic nie majstrowałem przy telewizji, kiedy nagle znikły kanały. Kiedyś miałem podobną sytuację, ale po ponownym wczepieniu kabli w dekoder wszystko działało dobrze, tym razem nie. Nie wiem co jeszcze mogę z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe kanały są w TNK SD darmowe ale niekoniecznie na zawsze. Jeśli karta aktywowana po 1 kwietnia 2010 to darmowe kanały działają tylko rok po ostatnim doładowaniu.

 

Jeśli jesteś pewien, że karta aktywowana przed powyższą datą, kontaktuj się z BOK TNK i poproś o ponowienie uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pomocy bo już nie ogarniam

Kupiłem moduł cam n na kartę i aktywowałem kartę potem wsadziłem do tv i [beep]a. Telewizor widzi moduł ale przskanowałem wszystkie opcje i nic karta jest aktywna bo na Arivie 120 działa ale tu pojawia sie drugi problem nie mam pakietu z canal+family chociaż jak sprawdzam to jest aktywny.nadmienie że po podłaczeniu anteny do tv wyskakuje mi brak podłaczonej anteny ale ten sam kabel podpinam do dekodera i sygnał jest na 80 procent a jakość 72. To co jest nie tak. Proszę o pomoc bo szlak mnie trafi a do bok nie mam jak zadzwonić bo za granica jestem.chyba że ma ktoś nr tel. Zeby z Irlandii do nich zadzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...