Skocz do zawartości

Problem z działaniem TNK/Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero karty TNK SD, które zostały aktywowane na nowych zasadach, te aktywowane po 1 kwietnia 2010r. trzeba doładować, aby mieć pakiet bezpłatny, gdyż pakiet bezpłatny działa na nich tylko przez 12 miesięcy bez opłat od ostatniego doładowania.

 

Chodzi właśnie o to, że nawet te na starych zasadach aktywowane (jak podałeś) tracą uprawnienia (niektóre) z niewiadomych względów, choć darmowe kanały powinny działać. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego tracą, bo nie były przez dłuższy czas w użytkowaniu?

 

Dokładnie tak, ja mam starą kartę z pakietem bez opłat do 2016, dwa tygodnie temuwłożyłem kartę, dopiero po 1-2 godzinach pojawił się odbiór, przed chwilą sprawdziłem, odbiór jest natychmiast, po prostu karta nieużywana dłuższy czas (być może miesiąc) traci uprawnienia i trzeba troszkę poczekać na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tnk hd inne kanały działają.wszystko opłacone.

Ariva 202e plus moduł tnk hd.

 

Już wszystko jasne to sumator :roll: blokował mi sygnał z tych transporterów 12284,12265 i 12188.

Nie mam pojęcia dlaczego? Czy macie może pomysł czym połączyć kablówkę i satelitę do jednego kabla?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A ja mam kartę TNK, którą kupiłem gdy tylko się ukazały i po okresie promocyjnym, kiedy uprawnienia na jej pełny pakiet wygasły, nigdy nie doładowywałem, a mam cały czas aktywną i programy bez opłat funkcjonują normalnie do tej pory.

No i "przyszła kryska na Matyska". Po okresie urlopowym stwierdziłem brak uprawnień. Totalna ciemnica. Karta już ponad dobę siedzi w odbiorniku ustawionym na TVN i nic. Czyli co, mam uderzyć w BOK? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Posiadam telewizję na kartę n z dekoderem hd pvr- ready. Od jakiegoś czasu mam problem, przez cały dzień na wszystkich kanałach w tym tvp1 siła i jakość oscyluje w granicach 100%. Wieczorem, tak koło godziny 20:00 nie odbieram programu tvp1 (czerwony komunikat: brak sygnału, sprawdź podłączenie dekodera...), jakość nagle wynosi 0% choć w dzień było 100% - tak dzieje się każdego dnia. W czym może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam taki problem, zmieniłem ofertę TNK SD na smart HD i już parę dni nie mogę aktywować karty. Przed zmianą karta była nie aktywna ze dwa lata, ale teraz doładowałem konto i powinno działać. Dzwoniłem do obsługi i niby wysyłają ten sygnał aktywacyjny, ale nic się nie dzieje, dalej wyświetla zakodowane. W obsłudze powiedzieli, żebym trzymał na kanale TVN HD lub religia TV, tylko są dwa problemy, mój dekoder jest SD (Opticum X10), a na kanale religia tv, chwilowo sygnał zanika, nie wiem czy to normalne, na tvn hd sygnał jest dobry a przecież to ten sam transponder? Pytanie czy na kanale TVN HD może mi się aktywować ta karta jak mam dekoder SD, czy jest problem z anteną jak zanika sygnał na kanale religia TV? Wcześniej do anteny był podłączony dekoder cyfry+ i wszystko działało. Resetowałem dekoder do ustawień fabrycznych, po włączeniu wyświetlał, że znaleziono nowe kanały, więc włączyłem wyszukiwanie. Czy skorzystać z opcji w menu aktywacja karty? Czy karta jest w jakoś sposób sparowana z dekoderem, bo wcześniej odbierałem tą telewizję na innym dekoderze, ale się zepsuł, więc kupiłem nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...