Skocz do zawartości

Problem z działaniem TNK/Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Czy jest jakiś magiczny dzień w którym dekoder musi być włączony żeby załapać uprawnienia na kolejny miesiąc ?

Nie oglądałem TV jakiś czas no i nie mam uprawnień. Zostawiłem jakąś godzinę na TVN i nie zaświecił.

Ostatecznie zadzwoniłem do infolinii i facet powiedział że zrobi ponowienie ale nie widzi mi się dzwonienie co miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dwa tygodnie oglądam ciemny ekran (najpierw na pakiecie bezpłatnym - nic, potem opłaciłem - i też nic).

Oglądam ten "czarny tvn" przez większą część dnia (przez resztę czasu włączam kanały fta).

 

PS czy uprawnienia są wrażliwe na ustawienie anteny ? mam 25-30% jakości na HB (ale programy odbiera bez zacięć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiecie co może być przyczyną?

A mianowicie wygląda to tak, mam już jeden zestaw telewizji na kartę i chciałam podłączyć jeszcze jeden pod tą samą antenę ( średnica czaszy 85cm.), kupiłam konwerter monoblock twin (wcześniej był monoblock single, jeden jak i drugi Opticum) po podłączeniu konwertu na starym zestawie mam tak kanały jak były, a na nowym z tego co zauważyłam brakuje mi VIVY. Stary zestaw to dekoder Opticum 4060x, a nowy to Optikum x80, co może być przyczyną takiej sytuacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niską jakość masz. Może spróbuj poprawić ustawienia anteny.

 

No to wlazłem i poprawiłem na 70% (skoro kanały odbierały to mi się nie chciało - mam za dobry tuner po prostu).

Telefon do infolinii też wykonany - mam darmowe minutki więc co mi tam... W TVN'ie bez zmian.

 

Czarny ekran bez dźwięku? To coś źle jest. Musi być dźwięk.

 

Jest jak przełączę ścieżkę dźwiękową. I napisy nieraz lecą.

Nie wiem czy podłączać ten bajzel z powrotem, czy też odesłać do serwisu dekoder i kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)zauważyłam brakuje mi VIVY. Stary zestaw to dekoder Opticum 4060x, a nowy to Optikum x80, co może być przyczyną takiej sytuacji??

Wejdź w ustawienia i przeszukaj kanały raz jeszcze.

Jest jak przełączę ścieżkę dźwiękową. I napisy nieraz lecą.

Nie wiem czy podłączać ten bajzel z powrotem, czy też odesłać do serwisu dekoder i kartę.

Pisałeś wcześniej że tvn i fta. Na innych kanałach HD jest wszystko ok? Zresetuj tuner i pozostaw na MGM HD na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery zamieniałam, przy zamianie dekoderów również nie ma vivy, ale to co zauważyłam, jest trochę dziwne, ponieważ jak zamieniłam dekodery i karty w nich czyli nowy dekoder -stara karta i na odwrót to w starym dekoderze z nową jeszcze nie aktywną kartą były programy jakby po aktywacji czyli wszystkie tvn itp., a z kolei w nowym dekoderze ze starą kartą te kanały (tvn, tvn turbo itp.) były zakodowane. Dla mnie to trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...