Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was taka prośbę, czy ktoś moze napisać jakkie oferty dawali przed 11 maja? Bo czytam o tym juz od kilku stron ale nie mogłem za bardzo znaleźć o co chodzi konkretnie.

 

Dzięki ;)

 

Chodzi zapewne o pakiet Comfort+/Ekstra+/Multi+/6C+(od 11maja 8C+)/3HBO za cenę średnio około 53zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

 

...niech zgadnę-kolejna podwyżka :lol2:

a teraz co wygrałem :?: :>

 

Kolejna ?A była jakaś podwyżka bo nie zauważyłem :D

 

Dlatego właśnie program nc+ polegający na strzyżeniu stada nieświadomych baranów (bez urazy) jak widać zdaje znakomicie egzamin :) .Słowo "podwyżka" byłoby negatywnie odebrane przez klientów, więc tym razem zwiększono ilość kanałów wchodzących w skład paczki C+. Tylko poco?-Żeby wyciągnąć więcej kasy od klientów za to samo,śmieszne dodatkowe pakiety itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni

Podczas dzisiejszej rozmowy z konsultantem, pojawił się, być może, nowy akcent czasowy. Otóż zaproponowano mi przedłużenie umowy na 24 m-ce. Tydzień temu, było to 12 m-cy. Cenowo propozycja niewarta wspomnienia, ale widać, że ewolucyjnie próbują reagować na oczekiwania. Jestem jeszcze przed wypowiedzeniem (z umową do końca sierpnia) i spokojnie czekam "na swoje pięć minut". Widzę, że niektórzy nie wytrzymują wytwarzanego przez nich ciśnienia. Życzę wszystkim "negocjatorom", opanowania i asertywności w przedstawianiu swoich racji. W tej marketingowej grze "wilk musi być syty, a owca cała". Przesłanie brzmieć powinno: szanowne owieczki, nie bójcie się wilka, nawet jak szczerzy kły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ Extra, cały pakiet Canal+ i HBO w cenie 79 zł. Umowa na 12 miesięcy

 

Aktualnie mam podobnie tylko z multiroomem za 60pln. Kończy mi się umowa. Myślicie, że jest szansa na wynegocjowanie dodatkowo jakiś pakiet internetowy - skoro się pobratali z orangem?

telepolis.pl/wiadomosci/nowe-pakiety-orange-i-nc-,2,3,33388.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci telefon z DUK. Oferta z dzisiaj Extra+ Canal+ 6 i HBO na 6 miesięcy za 74,90 lub paczka 8C+ za 89,90 :/ Powiedział konsul, że juz tak dobrych ofert nie ma jak przed 11 maja. No cóż, powiedziałem, żeby dzwonili jak będa miec lepsza oferte. Strasznie drogo cenia sobie cała paczkę C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja im dałem spokój, nie odbieram już ich telefonów, mam jeszcze umowę ponad 3 miesiące , złożyłem wcześniej wypowiedzenie ,aby skorzystać z tzw łamańca za 53,26 zł,lecz nie chcieli dać hbo na całą umowę , teraz to samo dają za 99-109 zł , rozmawiałem już 7 razy i nic ,teraz jeszcze umowy się zsumują , nie ma sensu ...., poczekam jak zmiękną i wrócę pod koniec sierpnia do negocjacji, dziękuje Wam koledzy za dobre rady ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu nie ma co wyrokować zobaczymy jak to będzie wyglądać w przyszłym z ofertami. Ogółem nie widzę na tym forum osób ,którzy umowę mieliby do końca maja. Chyba sam osobiście zacznę stosować taktykę nie odbierania telefonów skoro oni tak rzadko do mnie dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu nie ma co wyrokować zobaczymy jak to będzie wyglądać w przyszłym z ofertami. Ogółem nie widzę na tym forum osób ,którzy umowę mieliby do końca maja. Chyba sam osobiście zacznę stosować taktykę nie odbierania telefonów skoro oni tak rzadko do mnie dzwonią.

 

Rzadko Ci dzwonią , do mnie po kilka razy dziennie + jakieś głuche telefony , a osoby co miały umowy do końca mają skorzystali z propozycji przed 11 maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiam nc+ czerwoną kartkę :) dostałem przed 14 sms ,że "została zaakceptowana twoja oferta ,prosimy o szybki kontakt w celu przedłużenia umowy pozdrawiamy nc + " sms z nr 122947879 ,oczywiście była to zwykła ściema, znowu oferta na comfort + multi + extra +pace pvr + Mr 2 karty .canał + 6 + hbo na na 6 miesięcy za 69,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo to widzę. A może udało by się chociaż wynegocjować tego wifi-boxa?

Co chcesz negocjować? Nowi za free dostają

 

Nowi tak, ale czy mi - "staremu" wymienią starą, białą mydelniczkę na to - tak "z buta"? Bo reszty bym nie ruszał z moją ceną, z tego co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca lipca mam taki zestaw:

 

Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, CANAL+ VOD + turboBox+/PVR ADB 5720SX w łamańcu za średnio 59 pln. Do końca kwietnia miałem HBO (9 m-cy, a do końca stycznia Redlight)

 

Dziś telefon z nru 123907803 i następująca propozycja: 6xC+, Pakiet Extra (podobno to stary Comfort+, Multi+, Extra+), do tego Filmobox na 12 m-cy, Cinemax na 12 m-cy, Redlight 12 m-cy, HBO na 1/2 roku, docelowo możliwe na 12 m-cy. Umowa na 12 m-cy za stałe 59,90 pln. Godne rozważenia? Nowi klienci maja to podobno za 79,90 ;) Taniej dla starych już nie będzie, bo skupiają się na pozyskaniu nowych klientów aktualną ofertą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...