Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
To rezygnuj w takim razie z ................ Redlight HD lub..... zamień na tańszy i lepszy Hustler HD.

Nie jest on wcale lepszy jest on po prostu "inny" więcej produkcji "europejskich/włoskich" jest na "czerwonym świetle"

"Hustler"to lepsze "HD" ... Warto mieć obydwa kanały gdyż się uzupełniają 8)

Jest tylko jeden minus "redlighthd" notorycznie brak jest epg ..... nawet na stronie "nc+" co jakiś czas znika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie te telefony z NC+ !!! :evil:

Wczoraj raz "głuchy" a raz normalny. Niestety nie moglem rozmawiać ale zapytałem tylko jaką mogą mi dać najkrótszą umowę i... dowiedziałem się że jest nowość :? umowa na 15 miesięcy...

Ciekawe, co? Ustaliłem że mogę pogadać w piątek po poludniu ale dziś znów raz głuchy a raz normalny i także nie mogłem rozmawiać. Zapytałem tylko czy są umowy na 12 M i dowiedziałem się że NIE MA...ciekawe, co?

Ja rozumiem że konsultantów cisną ich poganiacze zapatrzeni w słupki EXCEL-a ale do :censored: jeśli ustalam kiedy mogę porozmawiać a oni dzwonią wtedy kiedy nie mogę to chyba coś tam im nie działa i to wygląda na to że maja klienta w du..ie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
... zdecydowanie ładniejsze aktorki.

Z tym się nawet moja żona zgodzi bo sama to zauważyła :lol2:

Co nie zmienia faktu że nie jest on gorszy a "inny" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie, czy przy aktywacji Man Pack, jest wymagane wysłanie smsa? Może pokrótce wyjaśnie w czym mam zagwozdkę. Dnia 07.05 zadzwoniła konsultantka, aby przedłużyć umowę (koniec sierpnia), grzecznie odmówiłem itd. Kilka dni temu zamówiłem Man Pack przez ICA, który aktywowany został dzisiaj, i razem z ową aktywacją, w ICA pojawiły mi się szczegóły oferty, które miałem przedstawione w rozmowie telefonicznej. Co więcej przyszedł mi sms, w którym cytuję: "Zamówienie oferty nc+ czeka na realizacje. Aktywuj ofertę odpisując SMS o dowolnej treści." Myśląc, że chodzi o Man Pack (w momencie otrzymania sms, nie miałem dostępu do komputera) wysłałem sms. Z kolei w ofercie tej, która była mi przedstawiona przez telefon czytam: "Aby aktywować promocję prosimy odpowiedzieć na SMS-a, którego Państwo od nas otrzymali. W treści wiadomości prosimy wpisać przesłany KOD."

 

I zwracam się do was. Czy wysłanie mojego pustego smsa, będzie wiązać się z akceptacją tej oferty, którą odrzuciłem w rozmowie? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca lipca mam taki zestaw:

 

Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, CANAL+ VOD + turboBox+/PVR ADB 5720SX w łamańcu za średnio 59 pln. Do końca kwietnia miałem HBO (9 m-cy, a do końca stycznia Redlight)

 

Dziś telefon z nru 123907803 i następująca propozycja: 6xC+, Pakiet Extra (podobno to stary Comfort+, Multi+, Extra+), do tego Filmobox na 12 m-cy, Cinemax na 12 m-cy, Redlight 12 m-cy, HBO na 1/2 roku, docelowo możliwe na 12 m-cy. Umowa na 12 m-cy za stałe 59,90 pln. Godne rozważenia? Nowi klienci maja to podobno za 79,90 ;) Taniej dla starych już nie będzie, bo skupiają się na pozyskaniu nowych klientów aktualną ofertą ;)

 

Na taka oferte gdyby mi to dzisiaj zaproponowali to bym sie zgodził. Ja dostałem dzisiaj propozycje tego za 74,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca lipca mam taki zestaw:

 

Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, CANAL+ VOD + turboBox+/PVR ADB 5720SX w łamańcu za średnio 59 pln. Do końca kwietnia miałem HBO (9 m-cy, a do końca stycznia Redlight)

 

Dziś telefon z nru 123907803 i następująca propozycja: 6xC+, Pakiet Extra (podobno to stary Comfort+, Multi+, Extra+), do tego Filmobox na 12 m-cy, Cinemax na 12 m-cy, Redlight 12 m-cy, HBO na 1/2 roku, docelowo możliwe na 12 m-cy. Umowa na 12 m-cy za stałe 59,90 pln. Godne rozważenia? Nowi klienci maja to podobno za 79,90 ;) Taniej dla starych już nie będzie, bo skupiają się na pozyskaniu nowych klientów aktualną ofertą ;)

 

Dobra oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta , którą przed chwilą otrzymałem:

 

Extra+ z 6 x CANAL+, Cinemax 0 zł, Filmbox, HBO 6m, History HD - wszystko za 59,90 12m/c

 

Pan z Infolini powiedział, że pakiet Canal+ VOD uruchamiany jest w przypadku wyboru 8 x C+

Wcześniej bez niczyjej prożby dawali każdemu do Premium film a teraz wymagają aż 8C+ a oferta bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze drogo.

 

Oferta , którą przed chwilą otrzymałem:

 

Extra+ z 6 x CANAL+, Cinemax 0 zł, Filmbox, HBO 6m, History HD - wszystko za 59,90 12m/c

 

Pan z Infolini powiedział, że pakiet Canal+ VOD uruchamiany jest w przypadku wyboru 8 x C+

Wcześniej bez niczyjej prożby dawali każdemu do Premium film a teraz wymagają aż 8C+ a oferta bardzo dobra.

 

Wcale nie b. dobra. B.ddobra by była z HBO na całą umowę zamiast Cmax lub Fbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kogoś nie interesuje HBO tylko woli np. Cinemaxy skoro negocjował taki zestaw.A co takiego wspaniałego jest w tym HBO że nagle oferta staje się bardzo dobra?Jak dla mnie nic tam kompletnie nie ma do oglądania.Raz na jakiś czas dobry film a tak to jakieś średniaki dla których praktycznie szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...