Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jutro mija mi 7 dni w trakcie którego muszę potwierdzić lub odrzucić propozycję - umowa na 12 miesięcy, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów, Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów - co sądzicie??? Miałem propozycję HBO na 6 miesięcy ale nie interesują mnie te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam co kto ma i za ile a potem porównuje co ja mam i za ile to stwierdzam ze jestem fraję.

 

Aktualnie posiadasz

 

pakiet

Universe+

 

Opcje dodatkowe

Aktywacja mediaBOX+

Najem mediaBOX+

Premium Film

HBO

Filmbox

History HD

Cinemax

CANAL+ VOD

netVOD+ konto podstawowe

HBO GO HB ITI

 

 

118.34 zdaje sie...

 

Ostatnio (14.05.2015) dzwoniła do mnie jakaś lala i proponowała to wszystko co mam teraz + dodatkowe kanały z C+ ( sport i coś tam jeszcze) umowa na 12msc za 121 pln

 

Umowa konczy sie w lipcu, i pytanie do was co warto zostawic? HBO i Cinemax czy HBO i C+ ? Zdecydowanie za duzo płace i zastanawiam sie o co walczyć. Mogłoby być taniej duuuuuzo taniej.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Bardzo sprytne posunięcie ze strony nc+.

Wszystko w białych rękawiczkach. Dodanie dwóch kanałów z plusikiem, bez których abonenci mogliby się obejść zaowocowało droższymi ofertami.

 

Brawo :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kiedyś na tych 6 (z 1 sportowym) można było coś oglądnąć, jak nie na tym to na innym. Wybór był. Teraz wzięli 1 filmowy i 1 family, 1 zrobili z przesunięciem czasowym (czyli można go nie liczyć), 2 sportowe i co mamy... Po raz kolejny wczoraj w normalnych godzinach sport typu żużel wje...i na główny Canal+ (tak jakby nie mieli do tego 2 sportowych). Absurd. Nawet za 30 już tego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kiedyś na tych 6 (z 1 sportowym) można było coś oglądnąć, jak nie na tym to na innym. Wybór był. Teraz wzięli 1 filmowy i 1 family, 1 zrobili z przesunięciem czasowym (czyli można go nie liczyć), 2 sportowe i co mamy... Po raz kolejny wczoraj w normalnych godzinach sport typu żużel wje...i na główny Canal+ (tak jakby nie mieli do tego 2 sportowych). Absurd. Nawet za 30 już tego nie chce.[/quote

Też jestem tego samego zdania. Kiedyś wiadomo było, że w sobotę o 21 będzie na Canal+ jakaś premiera. A wczoraj co? Żużel do 21:30, a potem film, 72 godziny, który już ewidentnie premierą nie jest. Są dwa Canal + Sport, nSport, plus jeszcze dodatkowo 38, więc po co jeszcze sport na głównym kanale?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem do lipca, ale złożyłem wypowiedzenie pod koniec kwietnia i liczyłem że zadzwonią przed zmianą oferty ( chodzi o dodatkowe canal+ ) i udało się dostałem canal+ i hbo na 15 miesięcy w opcji 5x0 i 10x79,90 . Przed ta ofertą dzwonili 4 razy z DUK i za każdym razem 79,90 to była najtańsza oferta bo tamtych ofert już nie ma ( aż się ciśnienie podnosiło ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak DUK nie wprowadzi ofert z przed 11 maja to nikt im tego nie weźmie , łaski robić nam nie będą ,myślą ,że jednym dadzą za 53,26 zł a innym to samo za 80-99 zł ....Byłem dziś wymienić kartę w Punkcie w Katowicach, ludzi 4, wszyscy przede mną składali wypowiedzenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo - mam umowę do końca sierpnia i jak do tej pory 4x konsultacja i ceny zaporowe. Problem w tym, że w sierpniu mam urlop i wyjeżdżam. Najwyżej zdam sprzęt - może lepsze umowy czy promocje na gwiazdkę będą. Na DVB-t i internecie wytrzymam. A i dzieci się do nauki/sportu wezmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Teraz są dwie możliwości (zapewne testowane przez platformę):

-albo kurz opadnie i nc+ powróci do starych-dobrych ofert, czyt.ofert skłaniających do kontynuowania współpracy abonenta z operatorem,

-lub kolejna fala niezadowolenia ( zabawa z opłatą za kanały-pakiety), odrzucania propozycji, zwodzenia i w efekcie odejścia kolejnych klientów- na paczce C+ świat się nie kończy...

 

Quo Vadis nc+...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...