Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
A co takiego wspaniałego jest w tym HBO że nagle oferta staje się bardzo dobra?Jak dla mnie nic tam kompletnie nie ma do oglądania.Raz na jakiś czas dobry film a tak to jakieś średniaki dla których praktycznie szkoda czasu.

Tutaj można polemizować .... 8)

Bo jeśli ktoś lubi dobre seriale wybiera "HBO" które ma najlepsze własne produkcję: "Gra o tron" ,"Detektyw", "Czysta Krew" , "Spartacus" , "Wataha" 8)

"Canal + " obecnie ma lepszy repertuar jeśli chodzi o filmy

Tyle w tym temacie ....

PS. Tak na marginesie "Cinemax" jest kanałem telewizyjnym należącym do "HBO" 8)

Najlepiej mieć prawie "full" :wink: wtedy nie ma problemu z tym co wybrać choć nie raz zauważyłem że i tak nie ma co oglądać bo większość filmów już zdążyłem w prawdziwym "hd" obejrzeć zanim

polecą w naszej "premium" platformie :wink:

Ciekawe kiedy "Snajper" będzie w "nc+" bo już jest w 1080p z lektorem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co takiego wspaniałego jest w tym HBO że nagle oferta staje się bardzo dobra?Jak dla mnie nic tam kompletnie nie ma do oglądania.Raz na jakiś czas dobry film a tak to jakieś średniaki dla których praktycznie szkoda czasu.

Tutaj można polemizować .... 8)

Bo jeśli ktoś lubi dobre seriale wybiera "HBO" które ma najlepsze własne produkcję: "Gra o tron" ,"Detektyw", "Czysta Krew" , "Spartacus" , "Wataha" 8)

"Canal + " obecnie ma lepszy repertuar jeśli chodzi o filmy

Tyle w tym temacie ....

PS. Tak na marginesie "Cinemax" jest kanałem telewizyjnym należącym do "HBO" 8)

Tutaj nie ma co polemizować, jedyne kanały premium godne uwagi to C+ i HBO, a i tak co ciekawsze filmy lub seriale z Cinemax są po jakimś czasie emitowane w HBO, o Filmbox nie ma co dyskutować, bo to takie premium jak History czy Adventure :). Co do ofert, to jak zwykle na początku są z kosmosu, ale już powoli wraca normalność, co mnie nastraja optymistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem list z NC+ o zmianie regulaminu "ble ble ble" że zmieniaja okres wypowiedzenie z 3 na 1 miesiąc.

I pod koniec listu było, że mogę rozwiązać umowę.

Ktoś wie czy po wypowiedzeniu dostanę ofertę przedłużeniową taką jak by mi się "normalnie" umowa kończyła?

 

Edit: Doczytałem dziś na spokojnie do końca i bym musiał zapłacić za wszystkie "promocje" jakie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo - chciałem w ramach przełożenia umowy zamienić turboboxa na wifi boxa. Babka powiedziała mi, że ten drugi jest gorszy bo nie są na nim dostępne wszystkie opcje vod. Prawda czy fałsz?

Prawda. Nie ma między innymi Canal + VOD i płatnego VOD, które masz na dysku w turbaczu. Jest za to oszczędność na poborze energii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj po 20 tel. z Krakowa po powtórnym wypowiedzeniu i dalej Extra+,6xC, MR z Pace +HBO na 6 mies. Umowa na 12mies. za 59,9. Zapytałem o opcje dodatkowe i ewentualną wymianę dekodera ale w tej cenie nic poza cinemax nie przejdzie. Za wifi prem. box chcą opłatę chyba ok 15. Mają dzwonić jutro bo nie mogłem dokończyć rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Z dniem 31 sierpnia kończy mi się umowa. Aktualnie posiadam:

Comfort+

Multi+

Extra+

6x (obecnie 8x) CANAL+ wraz z CANAL+VOD

3x HBO

Multiroom Premium

 

Umowa 15 - miesięczna, piewsze 4 miesiące było za 0 zł, następne 11 za 79 zł. Multiroom przez pierwsze 6 miesięcy było za 0 zł, przez kolejne 9 za 20 zł.

Do umowy miałem jeszcze gratis w postaci pakietu Cinemax za darmo na okres 2 pierwszy miesięcy.

 

Wypowiedzenie złożone kilka dni temu. Dziś pierwszy telefon z DUK. Konsultant zaproponował mi to samo, co powyżej (bez promocyjnego Cinemax na pierwsze miesiące) w umowie na 24 miesiące za stała cenę - 109 zł.

 

Oczywiście oferta odrzucona. Czekam na lepsze, wszak mam jeszcze trochę czasu do końca umowy.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wypowiedzenie złożone, umowa do konca lipca.

Telefon od Konsula przed chwilą:

Umowa 12 mc:

- Comfort+

- Multi+

- Extra+

- 6x CANAL+

- Filmbox

- History HD

- HBO 6 mc za 0 zł

- kanały erotyczne 6 mc za 0 zł

 

Wszystko za 64 zł z Mediaboxem

 

Za godzinę znów ma dzwonić i chyba się skuszę.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z ofertą,umowa do końca Czerwca.Do tej pory comfort,ekstra,6 x c+ i 5 miesiecy HBO.Cena ostatnia 79 zł, srednia 53 zł.Dekoder nbox z mixa.Dzisiejsza prpozycja to co mam i 6 x C+ w cenie 59,90 do tego dekoder wifibox za 5 zł razem 64.90 na 12 miesiecy.Ma zadzwonic jutro i ma sie zapytac przełożonego o dodatkowe kanaly dla mnie w tej cenie.Pytanie do was,brac czy czekać? Może dekoder w cenie 59 dadza? Prosze o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...