Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawne 6C+ było więcej warte niż obecne 6C+, a to dlatego że teraz mamy dziwny twór CANAL+1, a część seriali wyrzucili do CANAL+Seriale i tu jesteśmy stratni. A czy oferta 8C+ (gdzie dodatkowo jest tak jakby tylko CANAL+Discovery) jest warta dodatkowych 20zł to śmiem w to wątpić. Może 5zł, ale nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie potrzebuje c+seriale i c+Discovery. Seriali jest pełno w pozostałych kanalach tematycznych, a Discovery to niebawem znów lombardy, licytacje, magazyny itp bzdety, które może i na początku były fajne ale teraz to już pic na wodę fotomontaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie, w umowie na 15 mies, posiadam pakiet:

Comfort+, Extra+, 8xCanal+, Multi+, HBO, FilmBox, 1xMultiroom, Canal+VOD i przez 9 mies miałem Cinemax.

Pierwsze 2 mies płaciłem 0 zł, kolejne 7 mies 79,90, obecnie 89,90 (średnią sobie policzcie)

 

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie nie złożone. Wczoraj kolejny (trzeci już) telefon z "Ence"

 

Propozycja (umowa na rok): Comfort+, Extra+, 8xCanal+, Multi+, 1xMultiroom oraz dodatkowo FilmBox na 6 mies gratis w abonamencie 105zł

 

Normalnie szok!

 

Co robić...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawne 6C+ było więcej warte niż obecne 6C+, a to dlatego że teraz mamy dziwny twór CANAL+1, a część seriali wyrzucili do CANAL+Seriale i tu jesteśmy stratni. A czy oferta 8C+ (gdzie dodatkowo jest tak jakby tylko CANAL+Discovery) jest warta dodatkowych 20zł to śmiem w to wątpić. Może 5zł, ale nie więcej.

Powiem szczerze nie wiem w czym jesteś stratny.Myślisz że te seriale nie pojawią się na innych C+?Oferta na dzień dzisiejszy ta sama jedynie co to w tych 6C+ może być mniej powtórek.Filmy transmitowane zobaczysz wszystkie sport podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens w ekscytowaniu sie ofertą przed 11 maja?

To było, nie wróci i poco mącić abonentom w głowach wypasioną ofertą za dobrą kasę??

Są inne realia,oferta się zmieniła a fakt faktem nc+nie obiecywała że ceny się utrzymają a tym bardziej spadną.

 

Nie ma sensu, ale niektórym tego nie wytłumaczysz. Małe dzieci bardziej kumate są.

 

Jeśli dawali taką ofertę ,to niech dają dalej ,zawsze tak jest umowy do maja zawsze lepsze, nic się nie zmieniło ,pozmieniali nazwy a zawartość programowa jest taka sama ....a Wasze komentarze ,że nie ma co wracać do ofert przed 11 maja , są śmieszne , dzieckiem nie jestem od lat 40 , nie będę płacił więcej niż reszta ....

To nie płać nikt cię nie zmusza są inni operatorzy tv.Dostałeś bardzo dobrą ofertę przed 11 maja która była rzeczywiście bardzo droga sprawdż ile by nowy musiał za to zapłacić.Skoro twierdzisz że nie będziesz płacił więcej niż reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz jedną osobę w tym wątku która to dostała w takiej cenie przy tak rozbudowanym pakiecie.

 

Rozumiem, że oferta warta uwagi?

 

@ircios - 99 zł

Moja wypowiedż tyczyła się innej oferty jak mogłem komentować Twoja skoro nawet ceny za nią nie podałeś wcześniej.

 

Podawałem już wcześniej w wątku lecz nikt nie chce mi tutaj najwidoczniej pomóc z podjęciem decyzji bo było bez odzewu :brawo: Tak więc jak już wiesz kwota za to wszystko wynosi 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi telefon. Szok, tym bardziej, że wypowiedzenie skutkuje na koniec sierpnia. Oferta tym razem następująca:

 

- Comfort+ Extra+ 8xCanal+ + HBO + Cinemax lub Filmbox na cały okres trwania umowy + MR Premium za 89 zł w umowie na 12, 15 lub 24 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenia nie wysyłałem. Miałem to zrobić ale najpierw chciałem wysłuchać propozycji konsultanta. Umowę miałem do końca sierpnia. Zadzwoniłem pod krakowski numer przedłużenia ofert. Praktycznie od strzału przyjąłem ofertę konsultanta.

 

Zaproponowali mi to samo co miałem wcześniej czyli:

-8 C + ,Extra+, Multi+, Premium Film i Sport, VOD.

Praktycznie wszystko oprócz HBO, filmboxów i cinemaxów. Oraz bez kanałów premium typu erotyka i men pack.

- Multiroom cameleon

- 2 x PEACE 500 gb

- gratis dostałem History HD

 

Za wszystko 79,90 zł. Rachunek na pół także jestem bardzo zadowolony. Umowa miała być na rok ale udało mi się załatwić na 24 miesiące. Przynajmniej 2 lata spokojnego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam:

  • Comfort+
  • Multi+
  • Extra+
  • 1 x PVR
  • Multiroom (2 karty w tym jedna we własnym sprzęcie)

Płacę za to teraz 49.90PLN/miesiąc, a biorąc pod uwagę tańsze początkowe miesiące umowy średnia wyszła 47.23PLN

 

Wczoraj telefon z propozycją (mam nadzieje, że nic nie pokręciłem):

  • Comfort+
  • Extra+
  • 1 x PVR
  • Multiroom (2 karty)
  • 6 miesięcy Cinemaxy, Filmboxy

w cenie 49.90PLN/miesiąc

 

Filmboxy, Cinemaxy, Canal+ czy HBO mnie nie interesują, zamiast tego wolałbym dokładnie te same kanały co mam w tym momencie, poszerzone o History na cały okres umowy (coś wypadło z Extra+ i Multi+?).

 

Napiszcie proszę na co mogę liczyć przy podpisaniu aneksu na powiedzmy kolejne 15 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę:

Comfort+

HBO

Multi+

Premium Sport &Film

Teraz płacę 46,60 (w łamańcu). Umowa do końca czerwca, jutro wysyłam wypowiedzenie. Ile teraz to jest warte?

 

Zaczęło się... pierwsza oferta na to co mam teraz ( już po złożeniu wypowiedzenia)

 

- na 12 m-cy za 99zł (z 8xC+)

- na 12 mcy za 84,99 (z 6xC+)

 

Masakra jakaś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca lipca-wypowiedzenie złożone. Propozycja z wczoraj Extra + 6xCanal+ oraz Filmbox na 12m lub HBO na 6m za 59 zl miesięcznie- do tej pory łamaniec ze średnią ok 54zł. Do tego proponują mi czarny dekoder po N chyba tzw Turbobox 500gb za 5zł. Moje pytanie czy ten dekoder jest warty uwagi czy może lepszy wifibox choć z tego co czytam nie jest on zbytnio chwalony. Dodam że w tej chwili posiadam dekoder bez dysku po tnkhd na własność i po raz pierwszy ktoś zechciał z nc+ wypożyczyć mi jakiś dekoder od nich.

dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...