Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka karte dadza do wifiboxa jak wymienie dekoder przy przedluzeniu umowy. Obecnie posiadam nboxa

Z tego co pisałeś wcześniej masz Mixx. Jesteś pewien że wymienia tobie ten dekoder?Bardzo by to było dziwne bo masz dekoder własnościowy i do tej pory takich wymian nie robili.Dopytaj dokładnie bo może konsul się pomylił lub nie dopatrzył jaką masz ofertę i dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. szybkie pytanie mam, Dostałem emaila z nc a wnim tabelka z kwota69,9zl pakietami i promocjami,a pod spodem dużymi literami zatwierdzam rezygnuje. Czy oni sami wysyłają takie oferty do wszystkich z automatu??a najlepsza jest regułka że to po konsultacjach i ustaleniach z konsultantem(od miesiąca nie miałem żadnego telefonu)pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymienia dekodera to prosta pilka,czym ofera z mixa sie rozni od innych?z mixa przeszedleem na abonament i podpisalem umowe na 15 miesiecy i placilem jak inni wiec cos się należy ;-) a jeżeli odpuszcza temat z wymiana dekodera to pa pa i kolejny który odejdzie bez żalu:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku tłumaczyli mi że system ich nie puszcza i nie mogą wymienić-tydzień temu podobna gatka i dopiero wczoraj propozycja wymiany i obietnica telefonu z gotową ofertą w poniedziałek. Zobaczymy jak się to skończy-swoją drogą dziwne ze nie chcą wypożyczyć dekodera jak chce zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam do tej pory tylko jedna osoba wymieniła taki dekoder.I było to przez błąd konsula ale oferta była klepnięta i przesłana na meila.Miała ta osoba trochę problemów ale w końcu musieli ten dekoder wymienić.Ale może coś zmienili po 11 maja.Ja bym był czujny bo może to być jakiś wałek i na sam koniec konsul z wszystkiego się wycofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się właśnie obawiam bo pewne przejścia już z nimi miałem i nie mam ochoty znowu bawić się w pisanie reklamacji.Osobiście to raczej mam wrażenie że jeżeli chodzi o mnie i moją oferte to pewnie konsul nie zadzwoni i tematu nie będzie ale gdyby co to pytanie: CZERSTWY - lepszy dek to ten czarny po "n" czy wifibox?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś umowa przedłużona:

 

Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów,

Filmbox 0 zł dla Abonentów,

HBO 0 zł 6m dla Abonentów,

History HD 0 zł dla Abonentów,

Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów,

Redlight HD 0 zł 6m dla Abonentów,

Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Razem 64,90 zł przez 12 mc.

 

Nie ma cudów ale nie ma też tragedii. Versus ostatnia umowa zyskuje Filmbox oraz na pół umowy HBO i fikoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki poczytam - ale chodzi o nBoxa z dyskiem 500 GB - teraz mam tego białego nBoxa bez dysku (migrowałem z nim z TNK HD do n a następnie do nc+)

Generalnie mają dzwonić w poniedziałek - jeżeli uda się od nich wynająć dekoder, bo w tej sytuacji raczej wymianą tego nazwać nie można, to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś umowa przedłużona:

 

Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów,

Filmbox 0 zł dla Abonentów,

HBO 0 zł 6m dla Abonentów,

History HD 0 zł dla Abonentów,

Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów,

Redlight HD 0 zł 6m dla Abonentów,

Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Razem 64,90 zł przez 12 mc.

 

Nie ma cudów ale nie ma też tragedii. Versus ostatnia umowa zyskuje Filmbox oraz na pół umowy HBO i fikoły.

Wcześniej pisałeś o kanałach erotycznych a nie samym Redlight HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzisiaj wysłałem wypowiedzenie, i nie wiem czego się spodziewać.

Obecnie mam: (też po wcześniejszym wypowiedzeniu 15 mc temu)

Okres trwania promocji 15 miesięcy (od 1.04.2014r do 30.06.2015r.)

Opłaty: 0zł 5m oraz 10 miesięcy po 79,90zł.

Dodatkowo:

· HBO za 0zł na 5 miesięcy

· Kolekcja Canal+VOD za 0zł na 15 miesięcy

· Kanały Canal+ za 0zł na 15 miesięcy.

· Opcja multiroom standard 0zł 6m oraz 9 miesięcy po 10zł (promocja dotyczy tylko jednego dekodera).

Ogólnie średnia cena niecałe 60zł

Można spodziewać się czegoś podobnego?

Dodam. że miałem kilka tel. z ofertą najpierw 84zł potem 79zł.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś umowa przedłużona:

 

Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów,

Filmbox 0 zł dla Abonentów,

HBO 0 zł 6m dla Abonentów,

History HD 0 zł dla Abonentów,

Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów,

Redlight HD 0 zł 6m dla Abonentów,

Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Razem 64,90 zł przez 12 mc.

 

Nie ma cudów ale nie ma też tragedii. Versus ostatnia umowa zyskuje Filmbox oraz na pół umowy HBO i fikoły.

Wcześniej pisałeś o kanałach erotycznych a nie samym Redlight HD.

 

Zapomniałem dodać jeszcze Cinemax na cały okres trwania umowy za 0 zł;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie comfort 24,90zł + extra 10zł pace 500G 0zł razem 34,90 oferta do końca sierpnia .

Rezygnacji jeszcze nie wysłałem .Propozycja z dziś umowa na 15miesięcy 6miesięcy cinemax albo filmbox albo redlight

za 44,90.Na pytanie czemu mam płacić więcej o 10zł pani powiedziała że zabierają mi 3 kanały które wchodzą w skład Man Pack-a

ale dostanę 15 innych między innymi uniwersal w HD, ITV,... co wy na to i drugie pytanie jakie to będą kanały bo wszystkich nie wymieniła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz te kanały, bo masz ekstra + . Chyba sama nie wie co mówi, a Ty sam nie wiesz jakie kanały masz, bo chyba ich nie oglądasz.. Ofertę, którą proponowała jest niet więcej warta niż obecnie masz. Oczywiście gratisy mogą dorzucić. Czekaj spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...