Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

 

Mam umowę do końca czerwca - wypowiedzenie złożone z powodu braku interesującej oferty. Do kiedy należy się zdecydować aby zdążyć przedłużyć umowę aby nie wyłączyli sygnału. Czy do 15 czerwca mam się zdecydować. Wypowiedzenie wysłane na tzw "stracha".

 

Za odp z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątkowa oferta z DUK.

Posiadam:

Comfort +

Multi +

Extra +

Premium sport

Net VOD konto podstawowe

Canal+ VOD

HBO

HBO GO

bezpłatny najem dekodera

Płacę niecałe 92 zł - wypowiedzenie złożone, umowa do końca lipca.

Konsultant zapytał czego oczekuje żeby z nimi zostać - ja mu na to, że to co mam plus NC+ GO Tv i Internet, Seriale+ ewentualnie Prapremiery TVP.

 

Zaproponował to co mam plus NC+ GO, Seriale+, Filmbox i Cinemax na cały okres umowy (12 m) za 84,90 zł.

Cena wydaje się dobra, ale poprosiłem o kontakt jak będzie miał ofertę atrakcyjniejszą cenowo.

Może coś "drgnęło" w ofertach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czym?Aktywację płacisz raz a najem co miesiąc.Oczywiście są i oferty z aktywacją i najmem jednocześnie ja np. mam taką ofertę na Mediaboxa 79 aktywacji i 10zł najmu.Do tego płacąc jednorazowo tylko większą aktywacje jest bardzo duża szansa że przy kolejnym przedłużeniu dostaniesz ten dekoder za free czyli też bez miesięcznego najmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział, że przy tak niskim abo nie może nic więcej dać bo mam HBO na 6mies. Ciekawe czy jak nie wezmę HBO to dorzuci coś bo HBO mam właściwie tylko dla Gry o tron a to mogę mieć włączając czasowo. Panowie czy jest coś sensownego jeśli chciałbym wymienić Pace aby mieć więcej opcji dodatkowych? Mam sagemcom swojego do multi ale on ma 1 głowicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np nc+go ale z tego co widzę to na cameleon nic poza wifi prem. box nie ma a on kiepskie opinie ma. Mam od nich dodatkowy "darmowy" sagemcom i oczywiście oddać nie mogę przed końcem umowy ale zapewniają, że po przedłużeniu mogę oddać i wtedy nie będę mieć dodatkowej opłaty 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+ pace Pvr

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

HBO 7mc free/potem wyłączone

 

Robi się ciekawie,kolejny telefon z Duk, nie wiem po co oni dzwonią, wypowiedzenie złożone dawno, ja wiem ,umowa do końca sierpniu 2015 ,co to teraz mam 99 zł ,a + hbo 109 zł ,wyraźnie daje im do zrozumienia przy każdym z 6 telefonów,że interesuje mnie oferta z przed 11 maja czyli łamaniec 53,26 na 15 miesięcy lub max 59,90 na 24 miesiące .Chyba 2015 r. będzie ostatnim rokiem z NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie proszę, co prócz CANAL+Discovery wchodzi w pakiet 8C+, a nie wchodzi w pakiet 6C+. Widziałem już to gdzieś napisane, ale nie mogę odnaleźć. Nie pamiętam czy było to CANAL+1 czy CANAL+Seriale. Ma to znaczenie przy przedłużaniu umowy, gdyż cena jest wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...