Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Aktualnie posiadam Universe+ z paczką wszystkich Canal+,umowa do końca października za 59zł.Co mogę ugrać maksymalnie przy wysłanym wypowiedzeniu?Dodam,że zależy mi głównie na paczce Canal+ oraz wymianie dekodera,tak by nowy miał wbudowany dysk twardy.Co mogę ugrać maksymalnie przy wysłanym wypowiedzeniu?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się dziś definitywnie dowiedziałem od konsula z Krakowa, że nie mam możliwości przy przedłużaniu umowy rezygnacji z czegoś co mam teraz. A nie chcę HBO i C+. Więc bye bye. Czekam do końca, zdaję sprzęt i do konkurencji. Mam tel z Plusa, więc telewizja będzie za pół ceny - niecałe 40 zł za wszystko bez filmowych. Arogancja NC+ mnie poraziła, po 12 latach kop w tyłek.

Jak to wszystko się zmieniło.A na początku nc+ pisałeś z hanysem jakie to nc+ dobre,że to nie jest platforma dla plebsu i że jak kogoś nie stać to niech ucieka do polsatu bo nc+ jest tylko dla elity.

P.S Nawet straszyłeś mnie wtedy sądem jak wyśmiałem twoje posty :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Aktualnie posiadam Universe+ z paczką wszystkich Canal+,umowa do końca października za 59zł.Co mogę ugrać maksymalnie przy wysłanym wypowiedzeniu?Dodam,że zależy mi głównie na paczce Canal+ oraz wymianie dekodera,tak by nowy miał wbudowany dysk twardy.Co mogę ugrać maksymalnie przy wysłanym wypowiedzeniu?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

poczytaj kilka stron wstecz i wszystko będziesz wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po dzisiejszym tel. z Krakowa przedłużyłem umowę na 15mies:

Comfort+

Ekstra+

Paczka C+

3 x HBO

2 multiroomy standard

6 miesiecy 99zł / 9mies 109zł

Wcześniej - Platinum + HBO + 2 multiroomy standard, 144zł

 

Wiem, że można było coś jeszcze ugrać ale jestem zadowolony.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu i ja przedłużyłem dziś za 89,90

Comfort+

Sport&Film

HBO na cały czas czyli 15 miechów w cenie

extra+

kończąc tym samym sagę dzwonienia do mnie, pewnie z 10 zł bym urwał jeszcze ale niech im będzie.

Mam to samo za 31 zł mniej więc idzie wytrzymać, a termin końca przedłużonej umowy czyli 31.12.2015 zapowiada ciekawe rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiedzenie wyslane, umowa do konca wrzesnia, dzisiaj sms :

"Jestes prawdziwym kibicem? Przdluz umowe z nc+ i korzystaj z najlepszej oferty sportowej na rynku! Zadzwon 122947879."

 

Nie ukrywam, ze mnie korci, ale chyba jednak poczekam na kontakt telefoniczny :) Niedlugo koniec umowy, a jednak jakas taka cisza i brak telefonow.

 

Czy ktos z Was dostal jeszcze takiego smsa? A moze ktos sie skusil i zadzwonil pod ten numer? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie adresu nie boli! Tylko z grzeczności podam:

 

CANAL+ Cyfrowy S.A.

Skr. pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

Z tej grzeczności to się trochę rozpędziłeś. Od czerwca usługi świadczy Tobie i innym pocyfrowiczom ITI. Dostaliście wszyscy pisemka z tą informacją. Więc nagłówek powinien brzmieć np. "Platforma nc+" lub ITI, a na pewno nie C+Cyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiedzenie wyslane, umowa do konca wrzesnia, dzisiaj sms :

"Jestes prawdziwym kibicem? Przdluz umowe z nc+ i korzystaj z najlepszej oferty sportowej na rynku! Zadzwon 122947879."

 

Nie ukrywam, ze mnie korci, ale chyba jednak poczekam na kontakt telefoniczny :) Niedlugo koniec umowy, a jednak jakas taka cisza i brak telefonow.

 

Czy ktos z Was dostal jeszcze takiego smsa? A moze ktos sie skusil i zadzwonil pod ten numer? ;]

tak, też dzisiaj dostałem tego smsa... też mnie korci

 

mam to co w podpisie, jedyne oferty jakie miałem do tej pory to 109zł na 24 miesiące za to co mam + HBO ale i za drugi dekoder każą płacić, wypowiedzenie od połowy sierpnia jest już u nich, umowa do końca września, we wrześniu cisza totalna, też się zastanawiam czy dzwonić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po dzisiejszym tel. z Krakowa przedłużyłem umowę na 15mies:

Comfort+

Ekstra+

Paczka C+

3 x HBO

2 multiroomy standard

6 miesiecy 99zł / 9mies 109zł

Wcześniej - Platinum + HBO + 2 multiroomy standard, 144zł

 

Wiem, że można było coś jeszcze ugrać ale jestem zadowolony.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w negocjacjach

 

Ja za to samo place 53 tez tel z Krakowa w pon ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie adresu nie boli! Tylko z grzeczności podam:

 

CANAL+ Cyfrowy S.A.

Skr. pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

Z tej grzeczności to się trochę rozpędziłeś. Od czerwca usługi świadczy Tobie i innym pocyfrowiczom ITI. Dostaliście wszyscy pisemka z tą informacją. Więc nagłówek powinien brzmieć np. "Platforma nc+" lub ITI, a na pewno nie C+Cyfrowy.

Można też w APS sprawę załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwy adres to:

ITI Neovision S.A.

skrytka pocztowa 2

02-100 Warszawa

 

Tak jak Kolega @ircios zasygnalizował - wypowiedzenie można złożyć w centrach nc+. Minus jest taki, że zostaniesz zmuszony do przepisania wypowiedzenia na specjalnym formularzu, ale za to na egzemplarzu wypowiedzenia, z którym przyjdziesz do centrum nc+ otrzymasz potwierdzenie złożenia rezygnacji (pracownicy centrum nc+ nie są skłonni z reguły kserować wypełnionych przez abonentów formularzy;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Canal+Platinum za 99 zł, kończy mi się umowa i chciałbym przedłużyć, mając podobne kanały. Czy jest szansa na obniżke tej ceny?

Zależy mi tylko na sporcie, dostałem 1 telefon z propozycja superpremium za 109 zł, ale mnie kanały filmowe nie interesują.

 

Możesz liczyć na to samo w niższej cenie, ale jak Ci nie przeszkadza to możesz zostać przy takiej jak masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu i ja przedłużyłem dziś za 89,90

Comfort+

Sport&Film

HBO na cały czas czyli 15 miechów w cenie

extra+

kończąc tym samym sagę dzwonienia do mnie, pewnie z 10 zł bym urwał jeszcze ale niech im będzie.

Mam to samo za 31 zł mniej więc idzie wytrzymać, a termin końca przedłużonej umowy czyli 31.12.2015 zapowiada ciekawe rozmowy

 

Ja dziś przedłużyłem z Universe+ z paczką wszystkich Canal + (59,90 miesięcznie) umowa do końca Października, wcześniej złożone wypowiedzenie.

 

Zaakceptowałem :

 

COMFORT+

EXTRA+ HB ITI

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

 

15 miesięcy za 79,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Kolega @ircios zasygnalizował - wypowiedzenie można złożyć w centrach nc+. Minus jest taki, że zostaniesz zmuszony do przepisania wypowiedzenia na specjalnym formularzu,

Nic podobnego, osobiście składałem wypowiedzenie w punkcie nc+ i nie musiałem nic przepisywać. Pracownik APS znajduje cie w systemie, drukuje odpowiedni formularz w 2 egzemplarzach, stawia na nich pieczątkę punktu oraz swój podpis i daje tobie do podpisania, jeden jest dla ciebie jako potwierdzenie, drugi jest wysyłany przez APS do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak co dwa lata dzięki za dzielenie się informacjami dzięki którym człowiek wie jaki jest punkt odniesienia.

 

Właśnie przedłużyłem umowę na 24M, dotychczas płaciłem 69zł za to samo co dostałem w nowej czyli:

- comfort+

- multi

- extra

- premium sport&film

- 3xhbo na cały okres

- VOD (to to nie wiem czy wcześniej miałem bo nie korzystam z ich tunera)

- multiroom cameleon

- pvr pace 500

 

Koszty: 6x0zł+18x79,90zł, średnia niecałe 60zł/m. Był to pierwszy telefon z Krakowa po wypowiedzeniu, umowa była do końca września. Szkoda że łamaniec, bo to się nam wszystkim odbije przy następnym przedłużaniu, cóż, będę sie martwił za dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu i ja przedłużyłem dziś za 89,90

Comfort+

Sport&Film

HBO na cały czas czyli 15 miechów w cenie

extra+

kończąc tym samym sagę dzwonienia do mnie, pewnie z 10 zł bym urwał jeszcze ale niech im będzie.

Mam to samo za 31 zł mniej więc idzie wytrzymać, a termin końca przedłużonej umowy czyli 31.12.2015 zapowiada ciekawe rozmowy

 

Ja dziś przedłużyłem z Universe+ z paczką wszystkich Canal + (59,90 miesięcznie) umowa do końca Października, wcześniej złożone wypowiedzenie.

 

Zaakceptowałem :

 

COMFORT+

EXTRA+ HB ITI

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

 

15 miesięcy za 79,90

nieźle, tylko ze ja miałem Platinum za 99zł + HBO, a zjechać z tego pakietu na np. 59 raczej nierealne. Już samo pozbycie się HBO na co nalegałem przez kilka rozmów to wyzwanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...