Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą tel z DUK Kraków i propozycja

comfort, multi, extra, 6C+ i HBO na 24 miesiące za 59,92 czyli łamaniec 6x 0 zł i 18x79,90.

 

Brać czy czekać dalej. Obecnie mam to co w podpisie

 

Chyba nizej nikt nie miał na 24 m-ce... Możez też rozważyć 15m-cy i łamaniec 5x0zł + 11x79,0zł wychodzi niższa średnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chwila przebija się w postach HBO które powoduje albo taniej albo drożej.

Dziwię sie wam i temu pędowi do tych 3 kanałów.

Jakość ich jest żałosna, jest to opcja warta jedynie za free i nic więcej.

Macie zapewne dobre tv i widzicie co to za [beep] jakościowy.

W dobie takiego neta i możliwości jakie on daje oferowanie jako premium takich kanałów które na dodatek nie stały nawet obok HD to komedia jakaś

Czy warto naprawdę zamartwiać się tym czy dadzą HBO na cały czas czy może na 6 miechów czy na 3 czy free czy za opłatą ? no chyba nie.

 

taki mały off top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wkręcił syn bo uparł sie na Grę o Tron w niby HD , ja mu na to poczekaj trochę to obejrzymy w 3 razy lepszej jakości z neta, ale uległem i żałuję tym bardziej że HBO miałem często i średnio mnie to interesowało mimo iż filmy połykam garściami.

Więc syn sobie obejrzał w HBO a potem mu szczęka opadła jak pokazałem z neta na dużym tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże, że nie ma takiej oferty, albo nie nie zadzwoni.

 

Dokładnie. Jak pisałem wcześniej. W zeszłym tygodniu była propozycja a dziś mówią, że zaszła... pomyłka. :lol:

 

cytując klasyka - moją żona miała na drugie pomyłka

 

Na poważnie oferty na 15 miesięcy mają koniec w grudniu 2015 w czasie okresu swiąt to też argument.

 

Dłuższe umowy konczą się w martwym okresie po swiątecznym.

 

Ja zamiast HBO wziąłem pakiet FILMBOX na całą umowę - reszta w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest to mój pierwszy post i od razu chciałbym się ze wszystkimi przywitać.

Dzisiaj dostałem telefon od konsultanta, który zaproponował mi umowę:

79,90/24mc

Pakiet Sport + Film

6x Canal+/24mc

3x HBO/9mc

 

Wydaje mi się że umowa nie jest zbyt korzystna, co Wy o tym sądzicie? I co mógłbym według was wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem tel z Krakowa i oferują póki co to co mam obecnie za 121 zł w cenie 89 zł na 15 miechów.

A mam Platinum z HBO i History. Mówię babce po tym jak poszła do przełożonego po zgodę heheh na obniżkę że nie chcę HBO i liczę na 25 lub 30 zł mniej , ale póki co nie dało rady tak.

Jutro ma dzwonić , brać czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wkręcił syn bo uparł sie na Grę o Tron w niby HD , ja mu na to poczekaj trochę to obejrzymy w 3 razy lepszej jakości z neta, ale uległem i żałuję tym bardziej że HBO miałem często i średnio mnie to interesowało mimo iż filmy połykam garściami.

Więc syn sobie obejrzał w HBO a potem mu szczęka opadła jak pokazałem z neta na dużym tv

A gdzie oglądasz te filmy w tak niesamowitej jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

do końca września 2014 Universe + 6xC+ + 3xHBO + Multiroom (2 camele) + 2 Philips PVR w cenie 59 + 20 zł najem deka do multiroomu.

Dzis wieczorem pierwszy telefon z DUK Krakow po wyslaniu wypowiedzenia miesiąc temu z ofertą:

Umowa na 15 miesięcy

Comfort+

Multi+

Extra+

6 x Canal+

3 x HBO

Multiroom na starych zasadch ( 2 x camel)

(wszystko na 15 miesiecy)

Cena 4x0zł i 11x79,90

plus 15x20 zł za najem dekodera do multiroomu.

I tu moje pytanie ( przegladalem forum ale mi to umkneło chyba) :

Jak wygladała u Was przy przedłużaniu umowy z najmem 2 deków kwestia odpłatności za nie ?

( i czy jest tu cos do stargowania) :) Przegladajac ostantie kilkanaście stron nie trafiłem ( badź przeoczyłem) wątki co do najmu deków - wiekszosc z Was podaje od razu całą należnośc miesięczną bez rozbijania na poszczególne elementy i stad moje pytanie.

Od razu zaznacze, ze nie myslalem o kupnie wlasnego deka, na razie interesuje mnie najem obu.

Bede wdzieczny za podzielenie sie informacjami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wkręcił syn bo uparł sie na Grę o Tron w niby HD , ja mu na to poczekaj trochę to obejrzymy w 3 razy lepszej jakości z neta, ale uległem i żałuję tym bardziej że HBO miałem często i średnio mnie to interesowało mimo iż filmy połykam garściami.

Więc syn sobie obejrzał w HBO a potem mu szczęka opadła jak pokazałem z neta na dużym tv

A gdzie oglądasz te filmy w tak niesamowitej jakości?

 

Chociażby w Netflix-e :D Może nie niesamowitej ale FULL HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was następujące pytanie.

Wczoraj zadzwonił do mnie konsul i zaproponował mi comfort , multi, extra, 6C+, HBO na 24 miesiące w łamańcu 6x0 + 18x79,90 lub w stałej cenie 59.92 miesięcznie. Powiedziałem że się zastanowię i konsul miał oddzwonic, ale niestety nie zadzwonił.

Czy mam dzwonić i zapytać czy oferta jest nadal aktualna czy czekać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...