Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam umowę do końca września(all inclusive+), wypowiedzenie złożone w punkcie obsługi klienta w lipcu.

Dzień pózniej dostałem telefon z propozycją oferty za 197zł , odmówiłem.Był to zwykły konsultant, nie z biura utrzymania klienta.

Potem jeszcze dwa telefony z ofertą za 180zł w ciągu tygodnia.Od tamtej pory nikt się ze mną nie kontaktował, a minęły już prawie dwa miesiące.

Nie wiem czy mam czekać cierpliwie? Jest możliwe, że się nie skontaktują ze mną, czy mam sam dzwonić do duk-u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam umowę do końca września(all inclusive+), wypowiedzenie złożone w punkcie obsługi klienta w lipcu.

Dzień pózniej dostałem telefon z propozycją oferty za 197zł , odmówiłem.Był to zwykły konsultant, nie z biura utrzymania klienta.

Potem jeszcze dwa telefony z ofertą za 180zł w ciągu tygodnia.Od tamtej pory nikt się ze mną nie kontaktował, a minęły już prawie dwa miesiące.

Nie wiem czy mam czekać cierpliwie? Jest możliwe, że się nie skontaktują ze mną, czy mam sam dzwonić do duk-u?

 

Do "zlotego klienta" nie dzwonią...daj im troche czasu....zadzwonią...z super ofertą:) skoro tyle placisz to tez wymagaj i upomnij sie o Adventure HD 8)

Jesteś vip-em nie wykonuj niepotrzebnych ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kurą znoszącą złote jajka.

 

Moja siostra też płaci 179 zł za all + multiroom standard - dekodery ADB. Umowa do końca września - poszło wypowiedzenie. Jak na razie cisza - zero kontaktu z ich strony. Jeden telefon do DUK Kraków z jej strony - oferta ta sama za tyle samo.

 

Jest zdecydowana na Polsat full bez fikołków + drugi dekoder - w ofercie Smart Dom za 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste.Nie obrażając nikogo im wiecej osob bedzie dymanych na wysoki abonament to tym lepiej dla tych co maja extra dobre oferty. W przyrodzie nic nie ginie. Brutalne ale prawdziwe.

Powinni dostac karty: "Złoty członek" , Złota kura" bonusy np. Adventure za free na 3 miesiace, pakiet noc na noc i takie tam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś propozycja z dobraniem MR Standard na nowych zasadach--> wymiana PACE na MediaBox + jeden biały dodatkowo.

Dekoder 1 - 0zł

Dekoder 2 - 5zł/mies.

Opcja MR - 5zł/mies.

Aktywacje zrabatowane do 0

Do tego:

Comfort

Multi

Extra

6xC+

3xHBO

59zł/mies na 2 lata

 

Razem 69zł/mies.

 

I chyba to będę rozpatrywał, bo z ta dodatkową kartą Cameleon to jakieś cyrki... Nikt nic nie wie. Jednego dnia dają za free. Pożniej za 90zł. A dziś mi Pan mówi, że przeprasza za poprzednie informacje ale niektórzy konsultanci podają błędne informacje. I poprzednia oferta , o której pisałem wcześniej jest już nieaktualna. Teraz już nie wiem, który konsul mówi prawdę a który nie. :crazy:

Byłem też w głównym punkcie w moim mieście i mówią, że kart nie wydają... :/

 

Dziś lub jutro idę po raz 3 wymienić PACE to się dowiem jak to wygląda w punkcie na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet extra tez przypomnij mi co w niego wchodzi bo generalnie powiedział ze wszystko to samo co wcześniej plus hbo

wtedy płaciłem 64

 

Nie pamiętam. Wszytko jest na stronie nc+ :)

Jakieś zwykłe kanały, tyle że wydzielone do opcji dodatkowej.

Jeżeli miałeś pakiet Universe (64 zł na to by wskazywały) to teraz jest on podzielony właśnie na Comfort i Extra.

 

Jeżeli powiedział Ci, że to co masz wszystko zostaje to jest to dobra oferta. Możesz ewentualnie powalczyć o HBO na całą umowę zamiast pół roku, ale wtedy Ci zaproponują około 68 zł za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca października. teraz mam Platinum za 99,00 bez hbo i cinemax itp bajerów. Chodzi o to, że poziom tv jest teraz tak żenujący, że obraża mnie jako widza kiedy patrze na [beep]i TVN, wieśniacki Polsat nie mówiąc już o innych fajansach. Płacę im już od 2005 roku po około 100 zł na miesiąc. Moim argumentem przy ewentualnym przedłużeniu będzie mierna oferta tv przy zawyżonych cenach. Konkurencja też nie śpi. Znalazłem fają ofertę w netii gdzie można sobie dobierać kanały w paczkach. Za podstawę z kanałami + wychodzi około 60 zł i w to będę celował. Dekodery Netii może nie mają takich możliwości jak od nich ( brak możliwości jednoczesnego nagrywania i oglądania różnych kanałów) ale jakoś to przeboleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 1 września przedłużyłem umowę: Comfort+,Multi+,Cinemax,EXTRA+ HB ITI,Filmbox,hbo,Premium Sport &Film,CANAL+ VOD,VOD+ Prapremiery.TVP,VOD+ Seriale+, Muliroom standard i najem dekoderów, razem 146zł.

 

co myślicie o tej ofercie?

słabo.

ja mam to samo + jeszcze HBO GO za 99,9 zł bez opłat za dekoder ale w drugim roku + 10 zł dochodzi opłata za multiroom. Wiem że można wytargać jeszcze lepszą ofertę od mojej. Umowę przedłużyłem 2 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca października. teraz mam Platinum za 99,00 bez hbo i cinemax itp bajerów. Chodzi o to, że poziom tv jest teraz tak żenujący, że obraża mnie jako widza kiedy patrze na [beep]i TVN, wieśniacki Polsat nie mówiąc już o innych fajansach. Płacę im już od 2005 roku po około 100 zł na miesiąc. Moim argumentem przy ewentualnym przedłużeniu będzie mierna oferta tv przy zawyżonych cenach. Konkurencja też nie śpi. Znalazłem fają ofertę w netii gdzie można sobie dobierać kanały w paczkach. Za podstawę z kanałami + wychodzi około 60 zł i w to będę celował. Dekodery Netii może nie mają takich możliwości jak od nich ( brak możliwości jednoczesnego nagrywania i oglądania różnych kanałów) ale jakoś to przeboleję.

Mam to samo i jeżeli nie dostane tego za 60 zł to się pożegnamy z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie/ Jako że rok temu bardzo mi pomogliście w negocjacjach z nc zgłaszam się ponownie. Moja oferta na tą chwilę to:

PAKIET:

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

HBO

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

HISTORY HD

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

SPRZĘT:

2 X CAMELEON

UltraBox+/PVR PACE

1 X własny dekoder

 

Cena za całość 69zł/m-c przez cały okres umowy

Umowa kończy się ostatniego pazdziernika.

 

Jak myślicie co realnie mogę wyciągnąć? Szczerze mówiąc odpowiada mi ta oferta... Ale jestem otwarty na Wasze propozycje i porady co do negocjacji.

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie/ Jako że rok temu bardzo mi pomogliście w negocjacjach z nc zgłaszam się ponownie. Moja oferta na tą chwilę to:

PAKIET:

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

HBO

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

HISTORY HD

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

SPRZĘT:

2 X CAMELEON

UltraBox+/PVR PACE

1 X własny dekoder

 

Cena za całość 69zł/m-c przez cały okres umowy

Umowa kończy się ostatniego pazdziernika.

 

Jak myślicie co realnie mogę wyciągnąć? Szczerze mówiąc odpowiada mi ta oferta... Ale jestem otwarty na Wasze propozycje i porady co do negocjacji.

Pozdrawiam

Bartek

 

Miałem prawie to samo tylko bez multiroomu ( za 66 zł ) wyciągnąłem to co w podpisie . Jestem wmiarę zadowolony :) 2 lata spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wlasnie po tel. do DUK i moja strategie opieram sie na

1.Nagrywanie rozmowy

2. CP daje za 94zl na 24 msc (6 msc 0zl czyli srednio 71 zl) pelna oferta bez fikolkow przy nowej umowie, nowe dekodery przy dostawie 40 zl jednorazowo :

Pakiet super premium plus hbo +hbo go, filmbox, cinemax, history, sundance, multiroom, ipla mix. Fakt nie ma C + ale od czego jest chomik i webtv :)

3. To samo w nc+ 160 zl przy nowej umowie. Czy za 6×C+ trzeba placic az 65 zl. Ja tyle nie dam:p

W rozmowie przedstawilem oferte konkurencji i powiedzialem ze ze chce jak najwiecej za jak najmniej i pan z Duk( jak odzywa sie kobieta to odrazu sie rozlaczam:)) powiedzial ze pokombinuje i postara sie zadzwonic w najblizszy dnia i przebic oferte CP.

 

Teraz pakiet gold comfort extra+ 6xC+ za 79zl umowa do konca pazdziernika, zlozone wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...