Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , umowa była do 30.09.2014 wypowiedzenie wysłane , kilka telefonów w lipcu , oferty beznadziejne , wczoraj telefon z Krakowa przedstawienie oferty , dzisiaj powtórny telefon i przedłużyłem na 15 m-cy do 31.12.2015 r

Comfort + extra

6 Canal +

3 HBO

dekoder Pace PVR + multi

wytargowałem dodatkowo History

płatność 7 x 54,9 i 8 x 79,9 co daje średnią na m-c 68,23 pewnie można było coś więcej utargować lecz nie miałem ochoty i czasu na gierki. Praktycznie mam dalej to samo za te same pieniądze (płaciłem 69 ) a dodatkowo History ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa właśnie przedłużona na kolejne 24 m-ce. Przed wypowiedzeniem oferty były mało interesujące, dziś po krótkiej negocjacji następująca zaakceptowana:

PAKIET COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM ULTRABOX+ (PVR PACE KTÓRY POSIADAŁEM I DODATKOWO SAGEMCOM)

MULTIROOM STANDARD (2XCAMELEON)

HBO (CAŁY OKRES UMOWY)

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

Cena (6*0zł + 18*79,90) średnia 59,92 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie końca umowy do końca września pakiet za 199 zł, w lipcu telefon, i kilka sms od nich, z mojej strony dwa telefony w sierpniu z pytaniem o ofertę i tak propozycję za 197, 180 zł, śmiech z mojej strony mówię że chcę do 100 zł, ale nie wszystko muszę mieć słyszę że nie da rady. 1 10. zdaję sprzęt , napisałem do nich emaila do kiedy zdać dekodery odpisali, propozycji dla mnie już nie było . Po 14 latach z Canal +, Cyfrą i NC +, żegnam się bez żalu, nie zabiegałem specjalnie o ich względy. W dobie internetu, i innych form wypoczynku życzę im powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesięcznej przerwie odebrałem w piątek telefon z działu utrzymania klienta.Obecnie mam C+Platinum za 99 zł i umowa do końca września.Pierwsza propozycja to dołożnie Cinemax i Filmbox za 109 zł.Po odmowie to co mam teraz za 89 zł.Gdy się nie zgodziłem konsultant poprosił o trochę cierpliwości i poszedł się skonsultować z przełożonym.Propozycja Comfort+,Multi,Extra,6xCanal+ za jak to się wyraził "około 68 zł".Nie zgodziłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Platyna za 99 + karty za 10zł.Umowa do końca października,wypowiedziana.Dziś tel Sport i Film+2 karty+HBo,Cinemax i Filmbox za 109 lub to samo co mam za 99.Od razu powiedziałem że to juz drugi tel od nich w ciagu tygodnia i że to samo oferują.Powiedziałem gościowi że za sport i film,cinemax,filmbox , history ,HBO i 2 karty nie dam więcej niż 90zł.

Mam jeszcze 7 tygodni.Powinno się udać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Umowa kończy mi się z końcem października. Wczoraj kolejny telefon od miłej ale niezbyt kompetentnej Pani z numeru warszawskiego. Obecnie mam platinium dwa deki na wynajem i multi na cameleonach za cenę 129 zł. (Drogo ale wówczas przy migracji dobierałem multi więc nie miałem innej opcji). Teraz zaproponowała mi superpremium z wszystkimi bajerami za 104,99 zł multi za 0 ale wynajem drugiego dekodera za 20 zł. czyli łącznie 124 zł wiec jej ładnie podziękowałem. Druga oferta to sport+film + hbo za 99 zł + 20zł druki dek podziękowałem. Sport + film + hbo z dwoma dekami na wynajem i multi przyjmę max za 85 zł. Superpremium max za 99 zł. Powiedziała, że jak zmieni się coć dla mnie będzie dzwonić. Wierzę, że spokojnie takie ceny mogę osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie końca umowy do końca września pakiet za 199 zł, w lipcu telefon, i kilka sms od nich, z mojej strony dwa telefony w sierpniu z pytaniem o ofertę i tak propozycję za 197, 180 zł, śmiech z mojej strony mówię że chcę do 100 zł, ale nie wszystko muszę mieć słyszę że nie da rady. 1 10. zdaję sprzęt , napisałem do nich emaila do kiedy zdać dekodery odpisali, propozycji dla mnie już nie było . Po 14 latach z Canal +, Cyfrą i NC +, żegnam się bez żalu, nie zabiegałem specjalnie o ich względy. W dobie internetu, i innych form wypoczynku życzę im powodzenia.

 

Ja też mam podobną sytuację kilka telefonów w lipcu z identyczną ofertą za 197 i 180.I dalej brak ofert a u innych telefon za telefonem z duk-u.Chyba nie chcą klientów w wyższych abonamentach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Do tej pory umowa 15 m-cy: Universe+, 6xC+, HBO, PACE PVR HD - 59zł i Histoty HD 1,99zł = 60,99zł/m-c

Umowa do końca września, początek sierpnia oferta za79.....wypowiedzenie wysłane i druga oferta 65 + 1,99 za History....odmowa.

Wczoraj telefon z kierunkowym (12), powiedziałem, że nie mogę dzisiaj gadać i niech zadzwoni w innym terminie. Po 2 godzinach znowu ktoś dzwoni i odrazu oferta:

-na 15 m-cy Comfort+ EXtra Sport i Film, HBO, History HD, zostaje PaceHD z gwarancją za......60,55zł/m-c

Powiedział, że pewnie będę chciał się zastanowić i zadzwoni pod koniec tygodnia.

Co myślicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że zaczęli dodawać HBO na cały okres w cenie mimo że do niedawna raczej max to było 6-9 mcy :) Taki troche offtop nt MR Cyfry: skoro pojawiła sie oferta by podpisać umowe na samą karte Cameleon z abonamentem (dla klientów z własnym sprzętem), to chyba przesadzone są lęki że nc+ wyłączy nam wkrótce kodowanie dla Cyfry. A więc korzystnie dla nas, użytkowników MRx2 Camele :) U mnie odliczanie: 20 days to deadline, none missed/calls ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz HBO to produkt śmieciowy od ponad kilku lat mam i też prawie nie dotykam różnica między Canal+ a HBO jest taka że na HBO są pozycje których nie ma na nośnikach a jedynie vod w streamingu. HBO jest wciskane żeby był w ogóle z tego interes

 

Mi też chcieli dać tylko na pół roku to ja do nich " no i co po pół roku mam płacić zawyżoną cenę i być bez" to mi dali na cały okres umowy i jest fair.

 

kodowania nie wyłączą zostanie to co jest Kudelski nosem wciągnął Conax i teraz on zadecyduje czy wyprodukuje jakiś tunel etc jak najbardziej można się spodziewać czegoś w rodzaju Conax/Nagra lub Seca/Conax ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba jak w zeszłym roku będę musiał pisać reklamację.

 

Wczoraj przedłużyłem umowę i dogadałem się na wymianę PACEa PVR na Mediaboxa za 5 zł miesięcznie bez żadnej pierwszej wpłaty. Dziś chciałem wymienić dekoder a Pan w sklepie mówi że nie ma takiej opcji w systemie i nie może mi wymienić. ŻAŁOSNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca miesiąca jeszcze sporo telefonów będzie..

Będzie lub nie będzie .. Sporo ludzi podostawało propozycję odrzucili i więcej nie było telefonów.. Pewnie do kogoś zadzwonią ..To może jakiś wybór losowy bo na pewno nie norma.. Zazwyczaj po kilku telefonach panuje cisza umowa wygasa i nie pozostaje nic innego jak zdać sprzęt , zmienić operatora lub wziąć nową umowę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się dziś definitywnie dowiedziałem od konsula z Krakowa, że nie mam możliwości przy przedłużaniu umowy rezygnacji z czegoś co mam teraz. A nie chcę HBO i C+. Więc bye bye. Czekam do końca, zdaję sprzęt i do konkurencji. Mam tel z Plusa, więc telewizja będzie za pół ceny - niecałe 40 zł za wszystko bez filmowych. Arogancja NC+ mnie poraziła, po 12 latach kop w tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...