Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam abonament w nc+ za 51zł. Umowa kończy mi się niedługo, dostałem telefon z ofertą pozostawienia tego co mam obecnie (jest to opcja Silver, a przynajmniej tak się nazywała poprzednio) z dodatkowymi kanałami Canal+ za dodatkowe 15 zł, co dało by razem 66zł. Osobiście nie wygląda dla mnie to źle ale jestem już od jakiegoś czasu nie w temacie i nie wiem czy nie mógłbym otrzymać lepszej oferty gdybym złożył wypowiedzenie (tzn jestem pewien że oferta byłaby lepsza ale jestem ciekaw o ile i czy opłacałoby mi się robić zamieszanie). Generalnie nie interesują mnie żadne HBO, Cinemaxy itp. Canal+ mnie interesuje ze względu na ligę angielskąi i ligę mistrzów. Jedynie co by mnie mogło interesować to Multiroom. Czy wie ktoś o obecnych ofertach i czy sądzi czy opłaca mi się składać wypowiedzenie z moimi wymaganiami? Czy może dałoby się otrzymać tańszą ofertę za tą samą propozycję? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja: Umowa podpisana ok 3.09 ma zacząć obowiązywać os 1.10 loguje się do ica a tam -199 dzwonie i pytam o co kaman a oni ze to normalne jest bo zmiana umowy i tak bedzie ale to sie samo skoryguje jak wejdzie nowa umowa bo juz jest oferta ale zgodnie z cennikiem a nie promocyjnie ale ze wrzesień mam mieć za darmo wiec bedzie ok.

 

Moje pytanie składać reklamację czy jak?

Pytam co z opłatą za wrzesień bo przecież ona jest z dołu, ma podobno się na tv pokazać jak wystawią.

 

Dziwne rzeczy. Podpowie coś ktoś?

 

To zależy czy przez telefon ugadałeś z konsulem na wrzesień darmowy czy nie. Jeżeli na darmowy to reklamacja na wrzesień ze ma być za free. Ja mam nową umowe od 1.10.2014 a wrzesień miałem mieć za free ale w ICA dali mi - 99 zł poszła reklamacja obecnie mam znów saldo na 0 ale czekam na pismo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To zależy czy przez telefon ugadałeś z konsulem na wrzesień darmowy czy nie. Jeżeli na darmowy to reklamacja na wrzesień ze ma być za free. Ja mam nową umowe od 1.10.2014 a wrzesień miałem mieć za free ale w ICA dali mi - 99 zł poszła reklamacja obecnie mam znów saldo na 0 ale czekam na pismo.

Ugadałem tak jak Ty. Dzwoniłem w tej sprawie do BOK i tam mi powiedział konsul że to się samo wyrówna i mi reklamacji nie przyjmie, bo to normalna procedura i każdy tak ma. Więc nie wiem co w tej sytuacji. Gdzie składałeś reklamację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam pakiet Canal+Platinum + HBO + multiroom teraz to sie chyba nazywa superpremium + umowa kończy się z końcem października wczoraj wysłałem wypowiedzenie dziś dostałem tel to samo plus cinemaxy za 10 zł mniej miesięcznie chciałem zachować wszystko to co mam tylko wyłączyć hbo pan mnie poinformował że to nie możliwe że nie mogą oferować pakietów w których jest mniej niż obecnie posiadam czy to prawda ?? czy jak wpłynie do nich wypowiedzenie to zmienią zdanie ? Za jaką cenę mogę wyrwać obecny pakiet plus obecny multiroom (ten z n dwa dekodery podłączone ze sobą przez wi fi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam abonament w nc+ za 51zł. Umowa kończy mi się niedługo, dostałem telefon z ofertą pozostawienia tego co mam obecnie (jest to opcja Silver, a przynajmniej tak się nazywała poprzednio) z dodatkowymi kanałami Canal+ za dodatkowe 15 zł, co dało by razem 66zł. Osobiście nie wygląda dla mnie to źle ale jestem już od jakiegoś czasu nie w temacie i nie wiem czy nie mógłbym otrzymać lepszej oferty gdybym złożył wypowiedzenie (tzn jestem pewien że oferta byłaby lepsza ale jestem ciekaw o ile i czy opłacałoby mi się robić zamieszanie). Generalnie nie interesują mnie żadne HBO, Cinemaxy itp. Canal+ mnie interesuje ze względu na ligę angielskąi i ligę mistrzów. Jedynie co by mnie mogło interesować to Multiroom. Czy wie ktoś o obecnych ofertach i czy sądzi czy opłaca mi się składać wypowiedzenie z moimi wymaganiami? Czy może dałoby się otrzymać tańszą ofertę za tą samą propozycję? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

A złożyłeś wypowiedzenie , bo to w nc+ jest to obowiązkiem ....

mniej więcej za to samo mam od pażdziernika za 59 zł ,

ale... ty powinieneś ugrać 53 zł ... to co chcesz mieć czyli

comfort+ extra+ 6xC+ i na 5 m-cy HBO3x ... za 53 zł na 15 m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugadałem tak jak Ty. Dzwoniłem w tej sprawie do BOK i tam mi powiedział konsul że to się samo wyrówna i mi reklamacji nie przyjmie, bo to normalna procedura i każdy tak ma. Więc nie wiem co w tej sytuacji. Gdzie składałeś reklamację?

 

Ja dzwoniłem do DUK z jakiej paki mam - 99 zł to konsul mi powiedział ze umowa jest od 1 października a za wrzesień jest cena normalna nie promocyjna. To ja mu powiedziałem ze ja miałem mieć darmowy wrzesień. To konsul powiedział że nie może mi pomoc jedynie co mogę to zgłosić teraz telefoniczna reklamacje z tego powodu i że odsłuchają ta stara rozmowę przy przedłużeniu umowy i wtedy będzie decyzja czy naprawdę było coś tam wspominane o darmowym wrześniu. Parę dni później kwota salda 0 zł jeszcze tylko czekam na pismo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.umowa do końca września.

obecnie mam comfort + 6x c+, multirum cyfry

dziś pierwszy telefon duk.

comfort+ extra, hbo na 5 msc.na 15msc. za 53zł.

prosiłem o drugi dekoder z twardym dyskiem.usłyszałem ze to niemożliwe.mogą dorzucić drugi dekoder hd.

czy jest możliwe aby dali mi ten drugi dekoder, czekać czy brać i nie kombinować ?

 

drugiego deka nie dadzą z twardzielem ale możesz łyknąć sagemcoma i podpiąć do niego pendriva od 8 GB w górę.

 

zle sie wyraziłem.

mam jeden dekoder w dzierżawie, zwykły hd.

chce od nich drugi, ale żeby miał twardy dysk.

proponują zwykły hd, bez twardego dysku.

 

 

zrozumiałem, łyknij sagemcoma i podepnij do niego pendriva od 8 GB w górę i to będzie jak twardy dysk...ot i co :D

nie dadzą ci drugiego z twardzielem.....zapomnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam moje zapytanie : posiadam pakiet Canal+Platinum + HBO + multiroom teraz to sie chyba nazywa superpremium + umowa kończy się z końcem października wczoraj wysłałem wypowiedzenie dziś dostałem tel to samo plus cinemaxy za 10 zł mniej miesięcznie chciałem zachować wszystko to co mam tylko wyłączyć hbo pan mnie poinformował że to nie możliwe że nie mogą oferować pakietów w których jest mniej niż obecnie posiadam czy to prawda ?? czy jak wpłynie do nich wypowiedzenie to zmienią zdanie ? Za jaką cenę mogę wyrwać obecny pakiet plus obecny multiroom (ten z n dwa dekodery podłączone ze sobą przez wi fi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowę mam do końca września.

Dzisiaj otrzymałem telefonicznie propozycję przedłużenia umowy: Umowa na 24 miesiące, Comfort+, Extra+, 6 x canal+, HBO, Cinemax, VOD, dekoder Mediabox na własność za 109,99 PLN miesięcznie. I to podobno jest obecnie ich najlepsza oferta - według Pani z nc+. Śmiać się czy płakać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zachować wszystko to co mam tylko wyłączyć hbo pan mnie poinformował że to nie możliwe że nie mogą oferować pakietów w których jest mniej niż obecnie posiadam czy to prawda ?? czy jak wpłynie do nich wypowiedzenie to zmienią zdanie ?

 

teoretycznie tak jest, mi też nie udało się pozbyć HBO, ale być może jest szansa jak masz cierpliwość wyczekać ich do samiutkiego końca będąc przygotowanym nawet na podpisanie nowej umowy.

Musisz przemyśleć, ja za to co ty bez multiroomu zjechałem ze 121 na 89,90 bez żadnego problemu aczkolwiek dopiero po 4 tel. od nich, wczesniej oferowali mi to + Cinemaxy + Filmboxy za 99 zł , ale nie potrzebuję tyle [beep]u i na dodatek za 15 miesięcy będzie gorsza pozycja wyjściowa jak nabierzesz wszystkiego.

Myśl co ci pasi i czekaj tym bardziej że do końca masz kawał czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zachować wszystko to co mam tylko wyłączyć hbo pan mnie poinformował że to nie możliwe że nie mogą oferować pakietów w których jest mniej niż obecnie posiadam czy to prawda ?? czy jak wpłynie do nich wypowiedzenie to zmienią zdanie ?

 

teoretycznie tak jest, mi też nie udało się pozbyć HBO, ale być może jest szansa jak masz cierpliwość wyczekać ich do samiutkiego końca będąc przygotowanym nawet na podpisanie nowej umowy.

Musisz przemyśleć, ja za to co ty bez multiroomu zjechałem ze 121 na 89,90 bez żadnego problemu aczkolwiek dopiero po 4 tel. od nich, wczesniej oferowali mi to + Cinemaxy + Filmboxy za 99 zł , ale nie potrzebuję tyle [beep]u i na dodatek za 15 miesięcy będzie gorsza pozycja wyjściowa jak nabierzesz wszystkiego.

Myśl co ci pasi i czekaj tym bardziej że do końca masz kawał czasu

 

Możliwe jest zmniejszenie pakietu, ale to już musisz rzeczywiście z DUK rozmawiać a nie ze zwykłymi. Wypowiedzenie obowiązkowe a dalej walcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeden dekoder w dzierżawie, zwykły hd.

chce od nich drugi, ale żeby miał twardy dysk.

proponują zwykły hd, bez twardego dysku.

 

Miałem umowę bez dekoderów i gdy chciałem dobrać dekoder z dyskiem - mediabox, to powiedzieli mi, że dekodery z dyskiem są tylko na wymianę i najpierw muszę zamówić zwykły hd i mogę go wymienić dopiero w następnej umowie.

Myślę, że mógłbyś upierać się o wymianę hd i dokupić sobie drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem rezygnację pół roku przed końcem umowy a ci włączyli mi 3 canal + których nie miałem i nie mam zagawarantowanuch w ofercie. Spotkał się już ktoś kiedyś z taką sytuacją ? ;)

 

Ci co nie mieli tzw 3xC+ Film - dostali teraz w ramach promocji , kolega ma 3xC+ Sport, teraz ma też 3xC+ Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...