Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do tej pory korzystałem z opcji ALL INCLUSIVE za 179 zł miesięcznie. Dekoder PACE PVR HD na wynajem + 2 karty cameleon. Wypowiedzenie złożone. Wczoraj przedłużyłem umowę na 15 miesięcy.

Opcja:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO

C+vod - na całą długość umowy. Pace i 2 karty cameleon zostają. Drugi dekoder mam na własność. Cena: 109,90. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ALL INCLUSIVE za 199 mam za 109 AKTYWACJA NC+ GO INTERNET

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

MRST 0ZŁ/6M 10ZŁ/9M

AKTYWACJA MEDIABOX+

MULTI+

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

HBO

HISTORY HD

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

VOD+ PRAPREMIERY.TVP

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

MULTIROOM STANDARD, oczywiście bez opłaty za w/w umowa przedłużeniowa, sprzęt ten co miałem od nich tez z 500 gb z dyskiem i box do multiromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Obecnie mam pakiet canalplus platinum z multiroomem i hbo płacę 119 zł. Wypowiedziałem umowę ( umowa do końca obecnego miesiąca). Dzisiaj miła pani dzwoniła z propozycją: superpremium za 109 zł, nowy tuner mediabox aktywacja 199 zł (!!!!), nie chce multiroom bo mi jest to nie potrzebne. Jak myślicie..taka oferta to chyba jakaś kpina!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to kpina. Mnie superpremium oferują za 99,00. Oczywiście też odmówiłem. Na siłę wciskają mi śmieci (hbo, cinemax) chcąc tylko żebym pozostał przy obecnej cenie 99,00 za platinum. Konsultant powiedział mi wyraźnie że w systemie widnieje cytuję: utrzymać dotychczasową cenę 99,00 przy dodaniu kanałów hbo i cibemax. Powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za ile teraz można wyrwać pakiet Comfort + Multi + Extra + Multiroom(cameleon) + Pace + Sagemcom?

Same wypowiedzi z dodatkami typu Canal+ lub HBO widzę.

Było pisane o tym

 

wypowiedzenie przyjete w salonie nc+ 14.08 , umowa do 31.09. do dzis......zadnego telefonu od nich . nie dziwne ??

Do 30.09.14. i nie dziwne. Będziesz musiał sam się z nimi skontaktować :>

 

jak nie zadzwonią to na pewno nie przedluze z nimi umowy , i nie bede podpisywał jako nowy klijent , jest polsat cyfrowy .dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczekałem się telefonu. Oferują to co mam czyli uniwersum+ 6xc+ na obecnyn poziomie tj. 49 zł/mc lub 53,50 zł/mc na 15 m-cy z HBO gratis przez 4 albo 5 miesięcy. W sumie turbodekoder 500GB mam więc może jeszcze poczekam i zbiję cenę do 49 zł/mc ale niech dorzucą w tej cenie jeszcze HBO na cały okres.

 

Ale w sumie to multiroom by mi się przydał pytanie tylko do Was czy dobrze kojarzę, że do tego wymagane jest połączenie między dekoderami kablem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do tej pory miałem taki zestaw:

Universe +

Canal + Platinum OP

Multiroom Standard

Najem Ultrabox+

---

cena 59 zł/miesiąc

 

Na co przygotować się w negocjacjach? Zależy mi, żeby utrzymać ten stan i nie płacić więcej niż teraz. A jak się da to np. HBO choć na parę miesięcy. Realne?

 

Wypowiedzenie jest złożone, umowa do końca września, jeszcze nie było telefonów, tylko dwa sms-y z zaproszeniem, by zadzwonić po super ofertę i zostać z nimi.

 

Umowa na 15 miesięcy, 5 miesięcy 0 zł, pozostałe 10 po 79,90 zł.(średnio 53,27 zł). HBO 5 miesięcy gratis.

 

Hmm... no byłoby nieźle, a nie orientujesz się czy jest opcja stałej opłaty co miesiąc nawet nieco większej niż te 53?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było:

Canal+ Silver (6xC+)

Multiroom 2 karty

69zl/m

Wypowiedzenie wysłane

Dzisiaj propozycja

Comfort,multi,extra,multiroom,HBO 5m za 4x0 i 11x79,9

Chciałem 5x0 i 10x79,0 niby system nie przepuszcza takiej oferty

Podziekowałem i czekam dalej,mam czas do końca października.

Tylko teraz jeszcze będą musieli cos dołożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czytam forum od jakiegoś czasu.

Umowa do końca października

Obecnie Canal + Gold (6xC+), History HD, Mediabox plus, bez MR

Miesięcznie 85 pln

Złożone wypowiedzenie.

4 telefony z infolinii, z ofertą taką samą za 95 pln, ta czwarta za 90 pln.

Dziś zadzwoniłem do DUK Kraków, oferta równoważna za tyle co mam, czyli 85 pln.

Pan powiedział, że lepsze oferty pod koniec trwania umowy, a dziś nic nie może dać. Podziękowałem.

Nie czekam, biorę CP łączoną z Plus- em , Pakiet Premium z MR, 50% tańszy jak mam obecnie.

Jedyny haczyk to 29 mcy umowy, i warunek ciągłości telefonu w plusie (który mam od lat)

Dodatkowo dostaję 6 mcy za darmo.

Żal mi tylko Planete +, przeżyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczekałem się telefonu. Oferują to co mam czyli uniwersum+ 6xc+ na obecnyn poziomie tj. 49 zł/mc lub 53,50 zł/mc na 15 m-cy z HBO gratis przez 4 albo 5 miesięcy. W sumie turbodekoder 500GB mam więc może jeszcze poczekam i zbiję cenę do 49 zł/mc ale niech dorzucą w tej cenie jeszcze HBO na cały okres.

 

Ale w sumie to multiroom by mi się przydał pytanie tylko do Was czy dobrze kojarzę, że do tego wymagane jest połączenie między dekoderami kablem?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiator

Powinno się zejść do przynajmniej 64 - 69 zł , nie celowałbym w siatkówkę Polsatu .... masz czas poczekaj na DUK z Krakowa.

 

mikolo6

życzę powodzenia i spokojnie

:brawo:

 

1fiesta

Hmm, myślisz że dostałbym to co mam razem z Filboxami, Cinemaxami i NC+ go + MR?

Właśnie z DUK Krakowskim rozmawiałem, słyszałem że można dużo ugrać, no.. dziś widocznie słabo mi chyba poszło, a oferta CP to dla mnie tak naprawdę obiżka o 50% + to czego nie miałem do tej pory. Dla mnie to bardzo wymierne. Co do różnicy między C+ a HBO, to dla mnie mniej więcej to samo. Promocja CP 50%, jest do poniedziałku. Muszę się określić.

Dzięki za sugestię, ale raczej wezmę CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili dzisiaj. Na dzień dobry pan powiedział:

 

"Szczerze mówiąc nie mamy dużego pola manewru".

 

Na co ja, że interesuje mnie pełna oferta kanałów, ale bez opcji komputerowo-internetowych (vod, nc+ GO i takie tam). I ... po tej sugestii (informacji) ... pan się rozłączył! :crazy: I już nie zadzwonił. Było po rozmowie. :locked: Może postanowił dać sobie czas na przygotowanie jeszcze lepszej oferty dla mnie. Takiej skrojonej na miarę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopiero teraz trafiłem na to forum, dzień po podpisaniu aneksu... I z tego co tu czytam napisze tak: dałem sie konkretnie wyciulać i zero umiejętności negocjacji. Czekałem, zwlekałem, nie odbierałem aż dopadła mnie taka jedna, ściemniła że nie da sie inaczej a ja to kupiłem:/:/ Miałem Comfort + Canały Plus za 59 zł a wczoraj podpisałem z Comfort + 3 x Canaly Sport bez filmowych za 64.90 na 15 miesięcy!!!!:(:(:(::/:/ Masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja godzinę temu przedłużyłem umowę Miałem uniwersum+6xcanal+ za 59.,pierwszy telefon z Krakowa i gość proponuje mi to samo co miałem na 15m za 4x0 i 11x79,90. Ja nie owijając prosto z mostu proponuję mu 5x0 i 10x79,90. Po 5 minutach miałem przedłużoną umowę na warunkach jakie przedstawiłem. Aha i jeszcze mówił , że mogę płacić uśrednioną cenę co miesiąc 53,26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...