Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieważne, czy miałeś Silvera, Universe czy Platinum, jeśli miałeś 6xC+ to każdego traktują mniej więcej tak samo. Jak ich pomęczysz to będziesz miał to samo za 5x0 i 10x79,90.

 

Pedagog, standardowa oferta, można było jeszcze jeden miesiąc za free bez większego problemu wyciągnąć :)

 

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co oznaczają opcje "Multi+, EXTRA+ HB ITI, HBO GO HB ITI, "6x MR" lub "5x MR"?

 

A dostał ktoś przy tej kasie opcje HBO Go , netVOD+ konto podstawowe, CANAL+ VOD , NC+ GO internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Mam All za 200 (180 +20zł za 1 pace + 0zl za 2 pace) + kanaly XXX, wyslalem juz rezygnacje.

czy da rade all bez xxx i zero za wynajecie 2 pace tak za 160 zł ?

Za pakiet da radę, a za Pejsa to nie. Dałeś się już raz zrobić w balona i przy tak wielkiej kwocie wcisnąć jeszcze 2 dychy za deka. Teraz to nie odpuszczą z dzierżawą. Co do pakietu to powiem Ci jeszcze że możesz liczyć na minimum 129. Ale ciężko będzie.

 

@ levis1906. Da się. Graj o 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojęcia skąd sobie wziął te 5xMR. Chyba chce na tyle deków ;)

 

na innym forum ktos napisal 5xMR, ktos inny 6xMR i nie bylem pewien o co chodzi stad pytanie :)

 

mar.kos czyli dostales netVOD+ konto podstawowe, CANAL+ VOD , NC+ GO internet w jakim wariancie cenowym? tzn 5x0 i 10x? trzeba zawalczyc tez o HBO GO moze sie uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swedzior - dokładnie dostałem to wszystko o czym piszesz+ cała paczka HBO na 15 miesięcy.

U mnie w ogóle były cyrki.Na początku wynegocjowałem cenę za wszystko 58,59.Po paru dniach na ICA okazało się,że mam doliczone 1,99 do rachunku.Szybki telefon do DUK Kraków(żadne infolinie) i wyjaśnienie sprawy.Okazało się,że konsultant z którym negocjowałem umowę pomylił się na moją niekorzyść.Zamiast łamańca 5x0,10x79,90 (chociaż chciałem opłatę stałą miesięczną i tak płacę),wprowadził do systemu 4x0,11x79,90.Przy okazji okazało się że 1,99 to kwota za net VOD+.Suma sumarum,żeby już nic nie zmieniać,mam płacić 55,25 (53,26 abonament+1,99 konto netVOD+) co z mojego punktu i tak jest korzystne w porównaniu z pierwszą ofertą.

Teraz na ICA wszystko się zgadza.

Powodzenia w negocjacjach.Pamiętajcie grzecznie aczkolwiek stanowczo.Walczcie o swoje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...